Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha érzelmileg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha érzelmileg erősen kötődöm a barátnőmhöz, de mint nőt már nem kívánom?

Figyelt kérdés

Ő 21 éves nő, én 23 éves férfi. Két éve vagyunk együtt. Az utóbbi hónapokban azt vettem észre, hogy folyamatosan csökken az érdeklődésem az irányába szexuálisan. Gondolom ebbe az is közrejátszik, hogy az elmúlt kb. fél - 1 évben felszedett vagy 15 kilót.


Fogalmam sincs, mi lenne a helyes megoldás. Nagyon hiányozna, ha nem lennének a közös programok, az összebújások, az üzenetváltások. Erotikusan viszont már egyre kevésbé indít be. 6 napja nem voltunk együtt például, és a hetedik nap sem azt érzem, hogy hú mostmár de jó lenne leteperni. Egyre inkább más nőkről fantáziálok, és nehéz megállni, hogy ne lépjek félre. Más nők gondolata beindít, az övé nem, és egyszerűen nem tudom, hogyan lehetne ezt feloldani. Félek, hogyha benne maradok ebben a kapcsolatban, akkor csak boldogtalan leszek, ugyanakkor, ha kilépek, akkor pedig iszonyúan hiányozna az érzelmi része.


Ráadásul úgy érzem, hogy nem kizárólag a súlynövekedés az oka. Mintha a kapcsolatunk inkább csak érzelmi töltet lenne mostanra, és a szexualitás az úgy kiesne. Ő is kötődik hozzám, és sajnálnám őt, ha elveszítene engem.


Van egyáltalán jó megoldás erre a helyzetre? Napok óta csak kavarognak a gondolataim.


2017. aug. 12. 23:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Pont most írtam egy másik kérdéshez a korrekt alkuról.

Szerintem idevág.

https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__megcs..

Ellenkező esetben életbe lép a kérdés alaptémája.

2017. aug. 12. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Hát pl monnd meg neki őszintén, hogy mivel meghízott ezért nem vonzódsz már úgy hozzá.

Miért nem lehet egyszerűen, egyenesen ezt közölni? Mégis miről szól egy kapcsolat, ha nem arról, hogy bármit megbeszélhessetek?

2017. aug. 13. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Orulok kis apam hogy a vegen hozza tetted h nem csak a suly novekedes az oka..


Nyilvanlo,hogy tobbre vagysz, mar meguntad. Ennyi. Errol van szo. Nem kell ezt ragozni,tul tolni, irni a sok koritest. Legyel egyenes,oszinte es hagyd el akkor. Te "ferfi". Akiben ennyi nincsen hogy elmondja oszinten mi a gond az ne nevezze magat ferfinak.

2017. aug. 13. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Beszélned kell vele őszintén. Hogy ő hogy látja, ő is hasonlóan érez-e, helyre tudjátok-e rázni az erotikát, vagy pedig különválnak útjaitok.

De nem megoldás a struccpolitika és a kikacsintás!!?

2017. aug. 13. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Feltételezem, hogy minden válasz építő jellegű szándékkal, jóindulatból íródott.



Igen, valóban megtehetném, hogy odaállok elé, és megmondom a szemébe: hogy "a szexuális életünk haldoklik, én pedig elhagylak", aztán ugrok a másik csajra. Csakhogy vannak bennem olyan érzések, hogy empátia, sajnálat, kötődés. Bár úgy tűnik, hogy ezek a dolgok már eléggé üldözendőek a mai világban.



Jelen állás szerint akkor nincs más alternatíva, nincs más megoldás. Vagy szakítani, és csajozni, vagy maradni és szívni.

2017. aug. 13. 10:36
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy boldog a kapcsolatban, akkor szakíts vele.
2017. aug. 13. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én nem azt mondtam, hogy állj elé, hogy akkor szia, hanem hogy először beszéld meg és próbáljátok megjavítani!

Ha nem megy úgy se, akkor kell külön utakon járni. Tudod az is empátiára vall, hogy nem csalod meg, hanem gerinccel odaállsz elé, hogy meg akarod próbálni vele és ha nem megy, szépen békében elereszted! Mert az is empátia és együttérzésre vall, ha nem taszítod egy hazugsággal teli kapcsolatba!

2017. aug. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ugyanez van épp nála,, csak itt én vagyok a nő...

Szar helyzet.

2017. aug. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
48%

Na szóval ugyanez van nálam is, csak nekem a barátom hízott kapcsolatunk kezdete óta úgy 25-30 kilót..


Ami nem volt annyira baj, mert mikor megismerkedtünk nagyon vékony volt ( bár nekem úgy tetszett meg, de nem baj, hogy felszedett párat, mert elfért rajta)


Az utóbbi 2-3 évben viszont ez már sok, rendes pocakot növesztett, és szexuálisan az utóbbi 1 évben már kevésbé is kívánom vele az együttléteket..


Tudja, hogy probléma van, mert lassan észbe kaptam, hogy ez így nem jó. ( Az embernek magának is rá kell ébrednie, hogy valami nem működik úgy)


Én is elkezdtem felfigyelni, vonzódni más férfiakhoz, fantáziálni róluk.


Próbáltam beszélni vele erről, hiszen ez neki sem épp jó, és nem hülye,szóval észre is vette, hogy az utóbbi 1 évben kevesebb a szex, mint volt.


Ő azt gondolja most, hogy nekem ennyi a libidóm, de mondtam, hogy nem így van. A szexet ugyanis többször kívánnám én is, csak csúnyán szól, de rá nem vagyok beindulva. Nem kívánom úgy.


Most ezt valóban képtelen voltam így a szemébe mondani. Ti mit éreznétek, ha a párotok ezt mondaná? Gondolkodjatok már. Hogy már nem kívánja úgy veled a szexet, nem hozod lázba, viszont másokról fantáziál..


Igen, benne van az empátia is.


De ha nagyon őszinte akarok lenni, akkor basszus, nem gondoljátok, hogy aki felszed 20 kilókat/ kis túlsúlyt, és kevesebb a szex, az nem gondolkodik el, hogy talán adnom kéne magamra? Talán azért nem kíván a párom, mert meghíztam és nem 5 klóról van szó??!


Szeretem nagyon, de nem akarom bántani.

Legközelebb felhozom ezt is, hogy igen, légyszi fogyjál le.


De eleve olyan groteszk kicsit, hogy én mondjam meg neki, hogy hello, fogyjál le, mert magától nem akar és nem is jön rá.


Én nem tudnék meghízni, nem a barátom miatt, hanem mert magamat képtelen lennék elviselni! Nem hiszek abban, hogy a másiknak kellene megmondani, hogy figiy, fogyjál már le. Ugyanis ha zavar, akkor neked mondani sem kell. Így meg olyan, mintha ő jól érezné magát, csak engem zavar a probléma, és vagyok a sza.arc, amiért van ez a helyzet, és ÉN AKAROM, hogy fogyjon le.Ő meg csak elvan, értitek...


Majd ha ilyenbe lesztek, akkor lehet zsinórból lökni a hülyeséget, de amíg más a helyzet kicsit.

2017. aug. 15. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

hát..utolsó ritka vagy mint a fehér holló.

mert 99%ban pont a nők azok,akik alapnak tekintik,hogy őket el kell fogadni 20 kiló plusszal is.

és igen jól fogalmaztál,ez igénytelenség.

pont olyan mintha valaki csak heti 1x fürödne.

2017. aug. 15. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!