Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » SOS! Érthető, hogy rosszul...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SOS! Érthető, hogy rosszul esik, vagy túlgondoltam az egészet?

Figyelt kérdés

Röviden annyi, hogy a párommal kb 4 kmre lakunk egymástól, én vidéken ő a városban.

Mivel mostanában egyedül vagyok itthon és kb ezentúl igy lesz, nem hivatalosan, de mondhatjuk, hogy együtt lakunk.

Mikor itthon vagyok én is, ő is, általában itt vagyunk, itt alszunk,eszünk, innen megy munkába. Mikor dolgom van, akkor az ő házába megy, vagyis a szüleihez.


Nagyon örültem ennek, hogy anyukám lassan már az élettársánál lakik és nekünk lehet itt terünk.

Ami zavarni szokott, hogy ha érkezik munkából akkor legtöbbször hazamegy és eszik az anyjánál, pedig itthon is van kaja, szoktam főzni.


Ami most nagyon rosszul esett: Elvállaltam egy szezonális munkát, ami eléggé húzós, szóval ma 12 órán keresztül fizikai munkát végeztem és alig vártam, hogy a párommal összebújva kicsit megnyugodjak.

Aztán közli, hogy ő most otthon alszik, mert reggel 5-kor már mennie kell munkába.


Azért zavar ez, mert nem olyan nagy a táv, simán jöhetett volna, még ha korán is kel, illetve tudja mennyire nehéz napom volt, ennyivel 'kedveskedhetett' volna.

Ha majd 'hivatalosan' is együtt lakunk, ha minden cucca itt lesz és kimondjuk hogy 'akkor mostantól együtt lakunk' akkor is a szüleinél alszik majd ? Persze erre a válasza nem, de most ez miben más? Most is olyan, minhta együtt laknánk, akkor miért nincs itt?


Nem vádaskodtam, hagytam aztán aludni, de nagyon zavar ez a dolog és bánt. (Mielőtt megkérdőjeleznétek a fáradtságom, az vagyok, csak most folyton ezen kattog az agyam) Jogosan esik ez a dolog rosszul,vagy nagyon túlgondoltam és semmi rossz nincs benne? 21L


2017. aug. 24. 21:54
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Felesleges ezen pörögnöd, jobban jártok, ha mindketten pihentek normálisan, majd máskor ott alszik. Te is fáradt vagy, gondolom azért is esett rosszabbul, meg ha neki úgy könnyebb, akkor menjen onnan másnap a dolgára. Ha összeköltöztök, majd tőletek megy. Nem történt semmi baj, szerintem inkább térj nyugovóra, a 12 óra fizikai munka tényleg baromi fárasztó :)
2017. aug. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Fish1 ***** válasza:
81%
Szerintem nincs ebben semmi gáz. Gondolom nem a távolság volt az ok, hanem simán kényelmesebb így most neki. Nem gondolnám, hogy ezt fel kellene fújni. Szerintem itt az van, hogy magadban elhatároztad ezt és beleélted magad, aztán mégse úgy alakult és emiatt érzed tréül magad.
2017. aug. 25. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
nekem megérne 4 km-t, hogy a párommal legyek.
2017. aug. 25. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem ez esetben túl gondolod. Nem csak a 4km-ről van szó, hanem az is benne van, hogyha átmegy, később feküdtök le, ő meg
2017. aug. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
80%
Véletlen elküldtem. Szóval ő korán akart lefeküdni, lehet emiatt nem ment át. Nyilván majd ha együtt éltek akkor már nem.megy a szüleihez aludni, de az más helyzet lesz. Szerintem nem kell mindenen megsértődni meg valamit mögé látni.
2017. aug. 25. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Ypszilon1980 ***** válasza:

Nem tud otthonról elszakadni.

Ha a páromhoz ilyen közel lehetnék, alig várnám,hogy vele legyek és ott legyek.Nem szeret eléggé,nem kellene vele foglalkoznod,keress mást.Engem sosem zavart,hogy 5kor kell kelnem,a barátnőmnél aludtam mégis,hajnali 1-2kor feküdtünk le aludni,de imádtam vele lenni.

2017. aug. 25. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!