Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek túlreagálta vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek túlreagálta vagy jogos?

Figyelt kérdés

Megkérdeztem a barátomat, hogy nála aludhatok-e majd jövő hét pénteken, mert apám szülinapját tartjuk meg és nem szeretnék éjfélre vagy később hazaérni + a MÁV-al bajlódni (folyamatosan 20-30 perceket késik ilyen későn). Oké, örült neki. Előtte lévő 2 nappal megkérdeztem, hogy még mindig áll, mehetek? Itt kiderült, hogy elfelejtette, egy barátjával megbeszélt egy sörözést és nem szeretné lemondani, de velem is találkozna. Szupi, próbáltam elhalasztani többször is, hogy akkor majd hazamegyünk és szombat találkozunk délután, nem probléma. Erre született az a megoldás, hogy úgyis későn érek hozzá, megoldja.

Péntek, munka után szülinapozás, bátyám felajánlotta, hogy elvisz a barátomhoz kocsival, ne bénázzak ilyenkor a BKK-val.

Többször leellenőriztem a telefonom, nem hívott, nem üzent, semmi. 20 perc alatt megérkeztünk (ami nekem 1,5 óra lett volna az átszállások miatt), ezalatt volt 12 nem fogadott hívásom tőle, amit nem hallottam, mert a táskám hátul volt és le volt halkítva még munka miatt :(

Az épület előtt várt a barátjával és leordította a fejem, hogy mégis mi a francot képzelek magamról, több tucatszor hívott. Ölelésnél ellökött magától, puszinál dettó. Mikor meg szerettem volna fogni a kezét, akkor elhúzta... Mindezt a barátja előtt, akivel söröztek. Aztán elmentek sétálni (ennyi sör után kell a fejszellőztetés), én meg mint egy hűséges kis korcs utánuk baktattam, rólam persze tudomást se vettek.

Mindezt azért, mert nem vettem fel a telefont véletlenül, de tudta hol vagyok és ő jelentette ki, hogy csengessek fel hozzá, ha megérkeztem.

Barát eltűnt, maradt a lecseszések sorozata, a duzzogás (nem ér hozzám/ellök).

Én meg hülyén állok a helyzet előtt, hogy ez mégis mi volt? Ha nem veszi fel ő a telefont, akkor tudomásul veszem, hogy nem hallja/barátaival van és majd később felhívom, ha nem hív vissza.


2017. aug. 12. 18:00
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Nem, és szakítanék is egy ilyen elmebeteggel. És nem, nem érdekel, hogy "de amúgy szeret meg máskor kedves" :D
2017. aug. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
81%
azt csodálom, hogy nem menekülsz egy ilyen bunkótól. nem normális.
2017. aug. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
ezt a retardot dobnám ha nő lennék. Bár össze se jöttem volna egy ilyennel. Mit képzel..?
2017. aug. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
63%

A barátod bekattant. Eleve ott kezdődik a dolog, hogy nem szervezem rá egyik programomat a másikra. Nem tudom hány évesek vagytok, de felnőtt ember ilyet nem csinál, nem érdekel, hogy elfelejtette, a szétszórtság nem megengedett az én értékrendem szerint.


Szóval itt a te részedről lett volna jogos a kiakadás, de nem (csak) azért amit a barátod utólag csinált, hanem azért, mert megbeszéltetek valamit, és ő elfelejtette. Én biztos nem járnék egy ilyen emberrel.

2017. aug. 12. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez egy óvodás.
2017. aug. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
ha nem vesz rólad tudomást minek koslatsz utánuk, fordíts nekik hátat és ne keresd többet
2017. aug. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Proli diszno... nem erdemel meg Teged, bar ha olyan hulye vagy, hogy ezek utan mellette maradsz, akkor Ti megerdemlitek egymast.
2017. aug. 12. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha egy csaj nalam akar aludni, plane ha a baratjom elvileg, akkor nem utasitom vissza a szex... ooo a lanyt. Dobd ki.
2017. aug. 12. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!