Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat egy 15 éves kislány egy házas gyerekes 34 éves férfitól?

Figyelt kérdés

A férfi a párom(34)

Én a nő,(27)

Viszonozza is a kislány közeledését.

Nagyon szomorú vagyok. Mit tehetnék? Van egy fiúnk is 2 és fél éves.


2017. aug. 22. 11:17
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
70%
Bocs, 10-es, nem nekem tetted fel a kérdést, de a válaszom nem, nem mondanám azt, hogy pedofil, mert a pedofilok nem 13 évesekre gerjednek. Tiszta ideg lennék, az tuti, de a szavakat attól még helyesen használnám.
2017. aug. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
2017. aug. 22. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
25%
A kislány valszeg menőzni a férjed meg nem akar tole semmit csak eszik.a bacik az agyát
2017. aug. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
Szerintem nem kamu, mert nem olyan régen már egyszer feltette ezt a kérdést a kérdező. Vagyis szeintem ugyanaz a kérdező, mert hasonló a történet.
2017. aug. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 A kérdező kommentje:

Igen, de akkor se hisz nekem senki, ahogy most sem.

Azzal fenyeget, ha elviszem a fiúnkat feljelent emberrablásért. Szeretnék a fiammal maradni. Válni meg nem akar, és nem egyezik bele hogy elvigyem a fiút. Hova mehetnék? A bíróságon voltam, azt mondták ha nem egyezik bele, nem vihetem el a fiúnk.

Nem vagyok beteg, csak sz.r a helyzetem, kb kilátástalan.

2017. aug. 22. 13:30
 16/29 anonim ***** válasza:
100%

mondjuk szólsz a lány apjának aki kicsit megcsapja a drága férjed.

amúgy meg: válsz és költözöl, ennyi

ha meg a bíróság előtt megmondod, hogy kiskorúakkal dug folyton, akkor nem nagyon pattoghat

2017. aug. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%
Én hiszek de te meg feljelented kiskoruak szexualis zaklatásával
2017. aug. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Voltál a bíróságon? Már ne is haragudj, de egy kicsit hihetetlen a sztori. Ügyvéd esetleg?
2017. aug. 22. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:

Pedig igaz.

A lánynak nincs apja, csak anyja meg 4 testvére, de mind lány.

Mivel bizonyítékom nincs csak a szavam, ezért nem tudom hinnének e nekem.

Az a 12 éves kislány kezdeményezett nála, aztán mikor rajta kaptam őket, még nekem is tagadtak. Szóltam az anyjának, aki ordított velem, hogy hogy merészelek ilyet kitalálni, mert az ő kislánya még szűz,és menjek orvoshoz mert elmebeteg vagyok.

Egyszerűen nem hisz nekem senki.

Olyan könnyű lenne, de mégis hova költözzek a híd alá.

2017. aug. 22. 14:01
 20/29 anonim ***** válasza:

nincs munkád?

nincs lakásotok? pénzetek? mert annak a fele a tied, már ha volt munkád és fiztettél bele.

ha meg semmid nincs, akkor talán dolgozni kellett volna, nem a semmire szülni egy pedofilnak

2017. aug. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!