Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak! Miért nem vesztek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Miért nem vesztek gyakrabban virágot a párotoknak, miért nem vagytok képesek 1-2 szállal néha meglepni a másikat csak úgy?

Figyelt kérdés
2017. aug. 25. 15:16
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Ha ez vigasztal, azokat a nőket is megtalálta a lepontozómanó, akiknek nincs szükségük virágra. (Mondjuk én felpontoztalak, én is ezt akartam írni, amit te, aztán egyéb gondolatom is támadt.)
2017. aug. 25. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Attól függ.


Én magamtól nem vennék virágot soha, mert nincs szükségem ilyen jelképekre, nekem nem jelent semmilyen pluszt. Nincs semmi, amit ne tudnék nélküle ugyanúgy kifejezni.


Ugyanakkor azt is tudom, hogy a virág lehet csak simán egy kedves gesztus is, különösebb ok nélkül. Ezért alapból úgy állok hozzá, hogy nagy ritkán veszek.


Viszont azt is tudom, hogy a párom nagyon szereti a virágokat és szeret ilyesmit kapni, úgyhogy gyakrabban veszek virágot neki, mint ahogy magamtól alaphelyzetben tenném. Ennyi.


Ha te nem kapsz elégszer virágot, akkor az azért van, mert:

1. neked van rá igényed, a párodnak nincs. Viszont nem fejezed ki az igényedet, hanem azt hiszed, hogy gondolatolvasó. De sajnos nem az, ezért nem kapsz elégszer virágot. Ha ez a helyzet, akkor ne légy butuska, értesd meg vele, hogy mit szeretnél, mi esne jól. Kommunikáció.

2. neked van rá igényed, a párodnak nincs. És ő ezt tudja is, de mégsem vesz neked valamiért több virágot. Ez esetben vagy megpróbálod ügyesebben meggyőzni, vagy így jártál. Vagy te engedsz az ő igényeinek.


Azt is érdemes végiggondolni, hogy miért akarsz virágot kapni. Mit jelképez, mit jelent ez számodra? Megkapod-e más formában ezeket a párodtól?

2017. aug. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
És ha beállít a pasi csak úgy egy csokor virággal, akkor nem fogsz kombinálni, hogy vaj van a fején?
2017. aug. 25. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
9.: nem ülök egyfolytában a gép előtt, hogy azonnal valaszoljak. Én rengetegszer meglepem őt a kedvenc rágcsáival, sörével, jó programmal, masszázzsal, sütivel, kedves zsebbe csúsztatott üzenettel stb
2017. aug. 25. 16:46
 15/16 anonim ***** válasza:

Te mit veszel neki csak úgy?


Mielőtt elvárásaid vannak, tessék teljesíteni is, cica. ;)


Egyébként nekem nem kell, hogy semmit vgyen, anélkül is szeretem és ő is engem.

2017. aug. 27. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
15.: ha lekezelő cicázás helyett csak minimális fáradságot fordíts arra, hogy az éppen fölötted levő hozzászólásomat elolvasd, választ is kapsz, hogy mennyire nem csak elvárok ;) cicának meg tudod, kit hívj ;)
2017. aug. 27. 18:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!