Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátomnak egy év után is...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátomnak egy év után is heti 2-3 napra van igénye találkozni. Nagyon kiábrándító?

Figyelt kérdés

Akár minden nap is együtt lehetnénk a lehetőség adott. Azonban neki elég a heti 2 együttalvás + 1 találkozás. Ha látja,hogy megharagszom rá emiatt akkor képes többet velem együtt lenni, de én meg nem akarom rákényszeríteni. Egész nyáron nem voltunk sehol sem kettesben egy napig sem. Most el akarnék vele menni nyaralni, de ő csak 3 napra akarna, azt is majd októberben...Elvette az egésztől a kedvem.

Minden nap csak megharagszom rá, szeretem, de ez nem jó így. Mit csináljak?

22/N 28/F (a nyaralást képes lennék teljesen ki is fizetni, csak jönnie kellene)



2017. aug. 22. 22:59
1 2
 11/13 anonim válasza:
Szerintem ez így sokkal jobb. Mert mikor minden nap együtt vagytok akkor fenn áll a veszélye hogy megunjátok egymást :/ ezt en tudom egy baratnom peldajarol, hisz ok is mikor egyutt voltak minden nap talalkoztak s mindenfele egyutt mentek. Ez ment 1.5 evig. Utanna a pasi megmondta hogy ő ezt nem bírja igy tovabb es neki szabadság kell és szakítottak. Az embernek kell a barataival lennie is.
2017. okt. 4. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
11-es, ahol 1,5 év minden napos találkozás után megunja a másikat, az egy sz.r kapcsolat, ennyi. Mások 30 év együtt élés után se unják egymást. Persze, kell mindenkinek idó magára, barátokra stb, de azt szokták mondani, hogy a kapcsolat olyan mint egy fa. Ha nem gondozod ne akard a gyümölcsét.
2017. okt. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Mi lett azóta itt?
2020. febr. 13. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!