Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jöjjek vele össze most vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jöjjek vele össze most vagy várjam meg amíg lefogy?

Figyelt kérdés
Van egy lány, több mint egy hónapja ismerkedtünk meg, nagyon egyhullámhosszra kerültünk. nagyon jól érzem magam vele, kedves, vicces, okos, intelligens, megvan a vonzalom minden, csak van rajta egy jó 20 kg súlyfelesleg. Sportol és diétázik, de valami a petefészkével van és jövő hónapban műtik meg. Nem mondtam neki h zavar a súlyfelesleg csak h én barátkozni akarok csak. Viszont múltkor egy helyen buliztunk és láttam h bejön más pasiknak is, és félek hogyha nem jövök vele most össze akkor összejön mással, de az előző barátnőim meg mind vékonyak és sportosak voltak és elég furán jönne ki ha összejönnék egy duci lánnyal.
2017. aug. 13. 18:00
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
97%

Magadnak keresel lanyt vagy a kulvilagnak? Ha jol ertem ciki a duci csaj, de ugyanaz sportosan mar nem. Raadasul nem is voltal vele oszinte.

Necces ez igy vele kezdesnek.

2017. aug. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
95%

Nem vagyok kövér, duci se de te nagy s***fej vagy az biztos:DD

Remelem nem jossz ossze vele aztan majd látod ahogy lefogy es massal lesz boldog!

2017. aug. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
92%
Bazeg az utolsó mondatodig még meg is értettelek... de hogy nem az az indok, hogy nem tetszik, nem vonzódsz így hozzá, stb..., hanem az, hogy "furán jönne ki, ha összejönnél egy duci lánnyal", hát ne haragudj, de nevetséges.
2017. aug. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
96%

Szóval neked "így" nem kell,de másé se legyen..?

Az szép.

Túlságosan felszínes vagy,hagyd békén azt a lányt.

2017. aug. 13. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
96%
Hagyd azt a szegény lányt, had találjon magának valaki normálisat. Egyébként ha most összejössz vele és később megint meghízik, terhesség vagy akármi miatt, akkor elhagyod?
2017. aug. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Keress mást! Tedd meg neki ezt a szívességet!
2017. aug. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

Egy f**z vagy, kerdezo.

Ha nem kell most, ne kelljen kesobb sem.

2017. aug. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom nem az eszedert randizik veled.
2017. aug. 13. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Kimeld meg tole magadat. Lehetoleg mindenki mast is, eleg sok fura ember van itt, de te a legundoritobb az te vagy.
2017. aug. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó mondaton még én is kiakadtam :D Szerintem hagyd őt békén.
2017. aug. 13. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!