Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan kezeljem ezt a helyzetet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezeljem ezt a helyzetet?

Figyelt kérdés

1 hónapja vagyunk kb együtt a barátnőmmel, aki 18L, én 21F.

Volt már rá példa, hogy leleste a telefonom feloldókódját. Nem igazán van takargatnivalóm, mert nem nőzök, stb, de megesett már, hogy a telefonja nálam maradt és muszáj volt a kódját elmondani, mert hívták és nekem kellett kezelni a telefont. Tudtam a kódot, bármikor csinálhattam volna vele bármit, de nem vett rá a lelkiismeret, pedig 3 csávó is írt neki, ami idegesített, de nem néztem meg. Később elintéztük ezt annyival, hogy őt nem érdeklik azok a csávók. Azóta szóvá sem tettem a dolgot, mintha magától értetődő lenne, hogy nem nyúlok bele semmibe, ami az övé és nem kutakodok utána. Aztán nemrég kiderült, hogy mikor aludtam múltkor, akkor belenézegetett a telefonomba. De tök lazán benyögte, hogy jaaa látta a régi képemet. Kérdem, hogy hogyan? "Hát, amikor aludtál megnéztem." Baromira kiakasztott, nem élőben történt ez, facen beszéltük, de még ráadásul kb ő akadt ki, hogy nekem ez szarul esik, hogy beletúrkál a dolgaimba. Azt mondta, hogy előttem is ott volt a lehetőség, neki nincs takargatnivalója. Igaza van végül is, csak nálam totál nem ez az értékrend. Nem tudok neki mit írni most, mert szabályosan gyomoridegem lett, nem is az zavar, hogy belenézett, hanem, hogy ő ezt teljesen természetesnek veszi, sőt, ő akad ki, hogy én kiakadok. Mit lehet itt tenni?


2017. aug. 21. 16:22
 1/7 A kérdező kommentje:
Ja, azt le sem írtam, hogy megesett már, hogy a táskámat is átkutatta és teljesen természetesen kijelentette, hogy tudja, látta, mert belenézett.
2017. aug. 21. 16:23
 2/7 anonim ***** válasza:
Ugy hogy dobd ki a csajt.
2017. aug. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálam pontosan eddig tartana a kapcsolat, nem kínoznám magam egy ilyen bizalmatlan pics#val.
2017. aug. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem bízik benned és nem tiszteli a magánszférádat. Mivel neki van vaj a füle mögött (srácokkal chatelgetés) és mindenki magából indul ki, ezért féltékenyledik és ellenőrizni akar, hátha te is valamit csinálsz a háta mögött.

Nekem ez egy fiúban azonnal felejtős lenne, ebből tiszta, bizalommal teli párkapcsolat már sosem lesz.

22/L

2017. aug. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ez van, ha tinikkel kezd az ember..
2017. aug. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Féltékeny és tiszteletlen. Ez csak rosszabb lesz,

N

2017. aug. 21. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Engem marhára nem idegesítene ha a párom nézegetné a telefonomat, nem értem ebben mi olyan szörnyű.. Nem egy vadidegen emberről van szó.
2017. aug. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!