Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baratom semmibe vette a szulinapomat, en vagyok tul hisztis?

Figyelt kérdés

Szulinapomra szabit vettem ki mar kb 2 honapja. Baratommal megbeszeltuk, hogy elmegyunk valahova.

Elerkezett a szulinapom(tegnap), es a baratom kozolte velem, hogy neki dolga van. Melohelye olyan hogy ha o nem akar bemenni, akkor nem megy be dolgozni..

O inkabb elment dolgzni.. egesz nap hisztiztem neki hogy nem akarok egyedul lenni a szulinapomon stb.. de le se szarta. Delutan 6-7 korul talalkoztunk.. de nem csinaltunk semmit.. ajandekot sem kaptam. Bar ez nem is erdekel mert en jobban szeretem az olyan "ajandekot" ami kozos program.. de hat az sem volt..


Arra gondoltam, hogy karacsonyra se es ra egy honapra a szulinapjara en sem veszek semmit..


Nektek mi a velemenyetek errol? Nekem nagyon szarul esett...


2017. aug. 24. 08:13
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
0%
Akkor mégis mivel köszöntött fel, ha nem vett semmit és nem is mentetek sehova? Mi minden ilyen alkalomkor elmegyünk wellnesselni valahova.
2017. aug. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem te vagy túl hisztis, ez egyértelmű bunkóság, különösen úgy, hogy előre meg volt beszélve a dolog.
2017. aug. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Nézd kérlek... aki egy probléma fölléptekor nem annak megoldására koncentrál, hanem arra, hogy ország-világ lássa az ő nagy-nagy baját (gyk.: "veri magát a fődhö'"), az biza hisztizik.


Erre egyébként a saját módszeremet tudom ajánlani: a SAJÁT szülinapomat ÉN tartom meg és ott szigorúan semmiféle helye nincs ünneprontóknak. Ha úgy jön ki, hogy egyedül tartom egy cukrászdában két sütivel, akkor egyedül - egy ilyen fakalap például biztos nem volna rá hivatalos.


Tudom ajánlani. Működik.

2017. aug. 25. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!