Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolat fuggo vagyok, hogyan gyogyuljak ki belole?

Figyelt kérdés
Egy eve van parom.Nagyon rossz kapcsolat.Nem beszelget velem sosem, mondvan unalmas velem dumalni.Agressziv, tobbszor kezet is emelt ram.ha valami baja van, minden vagyok szamara, csak tisztesseges no nem.Mar nem is eroltetem a beszelgetest sem, mert akkor legalabb nincs vita!(jovesetben, mert ha o kitalal valamit, akkor ugyis vitazni fog)Cselednek nez..kiszolgaltatja magat, en birka meg megcsinalok neki mindent..mondvan hatha halas lesz..Neha odanyog egy kösz-t, meg egy szeretleket..Esetleg puszit..Tud o kedves is lenni..de az kb 7 napbol 1!A szexen kivul semmi sem mukodik mar..Miert nem..A legjobb baratja szokott infornalni, az mindig mondja, h nem erti miert ilyen velem, mikor neki allandoan rolam beszel, hogy szeret..Adjatok tanacsokat, hogy merjek kilepni!!!Mert ez mar nem allapot!

2017. aug. 11. 06:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha kapcsolat függő vagy, keress màsik férfit és utàna lépj ki, mert egyedül nem fogod jól érezni magad. De nem szabad várni főleg ha nincs gyerek...
2017. aug. 11. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A puding próbája az evés. Vegyél egy nagy levegőt és dobd ki a p.icsába. Ide csak elszántság kell. Helyetted senki nem tudja megtenni.

Aztán ha meglátod, hogy nélküle is van élet, méghozzá százszor jobb, minőségibb, akkor te fogsz a legjobban csodálkozni, hogy miért nem tetted meg hamarabb.

2017. aug. 11. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a,megerto jofej hozzaszolasokat
2017. aug. 11. 07:35
 4/9 anonim ***** válasza:
Kicsit gyenge jellemnek tünsz, már olyan értelemben, hogy naív és befolyásolható. Ezért ha csak úgy ma kiteszed a szűrét, szinte biztos hogy vissza tudná hízelegni magát. Mivel itt az ideális az lenne, hogy miharabb kilépj a kapcsolatból, és ne is legyél egyedül, szülői/testvéri/nagyszülői segítséget kérnék első körben a helyedben. ahol meghúzhatod magad kis ideig, amíg meg nem erősödsz lelkileg. Vagy ha ere nincs lehetőséged, akkor ismerkedj, találj egy rendes, nem agresszív pasit, hanem olyat aki egyenrangú félként kezel, és utána lépj. De inkább pasi nélkül jobb lenne, és mihamarabb. Remélem lesz erőd, és sikerülni fog.
2017. aug. 11. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Akkor tudod legyőzni a félelmet az egyedülléttől, ha kipróbálod.

Gondolom le is építette az önbizalmad rendesen. Ezt csak azért csinálja, hogy eltűrj neki mindent, hogy ne hidd el azt, hogy fogsz helyette mást találni.


Ez a kapcsolat xar. Ezt te is tudod. A józan eszed is azt diktálja, hogy szakítani kell. Úgyhogy tedd meg!

Először nehéz lesz. Semmi esetre ne fogadd vissza, ne hátrálj meg! Mindenképp tarts ki az elhatározásod mellett, hogy új életet kezdesz, nélküle.

Könnyebb, ha van aki ebben támogat: anyud, barátnő, tesó, szomszéd néni, akárki. Biztos van valaki, aki már rég megmondta, hogy hagyd ott. Ő támogatni fog!


Ha személyesen félsz, akkor szakíts telefonon. Esetleg írásban (pl. Viber). Lehet, hogy nem "illik", de nőt megütni se, úgyhogy xarj bele.


Az első napokban lesz nehéz. Aztán hirtelen elönt a megkönnyebbülés, hogy szabad vagy. Utána teljesen ki fogsz virulni. Hidd el, hogy hosszú távon boldogabb leszel egyedül is.

Ennél a nyomoroncnál meg csak jobbat találhatsz.

2017. aug. 11. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szintén ebben a helyeztben vagyok. Régen sokat bántott mára csak lelkileg, mindig belémköt, egoista, önző, gépfüggő aminél rosszabb nics...stb De! Másfél éve együtt vagyunk és mivel a személyisége és a világnézete (a jókat nézve) nagyon egyezik az enyémmel és külsőleg is imádom ezért együtt vagyunk és hol jó hol rossz a kapcsolat de mindig tanul és próbálok vele elbeszélgetni úgyhogy kezd benőni a feje lágya. A te döntésed meddig mész el egy szar kapcsolatban. Én úgy vagyok vele ha nem is tart sokáig legalább megtudom milyen pasival ne kezdjek ki legközelebb.

20/L

2017. aug. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Kapcsolatfüggőként nehéz lesz megszoknod, hogy nincs senkid. Jó módszer, ha egyre hosszabb periódusokra maradsz egyedül. Nekem se volt könnyű, viszont én sose voltam a nők kedvence, tehát engem mindig is elkerültek, így annyi előnyöm volt hozzád képest, hogy nem volt más lehetőség.

A szükség nagy úr, tartja a mondás.

2017. aug. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

"Egy eve van parom.Nagyon rossz kapcsolat.Nem beszelget velem sosem, mondvan unalmas velem dumalni.Agressziv, tobbszor kezet is emelt ram.ha valami baja van, minden vagyok szamara, csak tisztesseges no nem."

Nem, kicsi lány! Neked mindened van, csak nem párod.Urad és parancsolód inkább...

2017. aug. 12. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Inkább ne legyen soha senkim, minthogy valaki így banjon velem és csak félig legyen az enyem.

Csak a szexért van veled, azaz max 1ora/....? Te tudod hányszor, arra bárkit találsz.

Azt tudom......ha valakit szeretek soha nem okzok neki semilyen fájdalmat, olyat biztos hogy nem mint ő neked. :( sok kapcsolatban ütik, megalázák, megcsalják a gyengébbik nemet, miért is mert beletörődtek abba hogy ez van, nincs ki út ebből és kész.

Te tudod, te életed.

2017. aug. 13. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!