Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Rossz kedve volt, nem találkoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz kedve volt, nem találkoztam vele és megsértődött. Jogosan veszett össze velem?

Figyelt kérdés

2 éves kapcsolat. Én vagyok a lány, 23 éves.

A párommal megbeszéltük, hogy ma külön alszunk, én otthon segítek mert elég nehéz most a családi helyzet, dobozolunk, stb, ő meg bulizni megy a haverjaival. Felhívott 22:00-kor, hogy nem alszunk-e ma együtt, én meg mondtam, hogy ma nem de holnap kora délután együtt leszünk.

Aztán most éjfélkor felhívott, hogy nagyon rossz a kedve nem jövök-e át beszélgetni. Mondtam neki, hogy átmenni nem tudok de ha gondolja kimentünk sétálni beszélgetni, erre rámförmedt, hogy ő sosem számíthat rám. Teljesen kikelt magából és egyfolytában veszekedett velem a telefonban így letettem.

Mentsegemre szóljon, hogy ma nekem is rossz napom volt, összevesztem a szüleimmel, nem végeztem a teendőimmel. Holnap reggel is még az itthoni dolgokkal ügyködöm majd.

Mindig számíthatott ram a párom, mindig mellette álltam ezért is esik rosszul, hogy ilyeneket vág a fejemhez. Ő rá se kérdezett, hogy velem mi történt, hogy miért rossz a kedvem, csak kötekedett.

Amikor meg megkérdeztem mi történt azt mondta semmi baja nincs csak rossz a kedve. Holnap a családom megy egy programra. Én direkt azért nem alszom a baratommal, hogy meg délelőtt elvégezzem ezeket a dolgokat, és utána vele legyek(nem megyek a családi eseményre). Erre ő kiakadt, hogy menjek el nyugodtan a programra és nem kell vele lennem.


2017. aug. 11. 00:18
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Tudod, ez nálunk úgy zajlott volna, hogy a párom átjön, segít dobozolni (addig is együtt vagunk), aztán megy bulizni.


De én ilyen hisztigéppel egy másodpercig nem lennék együtt, az is biztos.

2017. aug. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!