Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beleszerettem egy fiatalabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy fiatalabb lányba, jelengegi párom nem akar kiköltözni tőlem. Mi ilyenkor a teendő?

Figyelt kérdés
Jelenlegi barátnőmmel 3 éve költöztünk össze albérletbe, aminek jelentősebb részét mindig is én fizettem, egyrészt mert sokkal jobban is keresek nála. Neki többnyire munkája sem volt mellettem. Közöltem vele, hogy már nem szeretem és szeretném ha elköltözne, erre olyan dühroham tört rá, amilyet még sose láttam. Arra gondoltam ide hívnék pár barátomat, akik segítenének összeszedni a cuccait és elvinnék őt innen, mert én ezt már nem bírom. Ilyenre nekem van jogom elvileg?

2017. aug. 9. 11:08
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
94%

A csaj helyében maradnék még egy-két hónapig, meg keresnél pár egyéjszakás bikát, akit felvihetek, persze véletlenül pont akkor, mikor ott van a ribid.


Undorító, gerinctelen megoldás, amit csinálsz. Az új nő helyében baromi gyorsan menekülnék, nem aláznám meg magam ezzel, hogy úgy kívánod lyuknak használni, hogy az előző még ott van...

2017. aug. 9. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:

Akkor hogyan lenne az "emberséges" szerintetek? Már nem szeretjük egymást, én pedig szeretnék új életet kezdeni azzal a lánnyal akit szeretek és aki viszont szeret. Nincs ebben semmi rendkívüli szerintem. Az exemmel már jó ideje nem működött a kapcsolat. Afféle társas magány volt.


A bérleti szerződés az én nevemen van természetesen. Exem 3 év alatt nagy szó volt ha 1 évet dolgozott összesen. Nem értem mit kell ezen túltárgyalni. Nem vagyok jótékonysági szervezet.

2017. aug. 9. 13:05
 23/37 anonim ***** válasza:
100%
Előbb kellett volna szakítani és szetköltözni, így lett volna korrekt. 3 évig eltartottad ok, de nem kötelezett rá senki, szakíthattál volna. ez így azért nem fair. Én biztos adnék egy türelmi időt, mondjuk 3 hónapot, hogy megoldja a lakhatását. addig meg találkozhattok az új barátnődnél is.( persze ha ő nem beköltözik és eltartatja magát)
2017. aug. 9. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
96%
Az új nő is ugyanolyan aranyásó lesz, csak épp fiatalabb pipi. :D Épeszű nő nem menne oda így a lakásra, hogy még ott az előző, aki erre hajlandó, abban nincs tartás, illetve mindegy neki, milyen gerinctelen a pasi, mert úgysem örök kapcsolatot tervez.
2017. aug. 9. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
97%
A 24-nek mindenben igaza van. A nok ugyan gonosak egymassal, de Neki is vegtelenul kellemetlen ez a helyzet, eleg furcsa, hogy igy is odajar hozzad es vagy azert, mert nem gondol komolyan, vagy azert mert ugyanerre utazik, vagy vegtelenul hulye szegeny. Nekem is van onerzetem es oda nem mennek amig az ex ott van....kell a fenenek, hogy miattam marjak egymast, nekem az O kapcsolatukhoz semmi kozom... sot plane akkor nem mennek oda, ha velem csalta volna meg a parjat. Nem szeretnem, hogy megtepjenek...:D
2017. aug. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
89%
Az eddig adott válaszaidból Kérdező kiderült, hogy meglévő kapcsolat mellett (kerestél) találtál egy újat. Hepi, boldogság minden, úgyhogy a legkönnyebb közölni a meglévő barátnővel, hogy tessék továbbállni. Az új lány pedig csak megy hozzátok, abba a lakásba, ahol a kettőtök akármilyen minőségű kapcsolata éppen zajlik? Nem szeretnék pálcát törni senki feje felett, mert nincs jogom hozzá, meg minek is szólnék bele. Mindenkinek joga van a boldogsághoz. De emellett joga van a tisztelethez. Leírásod alapján ami a jelenlegi lánnyal történik részedről és az új lány részéről egyenesen erkölcstelen és igazságtalan. Mondhatnám, tisztességtelennek is. Mennyi idősek vagytok amúgy?
2017. aug. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
96%
Szóval volt egy nőd, aki mellett becsajoztál, és a helyébe akarod vinni az újat, ezért kell költöznie. Súlyos. De az új csaj is, hogy ehhez van gyomra.
2017. aug. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
100%

Hagynám a fenébe az egészet és kiköltöznék az albérletből a tulaj meg úgy is kipaterolja az exed ha nem tud fizetni, vagy elrendezik természetben.

Mi a fenének ragaszkodsz ahhoz a lakáshoz, neked az új nőd kell, keress új lakást és a probléma meg van oldva.

Ha amiatt aggódsz , hogy bent marad 2 havi kaució, akkor meg beszélj a tulajjal hátha meg tudtok egyezni, vagy fogadd el, hogy ez volt az ára a hűtlenségednek, egész olcsón megúsztad.

2017. aug. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
100%

#28-cal egyetértek.


Sokkal egyszerűbb és praktikusabb is, ha te költözöl. Keresel egy új albérletet, átcuccolsz, ezt felmondod, aztán a volt barátnőd innentől a tulaj gondja. Probléma megoldva.

2017. aug. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
88%

Neked jogosan egy irtó nagy tökön rúgás járna, minimum.


Tehát félrekefélsz, majd közlöd a mit sem sejtő barátnőddel, hogy költözzön el, mert vinnéd az új puncit a lakásba.


Hát én sem mennék el a helyében, oldd meg, ahogy tudod, de ha oda van bejelentve, bizony nem rakhatod ki.

2017. aug. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!