Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mennyire gáz (ami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire gáz (ami manapság egyre nagyobb divat) hogy kis 15-16 éves tinicsajok 10 évvel idősebb 25 év körüli pasikkal járnak?

Figyelt kérdés

Ilyesmi korkülönbséggel, ez a videó a szemléltetés


https://www.youtube.com/watch?v=M2eEq6mFgns



2017. aug. 25. 14:50
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
31%
7.: na, csak előkerült az igazi éned, amint valaki nem bólogatott neked, ezért mondom azt, hogy az én lányom nem fog olyan felnőtt férfivel randizni, aki a 16 éves kislányokra bukik :)
2017. aug. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 anonim ***** válasza:
65%

# 11


Ti amúgy teljesen fogyatékosok vagytok, a kérdező épp savazza az ilyen fiúkat, de a ti paranoiátok és alacsony intelligenciátok miatt már őt is támadjátok :DD Még szöveget értelmezni sem tudtok

2017. aug. 25. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/37 A kérdező kommentje:

Olyan hülyék mint a segg, pont azért írtam ki, mert szerintem is fura. Szerintem ez egyértelmű volt.

Ki mondta hogy huszonéves vagyok, vagy egyáltalán férfi?? XD


Jobb ha az ilyeneknek nem lesz gyerekük.

2017. aug. 25. 15:18
 14/37 anonim ***** válasza:
92%

# 10


De ha az élet úgy hozza, a fantáziából valóság lett volna, és a fiúnak csak egy csettintésébe került volna.


A különbség annyi lett volna, hogy téged egyéjszakás kalandban dugott meg valakit, a kérdésben szereplő lányoknak meg normális kapcsolata van.

2017. aug. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
22%

#14


Ahhoz, hogy valakit én az ágyamba engedje ahhoz igen sok és hosszadalmas ismertségnek kell eltelnie.

Meg képzeld, engem neveltek a szüleim, tehát nem adtam volna magam csak úgy. Tudod, nekem volt gyerekszobám és egy normális anyukám, akivel bármiről tudtam beszélgetni.

2017. aug. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 anonim ***** válasza:
72%
Sunshinedoll takarodj a 10 regisztrációddal innen, mert eltöröm a kezed.
2017. aug. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:
22%
Fogadjunk megint az ilyen megkeseredett, összeszottyadt háziasszonyoknak fáj a legjobban, hogy a fiatal lányok mit csinálnak a nemi életükkel.
2017. aug. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
0%

#16


Ha ez nekem címezted, akkor most nagyon mellé lőttél. Nem tudom, hogy ki az a Sunshinedoll.

2017. aug. 25. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 anonim ***** válasza:
0%
#9: soha nem jártam idősebb pasival. A fantázia meg más. Aki akarja, tegye az idősebb pasit. Ő dolga.
2017. aug. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/37 anonim ***** válasza:
12%

Szerintem az ilyen korkülönbség inkább a pasinak gáz. És jóval több a hátránya, mint az előnye.

Azért egy normális 15 éves tininek időre kell hazaérni, dogákra készül, segítenie kell otthon, alá kell íratni apuval az ellenőrzőt, stb. Egy kaparós sorsjegyet nem vehet. Még majdnem gyerek, agyilag mindenképp.

Nagyon gáz, ha egy 25 éves, felnőtt, dolgozó férfi vele van egy szintén. Ha nem zavarja, hogy nincs közös pont a szexen kívül. Egyikük elmondja, mi volt a munkahelyen, a másik, hogy mi volt suliban. :D

Egy 15 éves kiscsaj ott tart agyban, hogy menő, mert felnőtt pasija van. Van keresete, vehet cigit, piát, van jogsija. Jó esetben szexuálisan tapasztaltabb.


De egy fiatal felnőtt férfi mit akar egy gyerektől?! Nyilvánvaló, hogy esély sincs összeköltözni, együtt élni, netán házasodni és családot alapítani.

Többnyire pont ezért vannak együtt ilyen tini picsedlikkel: az ágyban bármire rá tudja venni, és nem fog sírni jegygyűrűért. Semmi felelősség, semmi elköteleződés, csak szex és buli.

2017. aug. 25. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!