Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért gondolta meg magát a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért gondolta meg magát a gyereket illetően?

Figyelt kérdés
Mindketten dolgozunk,van házunk, autónk . Eldöntöttük hogy gyereket szeretnénk és belevágunk. A szüleim, az egész családom tud róla . Mindenki alig várja. Aztán... az együttlétek megszakítással értek véget... rákérdeztem hogy ezt miért csinálja? Azt mondta hogy nem tudja, de hagyjam békén. Azóta rám se néz, hozzám se nyúl. Olyanokat mond hogy csak azért akarok vele lefeküdni hogy terhes legyek... de hiszen ez lett volna a cél, ő is így akarta. Most meg nem tudom hogy mitévő legyek.
2017. aug. 20. 19:06
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Próbálok vele beszélni, nem vagyok vele bunkó hiszen szeretem őt mar 10 éve. De nem akar erről beszélni. Mondtam már neki azt is hogy nincs semmi baj ha később szeretne, megértem . Lehet hogy megijedt a felelősségtől vagy nem tudom. De nem hajlandó beszélni sem hanem ezt mondja mindig hogy nem akar lefeküdni velem mert úgyis "az" a cél.. ő ilyen hallgatag típus.
2017. aug. 20. 19:28
 12/23 A kérdező kommentje:
Mivel már ötletem sincs hogy mitévő legyek, igen, kiírom ide.. mivel ez az oldal azért van. Nem vagyok gyerek csak azért mert tanácsot kérek. Hiszem hogy vannak itt nálam tapasztaltabb emberek akik tudnak segíteni .
2017. aug. 20. 19:31
 13/23 anonim ***** válasza:
30%

Mégis mire vársz itt tanácsot?


Arra, hogy megmondjuk, hogy Ő, miért gondolta meg magát?


Honnan tudnánk?


Vagy beijedt, vagy más nő akadt, vagy gubanc van a munkahelyén, vagy rájött, hogy korai, vagy még sem tőled akarja és még millió más oka lehet.


Vagy azt várod, hogy elmondjuk, hogy hogyan tudnál mégis gyereket kicsikarni tőle?


Látod, ezért vagy gyerekes, mert ezt csak VELE tudod megbeszélni! Nem vadigenekkel!


Ehhez nem mások tanácsa kell, hanem leülni vele és rendezni a kapcsolatotokat.

2017. aug. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Dehát pont beszélni nem tudok vele!! Nem tudom hogy mit csináljak mert nem akar róla beszélni . De így meg hogy éljük a minden napjainkat hogy hozzám se szól .
2017. aug. 20. 19:38
 15/23 A kérdező kommentje:
Gyereket kicsikarni??? Ez még viccnek is rossz!
2017. aug. 20. 19:39
 16/23 anonim ***** válasza:
60%

Kedves Kérdező!


Össze vagytok házasodva? Az ő tesóinak vannak házastársai? A szülei elváltak v együtt vannak?


Történt a pároddal valami, mióta a gyermekvállalást kihirdette a családjában? Volt-e orvosnál, meghalt esteleg vki, aki fontos volt számára, kirúgták a munkahelyéről? Egyéb stressz?


Ki az a barátja/férfirokona, akit te is ismersz és nagy befolyása van rá? Tudsz az illetővel úgy beszélni, h a párodat ne bántsd meg?


Van-e olyan ember a férjed közelében, akit ő fontosnak tart, és akinek nincs családja?


Nyomozást javaslok. Minden apróság fontos lehet.

2017. aug. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Szülei együtt vannak. Talán az egyik férfi kollégája az akivel nagyon jóba van , de nem szeretném őt a barátjának kibeszélni. Nem is azzal van a probléma ha most meggondolta magát vagy ha később akar, hanem az hogy nem is kommunikál erről az egészről. És csak élünk egymás mellett. Nem történt haláleset, nem rúgták ki. És nincs neki más barátnője sem. Egy nagyon szép, kiegyensúlyozott kapcsolat (volt) a miénk. Mindig mindent megbeszéltünk.
2017. aug. 20. 20:38
 18/23 anonim ***** válasza:
0%
Ha csak éltek egymás mellett, tényleg ne erőltesd a teherbe esést, mert annak nem lesz jó vége!
2017. aug. 20. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
83%
Ha valóban ő vetette fel,.hogy gyereketek legyen, akkor elég zűrös pasi lehet.
2017. aug. 21. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
71%

Teljesen elhűltem a válaszoktól... Természetesen mindegyik hímsoviniszta bunkó undormány ember. Nem is tudok erre mit írni? Meg beszélje meg a férjével? Tudtok olvasni basszus?? Hát írta szerencsétlen kérdező, hogy próbálta!!! Na jó, most leállítom magam, nagyon felhúztak ezek az ocsmány emberek.


Kérdező, annyiban hibáztál, hogy erre az oldalra írtál. Itt a nőketkicsinálják, ha fel mernek ilyen és ehhez hasonló kérdést tenni, de mindig csak a nőket.

Lehet, hogy a férjed megijedt a felelősségtől, de nem ez a megoldás rá. Valahogy el kellene érned, hogy kibeszélje a dolgot. Ha a barátjának nem is akarod "beárulni", de esetleg (ha jóba vagytok) a szüleivel beszélhetsz, ha már tényleg nem bírod szóra a férjedet. Hátha ők tudnak valamit.

2017. aug. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!