Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom volt felesége állandóan telefonál, normális dolog?

Figyelt kérdés

Páromnak 2 gyereke született az előző házasságából. A volt feleség állandóan telefonál, egyet gondol olyan indokokkal hogy ő nem bír a gyerekekkel, vagy a gyerekek éppen hisztiznek valamin, és akkor azonnal le vannak passzolva a páromhoz. Kb 7 napból 4-5 napot vele vannak. Éppen visszaviszi őket félnap múlva jön a telefon hogy ez meg az van... Ha itt alszanak nála én nem tudok menni mert nem hajlandóak az ágyukba aludni csak a párommal.. hazahozni se lehet engem mert akkor hiszti van hogy egyedül maradnak 5-10 percre míg a párom hazahozna kocsival...

Én reagálom túl vagy jogos a kiakadásom?

Miért nem lehet valamilyen rendszert bevezetni erre?

A volt feleségnek így kell ugrálni?

Hasonló helyzetben lévők válaszát várom... :(


2017. aug. 21. 22:48
1 2 3
 21/23 Peter KK ***** válasza:
72%
Van egy mondás, miszerint: Vagy megszoksz, vagy megszöksz. Én az utóbbit választanám, hiszen jól írta az előbbi válaszadó, hogy nem ismered és nem is ismerheted, mi is van a háttérben. Ha így áll a dolog, ahogyan leírtad, úgy szerintem nem jöhetsz ki ebből a kapcsolatból pozitívan. De nem csak Te, hanem Bárki is legyen a mostoha anyuka. Igazából jogos a kiakadásod. Viszont amin/akin ebben a helyzetben változtatni tudsz, az csak a saját pozíciód, a Te hozzáállásod, illetve részvételed, vagy részt nem vételed a nagy Család életében! Ezt kellene átgondolnod.
2017. szept. 17. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

A párod buta, ha heti 5x nála vannak a gyerekek, ennek ellenére nem igényli a bíróságtól a gyermekelhelyezés megváltoztatását. Nyilvánvaló, hogy az anyuka alkalmatlan a feladatra.

HA átkerülnek a párodhoz a gyerekek, akkor az anyuka lesz kénytelen tartásdíjat fizetni.

Beszélj erről a pároddal!

A gyerekeknek pszichikailag nem előnyös, hogy nem tudják, hol laknak, itt is laknak, meg ott is.

szóval változtatni kell. Ha neki jó ez az agybeteg helyzet, én szakítanék.

2017. szept. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%

Annak idején, mikor társkeresésben voltam, megismerkedtem egy férfival, aki bár nagyon rendes, becsületes ember volt, képtelen volt új életet kezdeni. Már az első randinkon órákig hallgattam, hogy ők milyen szép család voltak és hogy mennyire rossz neki a gyerekek nélkül, meg hogy a válás óta nem találja a helyét. Görcsöse próbált volna kapaszkodni minden nőbe, aki egy kicsit is tetszett neki. Mert azt hitte, akkor majd minden a régi lesz. Szinte sírt, mikor a gyerekeiről beszélt. Minden hétvégét a fiaival töltött, amit nagyon becsültem benne. Az első randit követően még beszéltünk néhányszor telefonon, de mindig ugyanott kötött ki. Visszasírta a régi életüket. Nem a feleség miatt, hanem mert akkor még együtt lehetett a gyerekekkel. Bármennyire is szimpatikus volt és hihetetlenül felnéztem rá, ahogyan a gyerekeivel bánt, képtelen voltam ezt a nyakamba venni.

Mindenkinek, aki elvált, több gyermekes apukával vagy akár anyukával ismerkedik, tisztában kell lennie azzal, hogy (normális esetben) mindig a gyerekek lesznek az elsők. Ez így is van rendjén. De mikor két ember már ismerkedési fázisban is azon küzd, hogy mikor tudnak egymásra időt szentelni, nem sok esély van a folytatásra. Bármennyire is akarjuk/szeretjük a másikat, óriási türelemre és megértésre van szükség. Ám a mai világban, amikor mindenkinek óriási szeretetéhsége van, hogyan magyarázzuk meg, hogy "légy megértő" és "légy türelmes"? Én abszolút megértem a kérdezőt, de pontosan emiatt voltam képtelen annak idején ebbe belevágni.

2017. szept. 23. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!