Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsaltam páromat, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam páromat, hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Ez az egész egy nagyon bonyolult story, de megpróbálom röviden leírni... kb. fél éve kezdődött el ez a hatalmas hullámvölgy a 2,5 éve tartó kapcsolatomban. Nagyon megromolott a kapcsolatunk, mégsem tudjuk elengedni egymást, hol szakítunk, hol találkozunk... ez egy ilyen se veled, se nélküled időszak azóta. Idő közben megismertem egy másik férfit, akit a további leírás egyszerűségéért nevezzünk most Z-nek. Elkezdtünk beszélgetni, és egyre közeleibb lett a kapcsolatunk. Erről párom végig tudott, mindent elmondtam neki. Júniusban végleg véget akartam vetni a 2,5 éves kapcsolatomnak, de ekkor sajnos kényszerből vele maradtam (ezt a részét sajnos nem részletezhetem). Eltelt 2 hónap, és ismét a szakadék szélére került a kapcsolatunk. Én sem tudom már, hogy akkor most együtt vagyunk-e vagy sem, találkozgatunk, de inkább baráti beszélgetések folynak és olykor 1-1 megszokásból eredő szájrapuszi. Közben folyamatosan tartottam a kapcsolatot Z-vel, akivel ezidő alatt mégközelebb kerültünk egymáshoz (párom ekkor is tudott mindenről) És megtörtént, aminek talán mégsem kellett volna megtörténnie. Lefeküdtem vele. És ezáltal ráeszméltem, hogy az életem a párom nélkül értelmetlen.


A kérdésem az lenne, hogy mondjam-e el "páromnak", hogy mi történt? Ezzel a titokkal és bűntudattal nem tudok együtt élni... illetve hogy hogyan mondjam el neki? És mit tegyek ha 1. megbocsájt vagy 2. nem bocsájt meg?


Utálkozó és lek*rvázós hozzászólásokat mellőzzük kérlek, már annak érzem magam és felemészt ez a dolog.


2017. aug. 29. 22:35
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Titok! De gondold át hogy kitől mit akarsz és mielőbb dönts.
2017. aug. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem hagyd el mind a két srácot, és tedd rendbe magad, az életed, az érzéseid, aztán ha mindez rendben van, akkor ismerkedj, randizgass, alakíts ki párkapcsolatot.


A pároddal nem jó a kapcsolat, bármennyire kötődtök egymáshoz, ennek vége, nem érdemes erőltetni.

Z-vel meg nem lenne érdemes összejönni így hogy csak fizikailag tartod vonzónak, és főleg mert ilyen körülmények közt ismerkedtetek meg és voltarok együtt.


Tarts szünetet a pasizás/párkapcsolat terén, és adj időt magadra.

2017. aug. 29. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

Olvasd már el, mit írtál!

Leírtál egy fostenger kapcsolatot, amiben èrthetetlenül benne maradtál, majd mèg vissza is táncoltál. Erre most valami miatt mègis ez a fostenger az ideális/álomkapcsolat!

Kicsi a pötse a másiknak,vagy mi miatt nem jó?

Egyèbkènt pedig mindkét pasit ki kène dobnod ès kicsit egyedül kellene lenned. Látszik, hogy azt se tudod te mit akarsz, csak ugrálsz egyik faxról a másikra!

2017. aug. 30. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

"És megtörtént, aminek talán mégsem kellett volna megtörténnie. Lefeküdtem vele. És ezáltal ráeszméltem, hogy az életem a párom nélkül értelmetlen."


Önáltatásból jeles kérdező.Aki letud feküdni mással a párja mellett, annak nem értelmetlen az élete nélküle. :D Felejtsd el a hülyeségedet, de gyorsan.

2017. aug. 30. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de nincs igazad. Oké, megcsaltad a párod egyszer, persze már ez is hatalmas hiba, de talán idővel megbocsájtható lenne, DE: ez nem egyszeri botlás volt. Ez már szinte felér egy viszonnyal. Többször találkoztatok, neked is tetszett a közeledése, jól éreztétek magatokat együtt. Átéltem ezt, tudom milyen szar érzés, ha megcsalnak valakit. Én együtt maradtam a barátnőmmel, nem fogom részletezni, ott ez egyszeri alkalom volt, nagy nehezen, de most már helyes úton van a kapcsolatunk. Minden megcsalás más és más, viszont ti csak vergődtök. Mindig próbáltátok helyrehozni a kapcsolatot, de nem ment, Váljatok szét békésen és keressetek magatoknak új párt.
2017. aug. 30. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Felejtsd el ezt, hogy bonyolult sztori. Nem az. A párkapcsolati problémák néhány kaptafára épülnek, általában rendkívül egyszerűek. Azért tanácsolom ezt, mert a saját dolgodat nehezíted, ha valami egyedi, különlegesen nehéz dolognak látod a saját problémádat. Ne emészd magad, hanem próbáld megérteni.


>az életem a párom nélkül értelmetlen.

>Ezzel a titokkal és bűntudattal nem tudok együtt élni.


És ezt a melodrámát is mellőzd. Túl komolyan veszed magad. Az életed ettől még nem értelmetlen, és de, nagyon is tudnál ezzel együtt élni. Gondolkodj, ne drámázz.


Szerintem mondd el neki, rólad is lekerül a titok terhe, ő pedig a teljes képet kapja, ami alapján dönthet. Így korrekt. Hogyan mondd el neki? Világosan, egyértelműen, nyugodtan, tárgyilagosan, empatikusan. Azzal a céllal, hogy mindketten megértsétek, mi és miért történt, hogy ki tudjátok találni, hogyan tovább.


Ne a bocsánatkéréssel foglalkozz, az önmagában semmit sem jelent. Azzal foglalkozz, hogy legyen háttere a bocsánatkérésnek.


Nem a megcsalás a lényeg, nem ez a lényeges probléma, csak a problémának egy tünete. Azon dolgozz(atok), hogy miért kezdődött a nagy hullámvölgy a kapcsolatotokban. Mi volt pontosan az oka, mit kellett volna tennetek, hogy elkerüljétek, és mit tennétek a jövőben, hogy ez ne forduljon elő.Ha ezeket mind ki tudjátok találni, akkor lehet értelme folytatni.

2017. aug. 30. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Végülis, ahogy írod, nem igazán vagytok együtt, így én ezt nem gondolom megcsalásnak, főleg, hogy tudott is róla, hogy ismerkedsz.

A másikkal szemben gondolom inkább kiszúrásnak, hogy magad se tudod mit akarsz, lefekszel vele, ő belédszeret, te meg szépen visszamennél az ex/nem exhez. Akivel ráadásul úgyse fog összejönni, nem véletlenül szakítottatok annyiszor, ugyanazok a problémák megint elő fognak jönni. Mit tegyél? hagyd ott mind a kettőt, legyél egy kicsit egyedül, hogy aztán egy teljesen új, normális kapcsolatot tudj kezdeni valakivel.

2017. aug. 30. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

De ha lényegében nem vagytok együtt akkor nem csaltad meg :D

Szerintem mond el neki, ez már nem ront a helyzeten.

2017. aug. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Már rég szakítanotok kellett volna, mit vergődtök ebben a szarban?

Szánalmas.

2017. aug. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!