Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért történt így?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

Jelenleg válófélben vagyok 3 gyerekkel. Miután külön mentünk a férjemmel elkezdtem ismerkedni. Megismertem valakit. Teljes mértékben barátságnak indult a kapcsolatunk. Pár hónap múlva mindketten azon kaptuk magunkat,hogy egymásba szerettünk. Neki 1 éve lett vége egy 12 éves kapcsolatának. Amiről minden elmondható volt,csak normálisnak nem mondanám. Lényegében boldogtalanság jellemezte. Ő most 40 éves. Gyereke sincs. A gond az,hogy bármennyire is próbálkozik,egyszerűen nehezen viseli a gyerekeket. 11,6,4 évesek. A gyerekeim szeretik. Ő is igyekszik,de képtelen egy "családi életet" megszokni. Ami számomra teljesen normális,neki viszont teljesen idegen. Hisz sosem volt még benne része. Pedig szeretne sajátot is. A nagy gondom az,hogy teljesen tehetetlen vagyok. Szeret,imád,számára én lennék a tökéletes,hisz egész életében nem volt még ilyen boldog. 2szer már külön mentünk,de csak pár napig tartott. Most van a 3dik. Nagyon mérges vagyok és egy világ omlott össze bennem. Az utolsó mondata az volt,hogy ez nem az ő világa. Soha egyikünk sem árult zsákbamacskát,nagyon őszinték voltunk egymással mindig is. Elképzelhető,hogy ő nem egy családcentrikus ember!? Teljesen magam alatt vagyok.



2017. aug. 25. 22:50
 1/5 anonim ***** válasza:
67%

Felejtsd el ezt a pasit!

Eleve milyen barom az, aki utálja a gyerekeket, de egy 3 gyerekessel kezd?

Te meg milyen anya vagy, hogy 3 gyerekkel egy olyan után ácsingózol, aki ki nem állhatja a gyerekeidet!

Kapj már a fejedhez, ne mássz bele az ösztöneid miatt egy újabb szar kapcsolatba!

2017. aug. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem csak új volt neki a helyzetbe úgy hirtelen belecsöppenni, de valszeg még szeret téged. Csak ez a hirtelen nagy váltás, ez a zsibongás fura neki most körülötte. Ha nagyon "megemberelné" magát , képes lenne megszokni. A megemberelné-nél most nem jutott jobb szó az eszembe, de gondolom, átjön. De viszont, hogyha meg annyira szeretne, és annyira fontos lennél neki, tényleg eldönteni, hogy erőt vesz magán, és elhatározza magát, hogy a kedvedért megpróbálja az új helyzetet megszokni. Esetleg tart a gyerekekkel kapcsolatos felelősségtől, hogy ezentúl neki kéne őrájuk is vigyázni, számonkérhetőek lennének rajta bizonyos dolgok talán, lehet, hogy ettől tart még; bizonyos dolgok pl, hogy mondjuk rászólt ő a gyerekre, de ennek ellenére megcsinált valamit, és közben csak ő volt ott vele, és a gyerek megsérült. Meg az már úgy egy megszokott élet, nem akar hozzátok betolakodni pótapukának, vagy csak valami ilyen "pótléknak", vagy szeretne majd saját gyereket is, de tisztában van vele, hogy már 3-at is milyen nehéz még ketten is eltartani, nem akar " a nyakadba varrni" mégegyet,és belekényszeríteni mégegy gyerek vállalásába. Meg hogy lehet, hogy az fura neki, hogy ő saját gyerekeket szeretne, saját családot valakivel alapból ketten alapítani; nem másvalaki(k)ébe belecsöppenni, szóval fura ez neki, hogy más gyerekei vannak ott, más gyerekeivel játszik "apaként", és nem a sajátjaival. Pedig őneki mindigis volt egy ilyen álma, hogy majd saját gyereket is szeretne, és talán szeretné az apaságot fullra megélni, és talán csak úgy tudná, hogyha fullra vérszerinti gyermekei is lennének. De hogy lehet, hogy 4 gyereknek már nem is lenne nálatok pl hely; meg ilyesmi, és akkor talán inkább ezért mondott le rólad, hogy inkább hagy titeket. Mert ő esetleg saját családot szeretne, és tényleg nem máséba, másokéba becsöppenni. Tehát nem pont erről álmodott, hanem hogy ilyen belső elképzelése volt talán régen amit elképzelt, hogy majd talál valakit, megtalálja álmai hercegnőjét, akivel majd együtt fogják az egész életüket leélni, tehát lehet, hogy "egyedülálló"-itt most a 'nemcsaládosra' gondolok.- nővel összejönni sokkal közelebb lenne az ő -régi- álmaihoz.
2017. aug. 25. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
*szóval szerintem szeret,de ha annyira akarná, és nem vacillálna,bevállalná érted, hogy megpróbálkozik elfogadni és megszokni ezt a helyzetet; de ő régen nem erről álmodott; hanem hogy majd ketten találkozik valakivel, akivel majd családot alapít,és megvalósítja az álmát,és majd sírig tartó láv, csak ők ketten együtt első pillanattól elejétől végig.
2017. aug. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

"2szer már külön mentünk,de csak pár napig tartott. Most van a 3dik. Nagyon mérges vagyok és egy világ omlott össze bennem. Az utolsó mondata az volt,hogy ez nem az ő világa"


Hagyjàtok egymást! Sok felesleges fájdalomtól kímèlitek meg magatokat.

Családcentrikus, csak ugye ő kèszen kapta most valaki más családját... Nem együtt lettetek család, hanem csak belecsõppent a közepèbe!

Egy gyerektelen nővel az elejèről tudja kezdeni ès lesz ideje felkèszülni, vègigèlni az egyes fázisokat, ami a családalapítással jár!

2017. aug. 26. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is szeretek valakit akinek 3 gyereke van,de pont ezért nem tudom elképzelni vele az életemet... van ilyen.Az ember tudja persze hogy ott vannak,de más gyereke engem se érdekel.
2017. aug. 26. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!