Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Munkanelkuli vagyok, ami nagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Munkanelkuli vagyok, ami nagy nehezsegeket szul a kapcsolatunkban, masnak is volt ilyen?

Figyelt kérdés
Nemreg vegeztem az egyetemen es most munkat keresek.parom dolgozik. Evek ota egyutt vagyunk, nem friss kapcsolat es egyutt is elunk. Az a problema, h annyira rosszul erzem magam ettol a helyzettol, h kvazi egesz nap otthon ulok es allasokat keresek, h ha hazaer mindig osszeveszunk vmin. Nem tudom meddig fogom birni, h azt erzem tok ertelmetlen az egesz napom, hetem es emiatt veszekszem vele valoszinuleg aprosagokon. Aki volt hasonlo helyzetben, nalatok is feszultseget szult ez? H oldottatok meg? Egyelore nincsenek anyagi gondjaink
2016. szept. 15. 17:20
 1/4 anonim ***** válasza:
Mit dolgozik ő és milyen végzettséged van neked? Ha nincsene anyagi gondjaitok, akkor nyugi. Találsz munkát. Ha ennyire zavar, menj addig bárhova máshova, közben keresel. Takarítás és hasonlók szerintem mindig vannak.
2016. szept. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez nálunk is nehézséget jelentettett és valamilyen szinten biztos közrejatszott abban hogy mást keresett és lecserélt.
2016. szept. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nalunk ez ment 8 honapig max ket havonta tette szova, akkor is csak finoman, de egyebkent nem erdekelte. Tudta, hogyha ugy erzem akkor majd elmegyek dolgozni o pedig turelmesen kivarta, ezert mindig halas leszek neki:-)


Mondjuk anyagi gondunk sosem volt, de tudom, h ezt sok kapcsolat nem birja ki. Haaat pl megoldas lehet az h fozol cserebe, rendet csinalsz, meghallgatod, odafigyelsz ra es kimutatod neki h szereted es megkoszonod h eltart ebben a szituban, ilyesmik. A lenyeg h lassa h ertekeled.

2016. szept. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Most a barátom ugyanezt játssza, ami engem eléggé idegesít.

Nem is a pénz miatt, elvileg "dolgozik" 4 órás, otthonról végezhető munka, gyakorlatilag max 1-2 órát foglalkozik vele egész nap, de a saját kiadásaira így elegendő a pénze. Az idegesít, hogy semmit nem csinál egész nap, én kelek korán reggel, ő a másik oldalára fordul, én fáradt vagyok este, ő még pörögne. Ezt csinálja már hónapok óta, közben munkát kere persze. De én úgy vagyok vele, hogy amíg nincs jó, addig a rossz is jó. El lehet menni addig árufeltöltőnek, abból úgyis hiány van. Vagy bármi. Aki akar, az tud dolgozni, és közben is lehet más munkát keresni.

2016. szept. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!