Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kéretik a csajok ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kéretik a csajok ennyire magukat?

Figyelt kérdés
Mostanában soha nemsikerül egy lánnyal sem megismerkednem.....Először elkezdünk beszélni stb minden jó utána msnen is folytatjuk ottis minden jó és egyre csak sz*rabb lesz és kb az a vége hogy én levagyok sz*rva.....Előző bnőm akivel a legtöbbet voltam eddig(1,5év) vele tök jól indult minden ha nem én kerestem őt akkor ő engem mindig volt miről beszélni stb stb....De mostanában vagy a totál k*rvákat fogom ki vagy olyanokat akikről azthiszem hogy nah végre normális csaj aztán kiderül hogy rohadtul nemérdekelem pedig teljesen úgytűnt még az elején.....Most komolyan ha énis tetszek pl a csajnak akkor miért nemtud néha ő rám írni vagy ő keresni engem vagy bármi?Meg ha elhívom valahova akkor rögtön írja hogy jó szeretne eljönni velem de azonkívül a többi nemérdekli egyiketsem hogy pontosan mikor és hol talizzunk vagy bármi ilyen......Most ezekután kb full az esik le nekem hogy nem is érdeklem a csajt és hagyom is inkább.....aztán pár nap után ritka esetben talán rámír hogy miért nem írtam mostanában? talán mert kb lóf*szba se nézett....Komolyan nemértem ha meg nemjövök be egyáltalán pl akkor már az elején minek áll velem egyáltalán szóba és minek beszélünk msnen is?Azért hogy a végén csak jól átb*ssza a fejem?És sajna azabaj hogy ez nem egy eset hanem már jópár és a legtöbbször mindig ugyanez a vége.....Mitkéne tennem?
2010. máj. 25. 21:21
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Csapj a valagára!!!!!!!!!!
2010. máj. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
FFFFUUUU!
2010. máj. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Komoly dolgok ezek.
2010. máj. 25. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
A nők ilyenek. még szép, hogy nem fogják kimutatni nagyon még azt se ha tetszel nekik, mert akkor a végén ők is koppanhatnak, ha te nézed hülyének őket, ők azt nem tudják, amíg nem ismernek eléggé, hogy ha kimutatják, hogy tetszel nekik, akkor utána te beletörődsz-e, hogy jóvan, ennek bejövök mit hajtsak tovább vagy komolyan fogod-e venni őket, érted.. a másik meg, hogy ne a lánytól várd el, hogy időpontot írjon stb, az nem az ő dolga, hanem a tied, aztán egyeztettek. viszont ne alázkodj meg, ha egy csaj tényleg flegma veled vagy már jó ideje úgy csinál, mint aki szarik rád, arra ne írkálj hagyd a p.icsába aztán vagy ír vagy nem
2010. máj. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Miért talán rád van írva hogy te csak partnert keresel? Tudod vannak olyanok akik szeretnek barátokat szerezni is nem csak d*gni. Fiúkat is.

Szerintem menj fel valami társkereső oldalra ott legalább tudják a szándékod!

2010. máj. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
De épp ezaz hogy már az elején is úgyindul az egész hogy ez többlesz mint barátság aztán egyszer hopp és levagyok sz*rva? Nemértem az egészet semmi értelme kb...... Am meg amennyit szoktunk beszélni stb stb ha úgyvan lazán kiismerhet annyira hogy nemcsak megd*gni akarom és ennyi....
2010. máj. 25. 21:35
 7/17 anonim ***** válasza:
Szóval közlöd velük hogy te párkapcsolati céllal ismerkedsz vele? Vagy csak azt hiszed hogy egyértelmű mert sokat beszéltek? Mert az nem egyértelmű.
2010. máj. 25. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Jóh akkor mondjuk úgy hogy mind egyedülálló lány és kb 15ből nemigaz hogy egyik sem akar többet barátságnál....Már annyira elment a kedvem az összes csajtól hogy szerintem aztfogom csinálni amit ők lesz*rni nagyívbe......tök8 ugysincs egy normális csaj se
2010. máj. 25. 21:46
 9/17 anonim ***** válasza:
hát akkor ez megvan oldva. amúgy hülyeség hogy 15 felett minden csaj a pasit keresi benned nem a barátot vagy ez esetben nagy ku.rvákkal van dolgod
2010. máj. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
18 vagyok....... ha ennyi évesen nagy kérésnek számít egy normális kapcsolat akkor foglalkozzon aki akar a csajokkal....
2010. máj. 25. 22:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!