Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan reagálnátok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagálnátok, ha a párotok elfelejtené a névnapotokat?

Figyelt kérdés
Elfelejtette, amire számítottam, ezért szóltam neki kora délután, gondoltam kedveskedik valamivel- csoki/sütizés/egy szál virág, akármi, nem voltak extra igényeim. A reakciója annyi volt, hogy hupsz, akkor boldog névnapot. Majd fojtattam a napomat a vacsora készítésével. Nem szóltam semmit, de nagyon megbántott. Nők, ti hogyan reagálnátok hasonló esetben és férfiak, ti mit tennétek?

2017. aug. 25. 16:34
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
51%
Mivel kamuünnepnek tartom és egyáltalán nem ünneplem (sokszor még azt is elfelejtem, mikor van a sajátom), ezért kifejezetten örülök neki, hogy nem tartja észben.
2017. aug. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
74%
Nem ünneplem a névnapot, teljesen felesleges dolog.
2017. aug. 25. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 Diavolino44 ***** válasza:
74%
Engem nem erdekelne...
2017. aug. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
70%
Nem izgat a nevnapom. Mi is letudjuk egy koszontessel. Most igy hirtelen nem is tudom, a baratom nevnapja mikor van.
2017. aug. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Viszont mi nem tartjuk annak, én is kedveskedek neki olyankor, tudta, hogy nekem is jól esne. (Nem veszünk nagy értékben ajándékokat, csak gesztus szintjén.)
2017. aug. 25. 16:38
 6/31 anonim ***** válasza:
48%

Semmit, de en nem is unneplem a nevnapomat igazabol, volt mar ra pelda, hogy abszolut el is felejtettem.

Viszont, ha szamitana biztos rosszul esne..pl.egy exem elfelejtette az evfordulonkat, onmagaban nalam nem szakito ok, de volt jelentosege azert.

22/L

2017. aug. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
53%
Fogalmam sincs mikor van a sajatom. Tartani meg max. te tartod, ot attol meg tovabbra sem erdekli.
2017. aug. 25. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
87%

Rosszul esne. Egyébként miért nem közösen főztök?

Szerinten ahelyett, hogy magadban ezt elfolytod, beszélj vele

2017. aug. 25. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 Lazy Lover ***** válasza:
53%
sehogy nem érdekel ...
2017. aug. 25. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
53%

Eltartott pár évig, még úgymond leneveltem az ilyesmiről.

Szerencsére, már nem is tudom, mikor van a névnapom.

Az ajándék, csoki, süti, vacsi, virág, stb, csak úgy spontán van elég sűrűn. Részemről, a figyelmesség, kedveskedés, nincs dátumhoz kötve.

2017. aug. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!