Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom volt felesége állandóan telefonál, normális dolog?

Figyelt kérdés

Páromnak 2 gyereke született az előző házasságából. A volt feleség állandóan telefonál, egyet gondol olyan indokokkal hogy ő nem bír a gyerekekkel, vagy a gyerekek éppen hisztiznek valamin, és akkor azonnal le vannak passzolva a páromhoz. Kb 7 napból 4-5 napot vele vannak. Éppen visszaviszi őket félnap múlva jön a telefon hogy ez meg az van... Ha itt alszanak nála én nem tudok menni mert nem hajlandóak az ágyukba aludni csak a párommal.. hazahozni se lehet engem mert akkor hiszti van hogy egyedül maradnak 5-10 percre míg a párom hazahozna kocsival...

Én reagálom túl vagy jogos a kiakadásom?

Miért nem lehet valamilyen rendszert bevezetni erre?

A volt feleségnek így kell ugrálni?

Hasonló helyzetben lévők válaszát várom... :(


2017. aug. 21. 22:48
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
42%
Én elképzelhetőnek tartom, hogy azért csinálka ezt a nő, hogy nehezítse a párkapcsolatotok. Ez így tényleg nem normális. Felnőtt nő, azért 2 gyerek ellátását, hisztik kezelését meg kéne oldania egyedül is, főleg hogy ha jól veszem ki, közös felügyelet van, sőt, talán még az apjukkal többet is vannak, amikor meg ő egyedül (mármint az apa) oldja meg ezeket a helyzeteket. Szóval így igen, erős túlzás amit művel. Ha anyuka ennyire nem bír a gyerekekkel, hogy heti kb. 3 nap nem képes helyt állni, akkor inkább apánál kellene a gyerekeket elhelyezni, aztán ő meg maradjon hétvégi anyuka. A gyerekeknek se jó ez az állandó huza vona.
2017. aug. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
65%
Te valasztottal olyan pasit akinek gyereke van..szerintem ezzel szamolhattal volna. Nem hiszem,hogy egyiknaprol a masikra derultek ki ezek a dolgok . En tuti nem kezdenek olyan csavoval akinek van gyereke mar.
2017. aug. 22. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
73%
Nem való neked (ahogy 10/9 embernek sem) gyerekes, elvált apuka. Ennyi. Lehet, hogy kezelhetetlenek azok a gyerekek, de mutathatnál kicsit több empatiát, hisz egy válás nem könnyű a gyerekeknek sem . Ha meg kicsik a gyerekek, természetes, hogy gyakran hívja a párodat a volt neje. Attól, hogy elváltak, ugyanúgy apuka maradt a párod. Sőt akár az is megtörténhetne, hogy apukánál vannak a gyerekek és anyuka kéthetente vinné el hétvégére. Akkor mit szólnál? Valóban nem könnyű. Nekem sem hiányozna egy ilyen szitu, épp ezért eszem ágában sincs belekezdeni. Neked is ezt javaslom. Te itt labdába se rúghatsz. Mindig utolsó leszel a sorban.
2017. aug. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
74%
Na ezért nem lesz soha " mézgacsaládom"...amúgy 2 gyerekes férfit te választottál, beszéljétek meg, hogy mit lehet tenni.
2017. aug. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
28%
Amugy en majdnem osszejottem egyszer egy harom gyerekes anyukaval. Ott az apanal voltak a lurkok, de az anyahoz is mentek a gyerekek. Es az apaval is tartottak a kapcsolatot. Ez egy csalad mar. En csak betolakodonak ereztem volna magamat. Nem kene kikezdeni olyannal akinek mar van gyereke,volt felesege,van egy csaladja. Edd meg amit foztel ne most hisztizz!
2017. aug. 22. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
84%

Az az igazság, hogy a gyerekeknek sem jó ez.

Ha így is folyton apukánál vannak, akkor érdemes lenne beadni újra az elhelyezési kérelmet. Akkor lehetne rendszert vinni az életükbe, kezelni a hisztiket, megtanítani, hogy nem lesznek kevésbé fontosak attól, hogy apunak szerelme van - jelen esetben te.

A gyerekek nem rosszak, egyszerűen gyerekek, és nem tudják kezelni a válásból adódó, illetve az anyjuk által sugárzott feszültséget. Egy felnőtt is kiborul, ha túl sok a stressz, gyerekek aztán pláne!


Viszont az a nagy helyzet, hogy amíg passzolgatva vannak heti rendszerességgel, addig ebből nem lehet kilábalni. Bármilyen nevelési kísérletet támadásnak fognak értelmezni a gyerekek (=el akarod venni az apjukat).

Sajnos részedről csak az marad, hogy tűrnöd kell, hiszen te választottad, gyerekekkel együtt. Próbálj velük jó viszonyt kialakítani a hiszti ellenére, a párod pedig beszélgessen velük sokat. Gyanítom, van benne némi akciózás ellened, mintha te túrtad volna ki anyut.

És legyen következetes. Szeresse a gyerekeit, de ne ugorjon minden hisztire.

2017. aug. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
81%
Nehéz ügy...attól még hogy elváltak, a gyerekei maradtak. Örökre ők lesznek a legfontosabbak az életében és ez így is van rendben. Viszont amit a volt feleség csinál, az túlzás. Üljetek le a pároddal és beszéljétek meg, hogy hét napból X nap csak a tiétek, amikor ketten vagytok és nincs más. Nekem a leírásodból úgy jött le, hogy a volt feleség lepasszolja a gyerekeket amikor nincs kedve vagy türelme hozzájuk...
2017. aug. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
56%

Nem, ez nem normális dolog, de elvált apaként én is voltam ebben, vagyok is.

A párodnak annyi dolga volna, hogy tudatosítsa a gyerekeiben, hogy te is része vagy az életüknek.

2017. aug. 22. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
49%

Örülj neki, hogy foglalkozik velük az apjuk.


Elmondjam nálunk hogy volt? Apa összejött a mostohaanyámmal és onnantól kezdve leszart! Ha hetente tíz percet hajlandó volt velem beszélgetni - pedig együtt laktunk -, az már csodaszámba ment.

Gyakorlatilag onnantól fogva nem volt apám.


Mellesleg, ha nem bírod elviselni, hogy GYEREKEI vannak, akiknek a nevelésében neki is részt kell venni, hagyd ott.

Ennyire egyszerű, de nehogy a gyerekek legyenek a szemetek (mert ez is itt van benned), amiért fontos nekik az apjuk és minél több időt vele akarnak lenni.

2017. aug. 22. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
24%

Könnyű mondani, hogy te választottad, tudtad, hogy gyerekei vannak. Csak sajnos mi itt nem ismerjük a sztorit az anyuka szemszögéből. Nem tudjuk, miért nem bír a gyerekekkel, nem látunk bele az életükbe. Mondjátok, hogy örüljön a kérdező hogy a pasi foglalkozik a gyerekekkel. Csakhogy nem tudjuk hogy foglalkozik és mi módon. A külvilág felé könnyű villogni, hogy hú de szuper apuka vagyok, a hülye anyjuk meg nem bír velük. De nem ismerjük a miérteket. Mint ahogy előző hozzászólásomban is írtam, családon belül történnek durva esetek, amik csak ritkán és véletlenül derülnek ki.

Úgyhogy én azt gondolom, ítélkezni látatlanban nem lehet.

7-es voltam.

2017. aug. 23. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!