Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszul kellene éreznem magam, ha én elkezdenék másokkal is kavarni? 21F

Figyelt kérdés

Nem nevezném párkapcsolatnak, ami ez a lány és köztem van, inkább szexkapcsolat, de annál kicsit több. Sosem csókolóztunk, mert elvileg nem szereti, de persze az exe miatt, aki nagyon jól csinálta, csak elharapdálta mindig a száját és ezért megutálta. Mellesleg mindig erről az exről hallok dolgokat, szóval esélyes, hogy ő még mindig bele van habarodva, én az ő életében az vagyok, aki által felejteni lehet(ne), illetve összejárunk szexelni, mivel semmi intimitás és érzelem nincs az egészben, már csak azért sem, mivel se csók, néha-néha nagyon ritkán szájra puszi van és azzal köszönünk, ennyi. NEm szervezünk olyan programokat, hogy menjünk el sétálni vagy mozi, esetleg fagyi, stb, hanem átjön és csináljuk(persze ezt sem beszéljük meg, csak szól, hogy feljön majd ekkor és akkor, vagy átjön "aludni"). Nem beszéltük meg soha, hogy együtt vagyunk, nem mondtuk ki a dolgot. Egyszer mentünk el egy 2 napos, ottalvós "nyaralásra" közös ismerősökkel, de ott is csak szexeltünk és elmentünk strandolni közösen, sokan.

Többre számítottam ettől az egésztől, minden téren, mivel a szex is olyan, hogy én szájjal, kézzel, minden formában csinálom, ő pedig még kézzel hozzám sem ért alul, sőt, nem is puszilgat, fel sem izgat, fekszik, aztán én csináljam az előjátékot, izgassam fel magam valahogy, majd tegyem be. Ennyiből áll a dolog. Ez pedig nekem döbbenet volt, hogy van ilyen, hogy egy fiatal lány ne akarna csókolózni azzal, akivel állítólag együtt van. Ha valami hibám lenne(szájszag, stb), akkor nem járna át többet, szóval ez kizárva.

Nem valami jó a szex, de legalább van, tudom csinálni, lehet ő is így van vele, aztán nem akarok véget vetni a dolognak, de nekem több kellene, szívesen elmennék bulizni és ott közelebb kerülni más lány(ok)hoz, esélyt adni másoknak, hogy hátha lesz egy, aki benne lenne valamiben.

Ma ő is bulizni fog menni, de nem félek, mert igazából ez nem nevezhető kapcsolatnak és mivel, ha ez igaz, hogy nem szeret csókolózni, akkor "megcsalni" sem fog, habár nincs is kit megcsalni lényegében.

Beszélgetek lányokkal Facen, de semmi extrát nem csináltam még velük, pedig volt már, aki felajánlotta a szexet is, én meg csak napolom a dolgot, mert nem sok jövőt látok a mostani lánnyal ennek az egész micsodának.

Rosszul kellene éreznem magam, ha most elkezdenék csajozni? Nem tudom, hogy mit tegyek.


2017. aug. 18. 11:34
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:

Sértődős vagyok? :O

Nem értem meg amúgy. Nem magamról kértem jellemzést, de azt mindig megkapja minden kérdező a kérdése alatt, hiába nem ez volt a kérdés. Miért sértődtem volna meg?

A határozatlanság egy ilyen helyzetben, amiben eddig nem volt részem, nem hiszem, hogy váratlan lenne, de ez sem jellemez engem, hiába itt pár önjelölt pszichiáter megmondja a tutit, még, ha nem is kérte senki.

2017. aug. 18. 12:01
 12/19 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem egész nyugodtan rosszul érezheted magad ebben a kuplerájban, amit magad köré csináltál. Felnőtt férfi vagy, viselkedj is úgy! Vedd a kezedbe az életedet, és rakj rendet magad körül. Tisztázd a dugópajtásoddal, hogy együtt akartok- e lenni rendesen. Ha igen, akkor faragjatok normális kapcsolatot ebből az akármiből. Ha meg nem, akkor rakd ki az életedből. Ne találkozz vele többet, ne maradjatok barátok, meg semmi ilyen baromságba ne menj bele. Ha lezártad ezt a sztorit, akkor kezdjél mással ismerkedni. Én gusztustalannak tartom, hogy az egyik punciból kiszállsz, és már mész is a másikba.
2017. aug. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Már miért lenne gusztustalan? Egyesek túl dramatizálják a dolgokat. Kérdező, nekem is van szexkapcsolatom, de abban intimitás is van, nem is kevés, csók is, minden. Szerintem keress másik partnert.😊. 30/N
2017. aug. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
#12 Pedig nem rossz punciról puncira.
2017. aug. 18. 13:56
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Ismerek egy pont ilyen lányt, csókkal is hasonlóan éll, az ő héttértörténete csak kicsiben tér el. Ő akart velem szeykapcsolatot létesíteni, eleinte buta hím módjéra bele is mentem volna, de ahogy egyre jobban ismerkedtünk, rájöttem, hogy egy régi megcsalás lelki ronccsá tette, ezért menekül a szexbe. Semmi csók, semmi érzelem, mert fél tőlük. Fél, hogy vagy ő bánt meg valakit mint vele tették rlgen, vagy őt bántaná meg valaki, akivel rendes párkapcsolatot létesítene. Próbáld érzelmekre beszélni, ha nem sikerül, akkor simán csajozz. Ő csak egy szexuális tárgy neked, neki is te. Én az említett lénynál kicsit felszínre hoztam az eltemetett érzelmeit, de mikor rájött, hogy direkt túrkálok a lelkében, direkt szexre terelte a témát. Ekkor úgy döntöttem, hogy én mégse akarom őt semmiféle módon, és elköszöntem. Szóval próbálj meg érzelmeket kicsalni belőle, ha te többet akarsz, ha nem sikerül, akkor lépj tovább, csajozz másnál.
2017. aug. 18. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
#15 Ezek után most kicsit úgy érzem, mintha "feladatom" lenne ezt megpróbálni, amit írtál, pedig eléggé letettem a lányról a kérdés kiírása után.
2017. aug. 18. 14:11
 17/19 anonim ***** válasza:

#14: Pont az ilyen véleménytől vagy te kisfiú. Azt gondolod,attól leszel férfi,hogy minél több nőt megdugsz. Nem ettől férfi a férfi.

Idő kérdése és ezek a szép életű lányok is rá fognak jönni erre.

2017. aug. 18. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
A leírtak alapján nem, hiszen egyikőtök sem visz érzelmet a kapcsolatba, nincs mit számon kérnetek a másikon.
2017. aug. 18. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

#17 en ugy erzem inkabb az tesz ferfiva hogy van par komoly celom es toretlenul haladok felejuk. A tobbi mae nem erdekel, hab a tortan. Ez a szexkapcsolatosdi pedig csak ilyen elcseszett elvezeti forras amirol azt hittem hogy jobb lesz de rahibaztam.

#18 ilyen valaszt vartam koszonom.

2017. aug. 18. 19:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!