Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek van értelme még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van értelme még így folytatni ezt a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Hosszú ideje vagyunk együtt, mondhatni gyerekekként jöttünk össze a párommal. Van egy 9 hónapos lányunk. Amikor megszületett, 2 hónapos korában elhagyott minket. Volt szó sok mindenről, hogy nem áll készen az apaságra, hogy van egy "másik nő" akit ő már "kinézett magának", hogy ha mi nem lennénk együtt, akkor ő bepróbálkozna nála. Fél évig voltunk külön. Aztán egy hónapja visszakönyörögte magát. Én akartam adni neki még egy esélyt, meg magunknak is, hogy a lányom teljes családban nőhessen fel, ami nekem nem adatott meg. De elmondtam neki, hogy nem tudok megbízni benne ezek után, ezt elfelejteni soha nem fogom tudni, hogy a lányunk első fél évében alig volt jelen. Nagyon nehéz időszak volt nekem, és pont mire kezdtem túltenni magam rajta, visszajött.

Mondtam neki azt is, hogy ahhoz, hogy egyszer újra bízni tudjak benne, sokat kell dolgoznia érte, őszintének kell lennie, nem titkolózhat, ha valamit tudni akarok, akkor válaszolnia kell. Erre kiderült egy hete, hogy az a nő, akivel "szívesen együtt lett volna" még mindig hívogatja, írnak egymásnak messengeren minden nap. Kiakadtam, erre letiltotta a számát, és letörölte a fb-ját. De úgy érzem, becsapott. Alig bíztam meg benne, erre még egy hónap se telt el mire rajtakaptam, hogy nem volt őszinte velem. Nem hazudott, mert nem kérdeztem rá, de el kellett volna mondania. A legújabb dolog, hogy lejelszavazta a telefonját. És nem hajlandó elmondani a kódot. Ő minden jelszavam tudja, de én nem tudhatom az övét. Ez nagyon idegesít. Úgy érzem, titkol valamit. Szerintetek van ennek a kapcsolatnak jövője? Én tényleg úgy érzem, hogy elég esélyt adtam, és megpróbáltam mindent, eléggé bíztam benne, de ő becsapott.


2017. aug. 13. 08:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
84%

Ha jelszavas lett hirtelen a teloja, akkor sztem ujra a csajjal beszelget/kavar...

Nekem legalábbis a "telefon dugdosas" is egy jel volt anno.

2017. aug. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, adtál neki egy esélyt, amit látod hogy eljátszott! A csaj nincs letiltva, nem lépett ki az életetekből. A srác nem kötelezte el magát melletted és a lányotok mellett.

Egy esélyt megérdemelt és onnan nehezen, de felépíthető a bizalom. De mivel ezt eljátszotta, nincs többé mellettetek a helye. Menjen, ahova akar!

Légy erős és küldd el, mert se te, se a lányod sose lesztek boldogok! Inkább nőjön fel veled és kapja azt a példát, hogy nőként erős vagy és ki tudsz lépni egy megalázó kapcsolatból, mintsem úgy nőjön fel, hogy mintául azt látja, egy nő a férfi lábtörlője és csak nyelnie kell, mert ez a dolga. Semmiképp se!!!

2017. aug. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
javaslat: cseréld le a jelszavaidat, amiket ismer...
2017. aug. 13. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Asszem már feletted ezt a kérdést, vagy hasonlót.

Most is csak azt tudom mondani ez a dolog halálra van ítélve!

Az emberek nem változnak, ergo ő sem fog soha hűséges lenni, és felelősséget vállalni....

Ba.szd ki mint macskát szarni és ne alázd már magad tovább!


Felejtsd el a szép család illúziót... Ahoz két normális ember kell. Keress normális párt!

2017. aug. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Eleve hülye voltál hogy vissza fogadtad. A helyedben elzavarnám kérnék távoltartásit hogy a gyereket is hagyja békén. Nincs értelme kinlódnod.
2017. aug. 13. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nálam akármi is volt a szakítás oka, soha nem adok új esélyt. Ami egyszer nem működött, az később sem fog, ha pedig megcsalás is történt, akkor már bízni sem tudnék benne. Semmi értelme újrakezdenetek. "A lányom teljes családban nőjön fel." Az csak akkor teljes család, ha a szülők szeretik, tisztelik egymást és harmonikus a viszonyuk. Ha rossz a kapcsolat, nincs bizalom, sok a veszekedés, az a gyereknek sokkal többet árt, mintha külön lennétek az apjával. Tapasztalatból mondom.
2017. aug. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Azért is ilyen nehéz, mert amióta vissza jött, nagyon jó apa. Előtte nem volt az, nem is nagyon érdekelte a gyerek. De most már nagyobb, játszik vele, felkel hozzá éjjel, kérés nélkül segít nekem. Látszik, hogy tényleg szereti. És ezt nem akarom elvenni a lányomtól.
2017. aug. 13. 09:12
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Semmi értelme. Ugyanazt lesz, mint korábban, amint talál jobbat, lelép. Nem kellett volna visszafogadnod azok után, hogy milyen indokok miatt hagyott egyedül egy 2 hónapos gyerekkel.

Ja és cseréld le a jelszavaidat amiket tud.

2017. aug. 13. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Ugy utalom az ilyen ferfiakat. Szivem melyerol megvetem oket, mert egyszeruen csak a farkuk az egyetlen dolog az eletukben, amiert barmit megtennenek.

Ez az ember, ha ott hagyott egyedul a sz*rban a par hetes gyereketekkel, szerinted maskor nem tenne meg? Ez egy onzo f**z, aki probalja jatszani az apukat, hogy aztan verhesse mellet a a vilagnak, teged meg bizonytalansagba tartson. Ne hagyd ezt! Ennel te ertekesebb vagy, jobbat erdemelsz. Egy eleted van es megertem, hogy csaladot akarsz nyujtani a kislanyodnak, de igy te nem leszel boldog es ez elobb utobb o is latni fogja.

Nehez lesz uj part talalnod, de inkabb ez, minthogy ragd a kormeidet hatra levo eletedben, hogy akkor most vajon kinel van ez a sorscsapas?

2017. aug. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Jaa hogy még véded is... No komment.

Majd rájössz idővel mit kellett volna tenni...

2017. aug. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!