Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 6 hetes babával elhagyott a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

6 hetes babával elhagyott a párom. Hogy lehet megoldani így a látogatást?

Figyelt kérdés

Akarta a gyereket nagyon és szereti is, de engem nem akar már, viszont róla nem fog lemondani és én se szeretném ezt. Hogyan lehet így megoldani hogy talalkozzanak, de mivel szopik még ezért én is ott kell legyek... Félek ,hogy nem fognak kötődni egymáshoz, mert neki fáj őt látnia mert nem lehet mindig vele, és ezért furcsa mikor együtt vannak

Pedig eddig ő volt a mindene... Nem akarom ,hogy apa nélkül nőjön fel.


2017. aug. 28. 22:06
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
57%
Szegény baba, mekkora egy görény az apja. Addig jó voltál, amíg bele kellett élvezni a hüvelyedbe, de amikor már jön a csomag, akkor lelép. Milyen apa az ilyen, még ha nem is mond le a gyerekről? Annak fix, stabil család kell, hogy egészséges felnőtt legyen. Miért van az, hogy az összes ismerősöm, akinek elváltak a szülei vagy szar kapcsolatban vannak, szintén vergődnek párkapcsolati téren, míg akiknek együtt vannak a szülei, tiszteletben, azok is harmonikus kapcsolatban élnek?
2017. aug. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
72%

" Nem akarom ,hogy apa nélkül nőjön fel."


Akkor talán nem kellett volna egy sz..r kapcsolatba beleszülni egy gyereket!

Gondolom a problémák nem most kezdődtek, de ennek ellenére teherbe estél és megszülted a gyereket.

A ti h..lyeségeteknek a gyerek látja a kárát, mint mindig!


Ha nem akarod, hogy apa nélkül nőjön fel a gyerek, akkor keress egy férfit, akit apjaként tud majd szeretni, akivel te is boldogan tudsz együtt élni!


A látogatáskor meg viselkedjetek felnőtt ember módjára, a gyerek érdekében!

2017. aug. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Most már engem is csak az érdekel, hogy a gyereknek jó legyen. Jó apának tartom egyébként de nem tud már velem együtt lenni mert a terhességem alatt és utáni hetekben egy kibírhatatlan hisztis p*csa voltam...:(
2017. aug. 28. 22:13
 4/15 anonim ***** válasza:
77%

És?? Kérdező, én is 34 hetes terhesen, kibírhatatlan, hisztis p.csa vagyok, a páromnak ettől még eszébe nem jutna elhagyni. Ha emiatt kiábrándult, nem is szeretett.

Jó, kicsit túloztam, mert el lehet azért viselni, de szerintem téged is el lehetett, ez nagyon béna és undorító kifogás.

Amúgy meg ha akarja látni a gyereket, hát látogasson. Szégyen az iylen, nem férfi.

2017. aug. 28. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
94%

Nagy vadász lehet a fazon ha úgy érzed te tehetsz róla hogy ott hagyott... Persze neki most jó hogy nőzhet de közben a gyerekről sem kell lemondania.

Küldjed el a f@*ba, mitől jobb ha ilyen apa mellett nő fel?

2017. aug. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
85%
Lol, mar bocs, de nekem eszem agaban se lenne hagyni, hogy lathassa. Elhagyott, mert hisztis pitsa voltal terhesen? :DDDDD Ejha, ha mindenki elhagyna emiatt a terhes parjat, nem letezne a csalad fogalma.
2017. aug. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
84%

Elmondanám neked, hogy a terhes és frissen szült anyukák kb. 90%-a hisztis pitsa. Ki jobban, ki kevésbé, de szépen néznénk ki, ha erre az lenne a megoldás, hogy apuci lelécel...nagyon kedves apukája van a babádnak, hogy bűnbakot csinált belőled, és még el is hitted neki, hogy te vagy a sz.r.

Az a nagy helyzet, hogyha ezért elhagyott, akkor eleve nem volt közös jövőtök, és kb csak egy jó kifogást keresett, hogy kihátráljon. Gusztustalan ember, nehogy már az ő pártján állj. Meg jó apa? Ezt mégis miből szűrted le? Össz vissz 6 hete apa, eleve az első hetekben az anyáé a főszerep, ilyenkor az apák még nem nagyon jutnak szóhoz. Leginkább az anyukát kellene támogatnia, de ebben már meg is bukott...hát marha jó apa mondhatom.

Amúgy meg egyszerű, megbeszélitek mikor akar jönni látogatni, és ennyi. Csak ne lwpödj majd meg, ha egyre ritkulnak az alkalmak, mert az ilyen nahyszerű apáknál sajnos így szokott lenni.

2017. aug. 29. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
76%
Pici még a baba, szépen keresel magad mellé egy normális férfit, és nem lesz gond azzal, hogy a gyerek apa nélkül nő fel.
2017. aug. 29. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
4%

Szerintem se.

Bicskanyitogató a stílusa, minden kérdésnél hülyeségeket ír és ilyen parasztos-nyájasan. A hideg borsódzik tőle a hátamon.


Kérdező, igaza van a többieknek itt (kivéve az 54 %-ost). Hallgass rájuk.

2017. aug. 29. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%

Nyugi van, kislányok.


A kérdező majd eldönti szépen, hogy problémamegoldani akar-e (és esetleg helyrehozni a dolgokat) - ahogy én szeretném, vagy csétcseszni a maradékot is - ahogy ti szeretnétek.


Mert hát miért is legyen jobb neki, mint nektek, ugye?

2017. aug. 29. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!