Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátommal 3hete szünetet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátommal 3hete szünetet tartunk, de felbukkant egyrégi ismerősőm. Hűséges típus vagyok de ha szünetelünk és ha lefekszem mással az megcsalás?

Figyelt kérdés

2017. aug. 19. 08:06
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
85%
Nagyon szeretheted...szánalmas.
2017. aug. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
85%
Nem megcsalás, de ribi vagy
2017. aug. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
77%
Biztos, hogy én ennek a párod helyében nem örülnék. Nem számít megcsalásnak mert papíron nem vagytok együtt, de ne várd szerintem, hogy a párod ezt csak úgy elnézze, hogy egy kicsit vagytok csak külön és te már is összefekszel mással. Egyébiránt mindenkinek más az értékrendje szóval hiába mondja itt neked bárki, hogy tedd meg nyugodtan és hiába nyugtatgatod a lelked, hogy hát nem megcsalás egyedül a párodon fog múlni, hogy erre hogy reagál.
2017. aug. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
37%

Errol ez jut eszembe:


https://www.youtube.com/watch?v=oEn9YvJ3Gfg


Friends - We were on a break!


:D

2017. aug. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
87%

Ha már 3 hete szünetet tartotok, és ennek ellenére nem ő hiányzik, hanem egy másik pasi ágyában akarsz henteregni... Akkor sajnálom, de eleve nem sok értelme van folytatni a kapcsolatot.


Szerintem is úgy lett volna a korrekt, hogy szakítotok, nem ezt a 'szünet' dolgot erőltetitek.


21/L

2017. aug. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
82%
Nem értem minek bonyolítod? Szakíts vele aztán nyugodt lelkiismerettel pöröghetsz más farkán. A srác se fog akkor csalódni,meg neked se kell "bűntudattal" számolnod vagy rosszalló okításokkal.
2017. aug. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Szünetet a kisgyerekek tartanak, ennyi a vmnyem.


Szakítsatok, de ne hülyéskedjetek már, mint a dedóban :D

2017. aug. 19. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
74%
aham csak úgy felbukkant. A semmiből. És pont a 3 hetes szünet alatt! Nahát, micsoda véletlen!
2017. aug. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

"Hűséges típus vagyok de ha szünetelünk és ha lefekszem mással az megcsalás?"

Ez olyan mintha azt kérdeznéd, hogy az otthoni két szex közötti szünetben átmész máshoz is lefeküdni, és az baj-e.

Ha igazat mondasz, és hűséges vagy akkor a kapcsolat lezárásáig hűséges vagy.

A szünet azt jelenti, hogy nem változik semmi, csak nem találkoztok (még "szeretitek" egymást), és fent akarjátok tartani az eddigi kapcsolatot.

Persze ez attól is függ, hogy egymással mit fogadtok el szünetként.

2017. szept. 2. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!