Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok/Nők! Elmennétek intimpl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/Nők! Elmennétek intimplasztikára, csak mert a párotok erőlteti?

Figyelt kérdés
Szerintem nincs velem probléma ilyen téren. Nyilván esztétikusabbá lehetne szabni, de ez elmondható bármelyik testrészről. Ha utána kitalálja, hogy nem tetszik neki az orrom vagy a mellem, azt is szabassam át a kedvéért? Végül semmi nem maradna belőlem abból amilyen vagyok, mert mindig találna valamit ami nem tetszik neki úgy ahogy van. Ti megtennétek?

2017. aug. 30. 09:53
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Eszem agaban sem lenne. Maximum akkor, ha olyan dologrol van szo, amivel en is elegedetlen vagyok es en is gondoltam mar a plasztikara.
2017. aug. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
66%

Bocs, hogy férfiként írok. Mit akar pontosan a párod ? Kisajak kaszabolást vagy hüvelyfiatalítást ? Előbbinek nem hiszem, hogy lenne bármi értelme, ízlés dolga, "deal with it". Ha a második, akkor gondolkodj el rajt, ha a te szempontodból úgy érzed, hogy jobbá tenné a szexuális életeteket és egyébként nincs egyéb gond a kapcsolatotokban. Ha szerinted javítana, érdemes megfontolni, ha úgy érzed, hogy nem, akkor ne menj és beszéljétek meg, hogy ezzel együtt tudtok-e élni vagy külön utakon kell járni inkább. Ő is megműttethetné magát, csak a férfiaknak ilyen téren kitalált dolgok nem igazán biztonságosak/hoznak tartós vagy éppen kívánt eredményt. Így látatlanban ezt tudom csak hozzáfűzni érdemben, a többit ti tudjátok, azt beszéljétek meg közösen.

31/f

2017. aug. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem! A párom ellenben repülne az első ilyen kérése után.
2017. aug. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
#12 A "kisajak kaszabolás"-t akarja. Ha saláta lenne, akkor még azt mondanám oké, de nem az.
2017. aug. 30. 17:18
 15/17 anonim ***** válasza:

Akkor mondd meg neki kérdező, hogy tetszik, nem tetszik, a kisajkaid a helyükön maradnak. Ha ezért otthagy, akkor nem hiszem, hogy különösebben búslakodnod kéne miatta.

31/f

2017. aug. 30. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Remek pasit fogtál ki te is. Te meg kerd meg, hogy meteltesse körül magát, mert úgy tovább bírja majd... csak viccelek, amugy gondolkodás nélkül dobnám.
2017. aug. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Már korábban is gondolkozott a körülmetélésen, pedig nincs problémája vele. :S
2017. aug. 30. 22:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!