Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés
Van egy férfi akivel együtt éltem de el hagytam nemrég mert úgy érzem már nincsenek érzéseim felé. És nem akartam öt se bántani se magamat. De igazából még is tetszett valaki nagyon azonban aza valaki is érdeklődik irántam de nem úgy ahogy én iránta. Néha úgy érzem érdekel néha még úgy hogy egyáltalán nem. A volt barátom pedig egyfolytában harcol azért hogy vissza szerezzen de mírta van ez a fiú úgy érzem semmit se érzek a volt barátok iránt. Mit kéne tennem?
2017. aug. 28. 18:40
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Tehát a szokásos lemez, bennmaradtál egy halott kapcsolatban csak mert nem volt más.

Aztán amint látszott, hogy lesz más, kiszálltál, most viszont hezitálsz, hogy újra visszaszállj, mert úgy tűnik, az új játékos nem biztos, hogy kitartana melletted.

Tégy amit akarsz...

2017. aug. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hm.. Te mit tennél a helyemben? ...
2017. aug. 28. 19:18
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát én a te helyedben felakasztanám magam.

Hogy miért? Azért mert a magad hasonló ribizlik teszik tönkre a férfiakat akik igazán tudnak szeretni és nem megcsalni a barátnőjüket,persze a lánynak a más dákó kell természetesen,hogy ne legyen annyira minden zökkenőmentes.

Így jártál..hagyd békén szerencsétlen srácot..érzései vannak az téged nem zavar???!?! Minek mennél vissza szegényhez,hogy újra átvágd..mert aki egyszer megteszi meg teszi még egyszer...írásodból meg nem nagyon tűnik úgy mint aki tudja mit csináljon.AZ ilyen "nők" vagy mik lennének mennek tönkre az érzelmes és szeretni tudó férfiak..és igen ezért használják ki a nőket amit 100%ban meg is érdemelnek persze a hozzád hasonlók :D

2017. aug. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amit lezártál, az maradjon is úgy. A volt barátod egy ostoba ember amúgy...
2017. aug. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!