Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mit tegyek? Hogyan kezeljem ezt a helyzetet? Mi ez egyáltalán?

Figyelt kérdés

Hosszú történet lenne,de lerövidítem,amennyire lehetséges. 2 hónapja „vagyunk együtt” a „Párommal”,az első napokban szerelmet vallott,Kicsim-nek szólít..stb,stb. Régebben sérült egy kapcsolatban,elég komolyan...azóta keménynek mutatja magát,azonban most 5 hetet Nála töltöttem –féltett,mert zaklatnak és nem akarta,hogy itthon legyek- ez az öt hét úgy telt,hogy minden este sietett hozzám haza,ölelések,elalváskor nem volt olyan pillanat,hogy ne ért volna össze mindenünk,tetőtől talpig,s ha távolodni próbáltam,mert épp melegem volt,visszahúzott Magához. Azonban ki lett jelentve,hogy párkapcsolati szinten ez nem működne,mert annyira belém szeretett,hogy a józan ész már nincsen meg...itt jön a képbe a múltbéli sztori,amikoris nagyon csúnyán kihasználta (családi ház építtetése,plusz több millió forint legombolása) egy nő. A fék után én is azt mondtam,akkor ne legyünk együtt,majd elhangzott a számból,hogy nem vagyok szerelmes Belé...annyira bedühödött,hogy válaszként azt írta,akkor örökre kitörli még csak az emlékeket is a fejéből,másnap este pedig ezt az üzenetet kaptam: „Nem bírom nélküled,Kicsim...”.

Letelt az öt hét,hazahozott,előtte pedig egy olyan kérdést tett fel,hogy: „Nem lesz szükséged azokra a dolgokra,amiket itt hagysz?”(mármint Nála). Kaptam kulcsot,bármikor mehetek,a mostani elváláskor nem volt szó arról,hogy menjek-e vissza,miután Ő hazajön anyukájától a hétvégi sütögetés után...

Mit tegyek? Hagyjam,hogy Ő mondja majd megint,hogy menjek,mert hiányzom és „nem olyan a lakás,amióta elmentem”?..... Ez most vajon az Ő fejében a félelmen túlmutatva egy párkapcsolat? Tegnap csak azért hazajött,mert tudta,hogy nincs kocsim és nem szerette volna,ha elmegyek boltba,viszont tudta,hogy gyümölcsöt szerettem volna enni és vett nekem..aztán ment vissza dolgozni..

Hogyan kezeljem ezt a helyzetet? Érzem a ragaszkodását,azt,hogy mennyire szeret és nem akar nélkülem lenni,mégsincs kimondva,hogy egy pár lennénk...a cuccaim egy része nála van...nem tudok eligazodni.. Érzem,mit szeretne,de azt is,hogy fél. Mit tegyek,hogy könnyebb legyen Neki?


2015. júl. 25. 15:15
 1/3 anonim ***** válasza:
Szeret. és ez a lényeg. Nem fogja bírni nélküled. Ne aggódj. :)
2015. júl. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem ez így, első olvasatra úgy tűnik, mint két összezavarodott ember (de inkább ijedt gyerek) egymásba kapaszkodása.
2015. júl. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Abban az esetben,ha hétfőn hazaér és látja a ruháimat,tusfürdőmet...hasonlók,de nem leszek ott,az nem lehet,hogy visszás dolgokat fog szülni és azt fogja magában mondani,hogy nem is érdeklem és vigyek el mindent Tőle? Vagy hogyan cselekedjek,ha írna,hívna?

2015. júl. 25. 19:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!