Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nem tetszem a baratomnak de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tetszem a baratomnak de szeret. Most akkor mi van?

Figyelt kérdés
Mastol elvan ajulva,bennem mindig a hibat keresi,ami nagyon rosszul esik. Egy eve vagyunk együtt. Az elejen csak azt hallgattam h fogyjak le novesszem meg a hajam stb. És ő kezdemenyezett a randit illetoen..allandoan belemall es nagyon faj ez. Mondta is h csak a belsom tetszik neki..de utana meg azt mondta csak viccnek szanta. Meg nem olyan ember h a kulsot nezze. Persze nekem sem az a legfontosabb de azert h a baratomnak se tetszem.. Nem tudom mit gondoljak. Teljesen magam alatt vagyok...

2017. aug. 16. 17:33
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
#10 koszonom a valaszod es nagyon sajnálom ami történt.
2017. aug. 16. 17:58
 12/18 anonim ***** válasza:
11%
Pl sminkelj mindig, szexi új fehérneműk, újítás a szexben, mindig frissen mosott haj, jó frizura. Legyél igazi nő. esetleg mellműtét (nekem is műtve van mielőtt vki belekötne ). Az a baj hogy az írásból is látszik hogy nincs önbizalmad. ha jobb nő leszel és nőiesebb akkor több lesz az önbizalmad és az szexi.
2017. aug. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
#12 ertem mit mondasz.. Volt is ra pelda.. De nem tetszettem neki valoszinu mert szinte ram sem nezett meg sem dicsert pedig elotte o volt kivancsi arra a ruhara amit vettem es megis semmi dicseret es legyen onbizalmam?
2017. aug. 16. 18:32
 14/18 anonim ***** válasza:
89%

ÖNbizalom. Magadtól. Ne ettől a kis lúzer kötsögtől.


Aki mellesleg nem szeret. Nem érted küzdött, csak a puncidért. Ennyi vagy neki.

2017. aug. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
88%

Ha valaki szeret az tokeletesnek lat, meg akkor is hogyha nem vagy az.. Legyen szo plusz kilokrol vagy barmirol, a szemeben akkor is te vagy a leggyonyorubb no.

Olyan nincs hogy valaki szeret de nem tetszem neki.. :/

2017. aug. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
77%

Hagyd ott az anyjába...

Ha 120 kilós vagy, és veszélyezteti az egészséged a túlsúly, akkor megértem, hogy azt mondja, hogy fogyj le. Ezeknél a kérdéseknél azonban mindig kiderül, hogy 45-55 kg-s lányok írják ki őket, akiknek már egészségtelen lenne tovább fogyniuk.


A pasid bunkó és nem szeret. Hagyd el, majd meglátod, hogy mennyi ember lesz, aki szépnek tart, és veled akar lenni. :)


21/L

2017. aug. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
20%

"Ha 120 kilós vagy, és veszélyezteti az egészséged a túlsúly, akkor megértem, hogy azt mondja, hogy fogyj le."


Nem értek egyet, ha valakivel úgy jössz össze, hogy 120 kiló, akkor úgy fogadtad el. Az más persze, ha kapcsolat alatt hízik meg.

2017. aug. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de valószínűleg megalkudott veled. Jobbat nem talál nálad, így elfogad meg "szeret" de azért néha kibújik a szög a zsákból.
2017. aug. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!