Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek mennyire gáz (ami...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire gáz (ami manapság egyre nagyobb divat) hogy kis 15-16 éves tinicsajok 10 évvel idősebb 25 év körüli pasikkal járnak?

Figyelt kérdés

Ilyesmi korkülönbséggel, ez a videó a szemléltetés


https://www.youtube.com/watch?v=M2eEq6mFgns



2017. aug. 25. 14:50
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
37%

Aranyos pár, 2-3 év múlva meg már kutyát nem fogja érdekelni a korkülönbség.

Ha kibír annyit a kapcsolatuk. Ha meg nem, akkor mivan?

Mintha a felnőtt emberek egy életre választanának párt :D

Akkor volt kapcsolatuk, pár élmány, tapasztalat, ennyi.

Foglalkozzatok a saját dolgotokkal, meg a kis mintatanuló lányotokkal, aki 99%-át el se mondja miattatok, hogy miket csinál :D

2017. aug. 25. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
48%

# 21

Ez igaz.

Az ilyen szülők hiszik el a legjobban, hogy milyen kis példamutató gyerekük van, közben meg annyit értek el ezzel a viselkedéssel, hogy semmit nem mondd el a gyerek otthon az anyjának és nem őszinte. Ismerek jó pár ilyen lányt, aki amikor azt mondja, hogy a "barátnőjénél alszik" az az esetek 99%-ban biztos, hogy nem azt jelenti. :D

2017. aug. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
0%

Amig a 20-25 kozotti izmos fiatal fiuk megmaradnak nekem,addig nem baj.

N

2017. aug. 25. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
33%
Nem tudom, én legutoljára pár hete láttam egy 25 körüli szakállas, rendesen felnőttnek kinéző srácot kézen fogva menve egy lánnyal, aki olyan 13- nak erős jóindulattal 14-nek nézett ki, stílusilag is, az már egy kicsit groteszk volt szerintem. Szerintem kár ennyire fiatallal kezdeni, de nem a perverzió meg a pedóság a fő ok, egyszerűen kiforratlan személyiségek, még éretlenek. Az egyik fél felnőtt a másik fél meg még az irodalom házin aggódik.
2017. aug. 25. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
19%

Gáz. Mondom ezt úgy, hogy anno nekem is az ilyen korúak tetszettek, inkább azért, mert vmivel érettebb voltam a korosztályomnál, és iszonyat gyerekesnek tartottam a korombeli srácokat. De. Voltam annyira érett is, hogy belássam azt, hogy egy 23-25 vagy + évesnek meg valszeg nem én leszek az igazi szellemi társ, és ha érdeklődik, akkor nem olyan okból.


Ezért tartom inkább gáznak, mert az a 25 éves, aki egy akár érettebb 16 éves szellemi szintjén van, és benne TÁRSAT talál, az nem nőtt még fel, éretlen, és abból később csak a baj van. Vagy van a másik verzió: él egyik napról a másikra, felelősséget nem akar vállalni, a korabeli lányoknak ez nem pálya, egy 16 évest meg könnyebben el tud varázsolni, és akkor van ingyen szűk puni. És ami a pláne, hogy az a 16 éves, aki ilyenbe belemegy, az nem annyira érett, mint amilyennek gondolja magát. És meg fogja szívni.

2017. aug. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:

# 24


Szépen kitaláltál egy történetet ami a teljesen szélsőséges példát mutatja és amivel tudod az álláspontodat igazolni.

A pedofilizmus fogalmával meg te is addig dobálózol, amíg fel nem jelent valaki jóhírnév megsértése és becsületsértés végett.

2017. aug. 25. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
Nem a kislányokkal van gond, még eszetlen, naiv tinik, hanem azzal a 25 éves férfival aki képes leállni egy ilyen korúval. Hogy lehet kielégítő neki testileg, szellemileg egy ilyen még szinte kislány.A férfi ilyen esetben túlzás, gyermekkorban megrekedt az ilyen férfi.
2017. aug. 25. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
40%

# 27


Mintha ez ilyen egyetemes törvény lenne, hogy minden 16 éves éretlen, és minden 20 év feletti lány érett és nem lehet buta és naiv.

Közben sok 20 éves lánynak a szoli, műkörömig terjed az életcélja, és sok 16 éves lány értelmesebb náluk.

Testileg? Nézz már rá a mai tinilányokra.

Én ezt nem tudom felfogni, hogy embereknek miért fáj ennyire, hogy két ember együtt van és boldog, és helyettük is keresik a kifogásokat, hogy miért rossz kapcsolatuk. Nektek komolyan ennyire keserű az életetek?

2017. aug. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:

#28


A 16 éves még nagyon tapasztalatlan, érte a szülő felel.

20 fölött az emberek már saját magukért felelnek, jóval több tapasztalattal rendelkeznek, mint a 16 éves kisgyerekek.


Az, hogy sok 20-as csajnak a műköröm, szoli a fontos, az az ő döntésük. Az őket minősíti, már nem lehet felelősségre vonni a szülőket. Azonban egy 16 éves kisgyerek mögött még ott vannak a szülők is. Ők még tapasztalatlanságból követnek el tudattalanul hibákat.

A 20 fölöttiek meg tudatosan.

Egy 16 évesnek meg milyen világmegváltó céljai vannak? Max eljutni a fősuliig, és azt teljesíteni.


A kérdésről alkotott véleményemet meg a 2. válaszomban kifejtettem.

2017. aug. 25. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:

# 29


Tiéd a 2. válasz? Az igen!! :DDD

És te magad miért nem tartod be? :DDD

2017. aug. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!