Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megsértődött a barátom. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megsértődött a barátom. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Szóval a barátomnak mióta új haverjai lettek én valahogy háttérbe szorultam. Többször említettem, próbáltam megbeszélni szépen, csùnyán de tényleg mindent bevetettem. Igazat adott, azt mondja tudja hogy nem jó hogy 7 napból 5-öt a haverok segg.ében tölt de semmi változás. Példáloztam is , kérdeztrm Ő hogy érezné magát stb... megint igazat adott.

Ma főztem kettőnkre és vártam is rá munkája után. Hát ő inkább otthon maradna és egyedül relaxálba. De azért megkérdezi mit főztem mondom nem lényeg, érdekelne itt lennél. Aztán letettem a telót. Ő folyamat írt és hívott aztán egyszer csak hallom a csengőt. XD 2x csengetett mire beengedtem és nagyon nem esett neki jól hogy nem reagáltam semmire se. Mondta is hogy hát hé szívem írtam meg hívtalak miért nem válaszoltál? Mondom nem akartalak zavarni...

Kèrdeztem, hogy na hogy esik ez neked? Azt mondta rosszul. Mondom akkor kèpzeld el, hogy ez kb minden nap megteszi velem. Mondtam is regebben, hogy ha nem akar már együtt lenni - free to go - de ne hülyéskedjek már. Besértődött, hazament azóta nem szól hozzám ès èn se keresem.


Tudom, valószínűleg szakítanom kellene de érdekel, hogy másnak a párja is viselkedett már így?!



2017. ápr. 18. 22:36
1 2 3 4
 1/39 A kérdező kommentje:
26N/F
2017. ápr. 18. 22:37
 2/39 A kérdező kommentje:
Jézusom bocs a fèlrenyomott betűkért :D
2017. ápr. 18. 22:40
 3/39 anonim ***** válasza:
86%
Viselkedett, ki is tettem a szűrét. Évekkel később beszélgettünk, és be is vallotta, hogy anno nem volt szerelmes, azért volt ilyen. Szóval nagyon jól döntöttem. Azóta van másik kapcsolatom, és ebben fel se merült még soha ilyen gond, pedig már 21 éve tart. :)
2017. ápr. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
100%
Ezek alapján én úgy gondolom hogy mégsem érezte át a helyzetedet, és elég önző embernek tűnik a leírás alapján. Végül is most is csak azért ment át hozzád mert enni akart. Szerintem nem vagy neki fontos.
2017. ápr. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 A kérdező kommentje:
Szerintem azért jött át mert bántotta az egoját, hogy nem reagáltam a megkeresèsère. Pont, hogy nem volt kedve kajálni.
2017. ápr. 18. 22:43
 6/39 anonim ***** válasza:
90%
Olykor beléd ürít és ennyi a diagnózis. Akinek fontos a nő, az nem haverozgat ilyen sűrűn 26 éves fejjel.
2017. ápr. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:
Oh én meg mondtam neki, hogy pont a hanyagolása miatt nem akarok szexelni se már. Mondtam szakitsunk és dughat akárkit. De ő szeret stb blabla
2017. ápr. 18. 22:44
 8/39 anonim ***** válasza:
33%

Nézd, ha egy ilyen kapcsolatban akarod leélni az életed, lelked rajta, de szerintem ennél jobb is akad.


A helyesírás kb csak a huszárokat érdekli, akik másba

nem tudnak belekötni, aki érdemben akar hozzászólni, az

úgyis a tartalmat próbálja kibogozni :)


Ha velem így bánna egy nő, megmutatnám neki, hol az ajtó,

szükség esetén használati útmutatóval :)

2017. ápr. 18. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 A kérdező kommentje:
Egyszer már kilèptwm belőle. 4 hónapig semmi kontakt. Aztán mondta, hogy próbáljuk meg megint.. valahogy éreztem , hogy ugyanez lesz megint nem is értem mit gondoltam XD
2017. ápr. 18. 22:49
 10/39 anonim ***** válasza:
90%
Akkor ennyi, ne eröltesd. Lesz más... komolyabb, normálisabb, főleg, ha elhagyod az XD-t egy életre :)
2017. ápr. 18. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!