Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beleszerettem egy fiatalabb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy fiatalabb lányba, jelengegi párom nem akar kiköltözni tőlem. Mi ilyenkor a teendő?

Figyelt kérdés
Jelenlegi barátnőmmel 3 éve költöztünk össze albérletbe, aminek jelentősebb részét mindig is én fizettem, egyrészt mert sokkal jobban is keresek nála. Neki többnyire munkája sem volt mellettem. Közöltem vele, hogy már nem szeretem és szeretném ha elköltözne, erre olyan dühroham tört rá, amilyet még sose láttam. Arra gondoltam ide hívnék pár barátomat, akik segítenének összeszedni a cuccait és elvinnék őt innen, mert én ezt már nem bírom. Ilyenre nekem van jogom elvileg?

2017. aug. 9. 11:08
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
38%
Na ugyan mi lehet a dühromjának az oka vajon? Megszűnik az ingyen albi, ingyen rezsi. Te nem lennél dühös?
2017. aug. 9. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
92%
Vagy például az is kiválthatta,hogy megalázod azzal,hogy az új nőt odaviszed. Vagy tévednék? Bírhatnál addig magaddal,míg el nem költözik,egy minimális tisztelet csak kijár már annak,akivel 3 évet együtt éltél. Nem gondolod?
2017. aug. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 anonim ***** válasza:
91%
Csak úgy egyébként nem rakhatod ki, ha be van jelentkezve lakcímkártyára.
2017. aug. 9. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
50%

Mintha csak apámról olvasnék. Mennyi "elvittem az anyjához a cuccaival, leraktam és hazajöttem".


Nos ezt kéne tedd, de közben megtanulni szeretet gyakorolni. Így nincs sok értelme komoly kapcsolatra menni. Vagy beszéld meg velük, ez csak egy két évig lesz csak.

2017. aug. 9. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
85%
3 év múlva meg az új barátnődet teszed ki?
2017. aug. 9. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
100%
Csodálom, hogy még nem merült fel: mi van az albérleti szerződésben (ha van egyáltalán)? Mire alapozva vinnéd a dolgot a rendőrségre?
2017. aug. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
96%
Szerencsetlen csaj, azert sajnalom. 3 ev utan egyszer csak bejelented, hogy lehet takarodni, mert uj pinam van. Te aztan szerethetted...😐
2017. aug. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
94%

A személyes holmiàt nem pakolhatod csak ugy ösze! Ha oda van bejelentve ,akkor nem rakhatod csak ugy ki. Zàrat lecseréled ,nem tud bemenni ,akkor Ô jelenthet fel.

Az meg senkit nem hat meg ,hogy Te fîzettél mindent ,magadra ves hogy nem kellett dolgoznia. Ha nem tudod bizonyïpani ,hogy Te àltad a nagy részét ,akkor veszett ûgy.

N25

2017. aug. 9. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
95%
Biztos sokat jelenthetett neked is ez a 3 éves kapcsolat... Hát elmondom és felvilágosítalak,hogy egyik ember sem szemét,nem lehet csak úgy kidobálni (a jog sem ad rá csak úgy lehetőséget). Valamint én a jelenlegi érkezett pin@ helyében is meggondolnám vajon nem e járok úgy 3 év után,mint a jelenlegi szerencsétlen csaj. Nem baj Kérdező,gusztustalan emberek is kellenek a világba. Gratulálj hozzá magadnak.
2017. aug. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
96%

Most esett le: te úgy csajoztál be, h közben együtt éltél egy másik nővel??

Nem szakítani kellett volna előtte, meg szétköltözni? Hát akkor nem is csodálom szegényt, h dührohamot kapott.

Főjön csak a fejed, mint a ráknak. Ezt főzted, most ízlelgessed egy darabig.

2017. aug. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!