Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kettős módon viselkedik velem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kettős módon viselkedik velem a párom. Van remény a változásra?

Figyelt kérdés
A párom két arcát mutatja nekem és ez folyton váltakozik. Az egyik (amelyiket szeretem) kedves és normális, ilyenkor dícsér és azt mondja nagyon szeret. A másik a kiállhatatlan, ilyenkor erőteljesen felemeli a hangját, és durván sérteget, sőt azt állítja nem szeret és nem érdeklem. Az utóbbi természetesen akkor jön elő, mikor vitatkozunk valamin és neki nem tetsző irányba mennek el a dolgok. Ne értsetek félre, tudom hogy veszekedni mindenki szokott a párjával és ilyenkor az ember tesz vagy mond meggondolatlan dolgokat; inkább az a problémám, hogy ezt ő igen gyakran teszi, szinte semmiségeken kirobban és nagyon durva szintre megy le. Olyanokat mond ilyenkor rólam, amit leírni sem merek. Ez fordítva nem igaz. Persze mondtam már rá azt dühömben, h szemét volt, vagy épp nem túl lovagias, ne adj isten hülyén viselkedett, de ezek voltak a legdurvább megjegyzéseim és már csak akkor mondom ezeket, mikor ő már mindenféle módon elszidott és kb egy alja embernek állított be. Általában egy nap elteltével megbánóan viselkedik, tudja, hogy túlzott és sajnálja. Viszont többször hangsúlyozta már azt is, hogy én tehetek mindenről, mert én hozom ki belőle ezt, vagyis meg is érdemlem, amit kapok tőle. Elkeserítő a viselkedése. Három éve vagyunk együtt és itt tartunk. Nem tudom, ebből lehet-e bármi így?
2017. aug. 23. 11:31
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

Látom nem érted, és megint sértően fog hangzani: DE:

Egy agresszívebb, nárcisztikus, elnyomó alkat ember, biztos hogy egy törékeny, kicsit lelkiekben szegény, és akaratgyengébb, meghunyászkodó embert keres, és szeret felette uralkodni.

Ezt már a napnál se tudom világosabban leírni.


Te vagy akin uralkodnak, és kb bármit megtehetnek vele, ő meg ezt szereti. Mert azokon a kedves pillanatokon odababusgat, amikor meg egy állat, azt azok miatt is, és a kicsit jellemtelen személyiséged miatt el is nézed.

2017. aug. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
93%
Azert viselkedik igy, mert megteheti. Mert lealazhat egy utolso prosti szintjere, te megis maximum idejossz kerdezoskodni idegenekhez, ahelyett, hogy kicseszned az ilyen suttyot a fasz-ba.
2017. aug. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%
Miért vagy egy lelkileg bántalmazó kapcsolatban 3 éve?
2017. aug. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%
Én éltem ilyen kapcsolatban, az lett a vége, hogy eszméletlenre vert a saját házam járdáján. Szép kilátásaid vannak.
2017. aug. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

>tudom hogy veszekedni mindenki szokott a párjával és ilyenkor az ember tesz vagy mond meggondolatlan dolgokat


Nos, nem. Mi sosem veszekszünk. A párom valószínűleg néha megtenné, de velem nem lehet veszekedni. A veszekedés mindenki számára lealacsonyító és megalázó. Szóval ne azt vedd alapnak, hogy mindenkinél így van ez.


Amúgy elég veszélyes embernek tűnik a párod. Amikor valaki ennyire kettősen viselkedik, valami van a háttérben, aminek nem kéne lennie. Az agresszivitás, instabilitás szerintem elfogadhatatlan tulajdonságok.

2017. aug. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
a nárcizmus elég jól illik rá, ez tény és valóban nem olvastam/hallottam kecsegtető sztorikat az ilyen emberekkel való kapcsolatról, viszont azt is mondják, hogy remekül meg tudnak vezetni, talán ezért vagyok vele ennyi ideje, csak hogy a kérdésre válaszoljak. Hiszen neki is van egy szerethető énje... és leírni mindig könnyű, h dobjunk ki valakit, megtenni annál nehezebb. Ráadásul nekem is van egy háttérsztorim, amit nem tudtok. Egy nagyon hosszú kapcsolatom volt előtte, aminek majdnem házasság lett a vége, aztán mégsem. Így harmincon túl minden vágyam lenne egy család. Nem a vad, huszonéves, "dobjunk el hamar minden pasit" korszakomat élem. Tudom és érzem ennek a kapcsolatnak a végét, csak nagyon lesújt, hogy megint itt tartok.. :(
2017. aug. 23. 13:07
 17/22 A kérdező kommentje:
12-es, ez az oldal arról szól, hogy idegeneket kérdezgessünk, kérlek ezt ne ródd fel senkinek.. az, hogy beszélgetünk, nem jelenti azt, hogy ne cselekednénk is.
2017. aug. 23. 13:11
 18/22 anonim ***** válasza:

# 16


És ezt férfit akarod társadnak, gyerekeid apjának?

2017. aug. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:

Nem mindenki veszekszik a párjával, mi sem szoktunk. Vitázni igen, van hogy nem értünk egyet valamiben, de veszekedés nem.szokott lenni, olyan meg pláne nem fordult elő a 10 év alatt mióta együtt vagyunk, hogy kigyót békát kiabáljunk egymásra.

Elhiszem, hogy 30 felett már nem az a cél, hogy ugrálj a kapcsolatok között. De ami nem működik, ami nem tesz maradéktanaul boldoggá, azt nem kell erőltetni. Pláne hogy a családalapítást tervezed már. Az remélem világos, hogy gyereket ebbe a kapcsolatba nem vállalhatsz. Az nagy hiba lenne. Úgyhogy talán pont emiatt nem kéne tovább húznod az időt, minél hamarább menesztened kéne ezt a nárcisztikus barmot, hogy találhass egy normális férfit, aki a családapa szerepére is alkalmas.

2017. aug. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
köszönöm a kijózanító válaszokat! :(
2017. aug. 23. 15:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!