Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan reagálnátok, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan reagálnátok, ha a párotok elfelejtené a névnapotokat?

Figyelt kérdés
Elfelejtette, amire számítottam, ezért szóltam neki kora délután, gondoltam kedveskedik valamivel- csoki/sütizés/egy szál virág, akármi, nem voltak extra igényeim. A reakciója annyi volt, hogy hupsz, akkor boldog névnapot. Majd fojtattam a napomat a vacsora készítésével. Nem szóltam semmit, de nagyon megbántott. Nők, ti hogyan reagálnátok hasonló esetben és férfiak, ti mit tennétek?

2017. aug. 25. 16:34
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:

Nem akartam regényt írni a kérdéshez, de mindent ezerszer elmondok neki-figyelve rá, hogy ne menjen át cseszegetésbe, minden tette után, amivel megbánt, elmondom, hogy miért esett rosszul.

A figyelmetlenséget mikor beszéltük felhoztam vagy 10 példát, elmondtam mi lett volna a helyes reakció, teljesen normálisan, nem veszekedve. Mostanra belefáradtam.

Nem tudom, vagy nem szeret, vagy fogyatékos, ha ennyi egyértelmű magyarázat után nem érti.

Köszönöm a válaszokat, a tippeket, csak sajnos ezeken már túl vagyunk és nem vezettek sehova.

2017. aug. 25. 17:23
 22/31 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire menthetetlennek gondolod, akkor szakíts még ma.
2017. aug. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 Heart of Darkness ***** válasza:

Én nem ünneplem sem a névnapom sem a születésnapom így nem érhet csalódás. Apróságnak persze örülök, ha kapok valamit, de arra azért megpróbálnék figyelni, hogyha más valakinek fontos akkor meglepjem valami aprósággal.

F

2017. aug. 25. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

Én csak azért tudom a sajátomat, mert rögtön Karácsony után jön.

Szerintem a névnapnak nincs jelentősége.

2017. aug. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:

Hát ha nem olvastam volna a válaszaidat, azt írtam volna, hogy:

Ha egyébként minden más oké, nem érdekelne. Volt már, hogy elfelejtette, nem különösebben érdekelt, néha én se tudom ezeket.

Viszont a kommentjeid után egyértelműen sz..rik rád, én nem erőltetném ezt a kapcsolatot tovább, főleg azután, hogy te már mindent megpróbáltál.

2017. aug. 25. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Sehogy, mert számomra a névnap semmi...
2017. aug. 25. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
Amivel kiegészítetted, az sok mindent elárul. Én is szakítanék. A névnap csak hab a tortán.
2017. aug. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Sehogy, mert nincs barátom, aki ilyen kicsinyes dolgokon felhúzna.
2017. aug. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

"mindent ezerszer elmondok neki-figyelve rá, hogy ne menjen át cseszegetésbe, minden tette után, amivel megbánt, elmondom, hogy miért esett rosszul.

A figyelmetlenséget mikor beszéltük felhoztam vagy 10 példát, elmondtam mi lett volna a helyes reakció, teljesen normálisan, nem veszekedve. Mostanra belefáradtam."


Türelmes ember lehet - én a harmadik problémázásod után már minimum csúnyán néznék, rendszeres ismétlődés esetén meg khmm... elválnának útjaink. Ez ugyanis - akármilyen hangnemben adod is elő -, biza cseszegetés (aka: "fülrágás").

Azt meg nem tolerálom jól.


Ő úgy látszik, hogy igen. Szerintem becsüld meg, hogy olyan párod van, aki bírja a nyavajgást.

2017. aug. 25. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
20%
Leszarom :) Te se hisztizz baromságokon :)
2017. aug. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!