Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok! Ti mit gondoltok erről?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Négy évig voltam együtt a párommal.Elég viharos volt a kapcsolatunk,mert különböző az életfelfogásunk,de én nagyon szerettem,azt gondoltam ő is.Egy vitánk után messengeren szakított velem.Azt mondta azért nem személyesen,hogy ne kezdjek el "lelkizni" neki,mert azt nem bírja.Próbáltam menteni a menthetőt,de mindenképp szakítani akart.És most jön a lényeg.Azt írta maradhatunk barátok,és ki tudja,ha a sors úgy hozza,hogy egyikünknek sem sikerül a köv. kapcsolata,talán megpróbálhatjuk majd újra :P én megalázónak tartom a felvetést is,de lehet,hogy csak nem tudom tisztán látni a helyzetet. Ti mit gondoltok erről?

2017. aug. 12. 12:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

4 év után egy messengeres szakítás és látsz esélyt barátságra??? Vagy inkább arról van szó, hogy ha NEKI nem jön össze valami jobb, akkor ugye megmaradsz tartalékba, nehogy még a végén egyedül maradjon?


Zárd le és lépj tovább!

2017. aug. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Irtam neki,hogy erről szó sem lehet.Azzal érvelt,hogy volt egy ilyen kapcsolata,hogy utána barátok maradtak és később újra kezdték,de ezt én olyan megalázónak érzem főleg 4 év után.Maradjak a haverja nézzem ,hogy csajozik be...és ami a legdurvább tudja,hogy én még szeretem,és ilyet felajánl :(
2017. aug. 12. 12:52
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez az jelenti, hogy te vagy a B terv, ha esetleg mégsem úgy alakulnának a dolgok, ahogy ő azt gondolta.

Ha nem jön össze senki neki, akkor maradsz te jobb híján.. Ezt jelenti. Szerintem lépj tovább, ne várj rá.

2017. aug. 12. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Semmiképp nem várok rá,csak nem tudtam mérlegelni,hogy ez tényleg az aminek én látom?
2017. aug. 12. 12:55
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ja, ez az aminek te látod. Elég gyökérség volt a részéről mindkét dolog.
2017. aug. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Igen,teljesen érzéketlen...
2017. aug. 12. 12:58
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Jól látod, jó nagy paraszt, tök megalázó helyzetbe akar hozni. Küldd el, és zárj le minden kommunikációt vele. Szakítás után amúgy sincs barátság, föleg ha vannak még érzelmek.
2017. aug. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Mikor összejöttünk anno,még tartotta a kapcsolatot az exével baráti szinten,neki ez természetes volt,és velem is ezt akarta. De nekem ez tök abnormálisnak tűnik.
2017. aug. 12. 13:22
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Részéről az igény teljesen természetes. Ha nem jön össze valaki belátható időn belül, akkor elkezd neked édelegni és legalább van kit dugnia addig is.


Jól látod, ez rendkívül megalázó és nagyon jól tetted, hogy visszautasítottad ezt az igazán nagylelkű ajánlatot. Exekből nem lesznek barátok.

2017. aug. 12. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Úgy,ahogy mondod.Megalázó és szánalmas.Pláne,ha még az embernek végig is kell néznie a másik kis dolgait.
2017. aug. 12. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!