Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok/Nők! Elmennétek intimpl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők! Elmennétek intimplasztikára, csak mert a párotok erőlteti?

Figyelt kérdés
Szerintem nincs velem probléma ilyen téren. Nyilván esztétikusabbá lehetne szabni, de ez elmondható bármelyik testrészről. Ha utána kitalálja, hogy nem tetszik neki az orrom vagy a mellem, azt is szabassam át a kedvéért? Végül semmi nem maradna belőlem abból amilyen vagyok, mert mindig találna valamit ami nem tetszik neki úgy ahogy van. Ti megtennétek?

2017. aug. 30. 09:53
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
95%
Nem. Ellenben a "paromtol" megvalnek.
2017. aug. 30. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
dehogy tenném meg. :D akkor tenném meg, ha nekem lenne valami bajom vele.
2017. aug. 30. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
95%
Soha.
2017. aug. 30. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
95%

Nem, csak ha én úgy akarom.


Nekem volt plasztikai műtétem, egy esztétikai bőrproblémát tüntettek el. Ez se volt muszáj, senki nem várta el, engem zavart, és én nem bírtam elfogadni. Nyilván másoknak is jobban tetszek így, de ez egyedül az én döntésem volt.

2017. aug. 30. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Jesszus... soha nem szabatnám át magam sehol. Inkább a pasitól válnèk meg de nagyon gyorsan.
2017. aug. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem mennék.


Elengedném, hadd találjon olyan puncit, amit megálmodott. xD

2017. aug. 30. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
94%

Elmennék.


Utána pedig közölném, hogy olyan puncim lett, amire vágyott, de nem kapja meg soha, mert egy gyökér.


*.*

2017. aug. 30. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

ha nem akarok, nem mennék

ellenben ilyen pasival minek együtt lenni

2017. aug. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Nem. Nincs tökéletes testem, vannak hibáim, elég szembetűnőek is, de ez is én vagyok. Vagy engem szeret, vagy kergesse az ábrándképeit.


A feltétlen szeretetnek pont az a lényege, hogy annak fogad aki vagy. Ebben az esetben pedig ez erősen megkérdőjelezhető.

2017. aug. 30. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy. Én testem, és nekem tökéletesen megfelel. Találtam olyat, akinek szintén. Még a hajszínemen sem változtatnék más kedvéért, nemhogy ilyen dologban.
2017. aug. 30. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!