Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek hogy ne legyek ennyire féltékeny?

Figyelt kérdés
Képes vagyok féltékeny lenni azért mert a párom el akar menni a rokonokkal pl egy közös furdozesre. Tudom hogy beteges,de amint beüt az "5perc" nem tudok leállni. Mit tudnék tenni? Egy férfiben se bízok meg, nem tudom miért.. Pszichológusra lenne szükségem? Esetleg valami jó ötletetek van ez ellen? Kezdek kétségbe esni
2017. aug. 20. 20:41
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
próbálkozok,de mégis elviselhetetlen vagyok.. és köszönöm, utánuk nézek!!!
2017. aug. 20. 22:16
 12/21 anonim ***** válasza:
2017. aug. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
köszönöm!!
2017. aug. 20. 22:29
 14/21 anonim ***** válasza:
Egyebkent erdemes ezt a paroddal kozosen megoldani, mert egyedul nagyon nehez lesz. A konyvekben benne van hogy miert van ez igy, meg modszerek arra hogy tudod jobban kontrolalni magad, de a gyakorlatban a kezdet az lesz hogy a rossz erzeseidet meg kell tanulnod kezelni, jo ideig nem fog elmulni. A rossz erzeseid es indulataid ellenere kell ugy viselkedned ahogy szeretnel. Ezt a parod segitsege nelkul nagyon nehez lesz megoldani.
2017. aug. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
a párom perpill úgy kezeli hogy ha elkezdem ő jön azzal hogy milyen szar személyiség vagyok, ami még jobban fel is húz.. szóval rá nem igazán szamithatok ilyen teren sajnos. :( majd megoldom egyedül valahogy
2017. aug. 20. 22:46
 16/21 anonim ***** válasza:

Nem akarlak kioktatni de irasban eleg nehez ezt szepen elmondani :)


Ha ilyen rosszul viseli ezt a parod, keptelenseg a segitsege nelkul megoldani. Amig nem vallalod a sebezhetoseget elszigeteled magadtol a parodat, nem kapsz tole segitsget, sot meg hatraltatni is fog. Alapbol egy nehez dologra vallalkozol ami az emberek 99%-nak nem sikerul es meg plusz neheziteseket is a nyakadba veszel.


Ha viszont megbeszeled vele hogy segitsen neked sokkal konnyebb dolgod lesz es nem kell ilyen megjegyzeseket hallgatnod amikor radjon az 5 perc.

2017. aug. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Othon is rossz mintát láttál, ki tudja neked milyen élményeid voltak - de ez beteges, jól látod.

Szóval szerintem komoly segítség kell, ne kínlódj és ne amatőrködj!

Sok élményem van pszichológusokról, van annak értelme, hidd el, és egyáltalán nem annak a jele, hogy elmebeteg volnál.

2017. aug. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

16-os: megpróbálok vele beszélni erről megint.. remélem nem lesz vita belőle, mert általában az lesz a vége.

17-es:

köszönöm a válaszod! Lehet tényleg rögtön orvosi segítséggel kéne kezdenem... nem tudom. még átgondolom párszor:)

2017. aug. 21. 11:54
 19/21 anonim ***** válasza:
Az jó, hogy felismerted a problémát. Először az jutott eszembe, hogy felnőtt vagy, uralkodj magadon, az isten áldjon meg, de az embernek annyi mentális problémája lehet... Én pszichológushoz jártam, mikor ilyen abnormális dolgokat kezdtem csinálni, bár nem ugyanez volt a problémám.
2017. aug. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
amúgy meg nem párod a "párod", ha ilyen tapló módon kezeli a problémádat, bármi is az
2017. aug. 21. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!