Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem találok magamnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem találok magamnak senkit?

Figyelt kérdés
24 éves férfi vagyok. Amiket visszahallok ismerősöktől rokonoktól barátoktól, hogy egy normális, intelligens céltudatos férfinak állítanak be. Magamról ezt nyílván nem tudom elmondani, de amit eltudok hogy tavaly végeztem főiskolán, van munkám, autóm, lakásom meg egy kiskutyám amit úgymond 4 hónapos korában megörököltem. 21 éves korom óta kondizok, addig és azóta is csak úsztam. Nyilván azt sem tudom magamról, hogy kívülről egy nő szemében milyen vagyok, de öltözködésemre igényes vagyok ami annyit jelent tiszta, vasalt, illatos minden ruhám, és fodrászhoz is 2 hetente járok. Fogaim fehérek, arcom mindig "csupasz", nem dohányzom és nem is iszok. Ez talán szépnek és jónak hangzik, de nők terén nagy gondjaim vannak. Bárhova megyünk barátokkal, ha már csak szemkontaktust keresek sem találok addig meg nyílván nem fogok oda menni senkihez. A férjezett, vagy párkapcsolatban élő hölgyeket tiszteletben tartom, olyannál sosem próbálkoznék (ezért nem tudok a munkahelyemen sem magamnak találni) de máshol sem sikerül. Vagy rosszkor vagyok rossz helyen, vagy velem nem stimmel valami. Más is van hasonló helyzetben?
2017. aug. 29. 14:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Igen, sokan vannak hasonló helyzetben. Legyél kicsit rámenősebb! Ha viszont esetleg ronda az arcod, akkor nem túl jók az esélyeid.
2017. aug. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Nèzd...ez mind a te önbizalmadról szól. Kicsit legyèl magabiztos. A lànyok megèrzik a bizonytalansàgot.
2017. aug. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
72%
Hát, a helyesíråsod és fogalmazásod alapjån én se tudom rólad elmondani.
2017. aug. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Igen, nem vagy elég ramanos...a nők kivétel nélkül a talpraesett, magabiztos pasikat keresik...ha ez megvan egy férfiban akkor a többi csak ez után kezdődik... Ha ezen két tényezőn tudsz javítani akkor jelentősen javulnak az eselyeid.
2017. aug. 29. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Ronda arc, mint fogalom nem tudom kinek mit jelent. Nem vagyok kancsal, nincs nagy orrom, nincsen nagy, kidudorodott anyajegy sem rajtam. Világoskék szemem van, szőkésbarna hajam...nem hiszem, hogy minden férfi aki párkapcsolatban hibátlan lenne :-)
2017. aug. 29. 14:21
 6/13 anonim ***** válasza:
Véletlenül se vedd komolyan ezt a "legyé' rámenős legyé' agresszív" dolgot. Az a legrosszabb amit tehetsz. Kicsit legyél ravaszabb, de ne erőszakos vagy ilyesmi.
2017. aug. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
egy honapban kb. hány nonel kezdemenyezel?
2017. aug. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Fáradj át ide: https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..


Vagy privizz rá. Hátha nem laktok túl messze egymástól...

2017. aug. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

7-es, mint mondtam nem úgy alakul sosem hogy kezdeményezzek. Nincs az önbizalmammal gond, de ha már csak egy kis szemkontaktus sincs meg a nekem tetsző hölggyel akkor nem tudok mit kezdeni. Vagy azért nem vesz észre mert nem jövök be neki, vagy mert párkapcsolatban él.

8-as, én szerintem társkeresésre nem alkalmas ez a felület. És nőknek könnyebb a dolguk sokkal, mint a féfiaké. Nem a férfiaknak kell nyitni a nők felé...

2017. aug. 29. 21:09
 10/13 anonim ***** válasza:

ezt nagyon rosszul gondolod... a ferfiaknak kell nyitni a nok fele.


ha nem nezel ki nagyon jol, akkor elso ranezesre nem fogsz tulzottan erdeklodesi jeleket kapni... annal is inkabb masszivan kezdemenyezni kell ebben az esetben... es megcsillogtatni a szemelyisegedet, magabiztossagodat, kisugarzasodat. eznelkul eselytelen a dolog atlagos vagy valamivel atlag feletti pasikent

2017. aug. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!