Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kéretik a csajok ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kéretik a csajok ennyire magukat?

Figyelt kérdés
Mostanában soha nemsikerül egy lánnyal sem megismerkednem.....Először elkezdünk beszélni stb minden jó utána msnen is folytatjuk ottis minden jó és egyre csak sz*rabb lesz és kb az a vége hogy én levagyok sz*rva.....Előző bnőm akivel a legtöbbet voltam eddig(1,5év) vele tök jól indult minden ha nem én kerestem őt akkor ő engem mindig volt miről beszélni stb stb....De mostanában vagy a totál k*rvákat fogom ki vagy olyanokat akikről azthiszem hogy nah végre normális csaj aztán kiderül hogy rohadtul nemérdekelem pedig teljesen úgytűnt még az elején.....Most komolyan ha énis tetszek pl a csajnak akkor miért nemtud néha ő rám írni vagy ő keresni engem vagy bármi?Meg ha elhívom valahova akkor rögtön írja hogy jó szeretne eljönni velem de azonkívül a többi nemérdekli egyiketsem hogy pontosan mikor és hol talizzunk vagy bármi ilyen......Most ezekután kb full az esik le nekem hogy nem is érdeklem a csajt és hagyom is inkább.....aztán pár nap után ritka esetben talán rámír hogy miért nem írtam mostanában? talán mert kb lóf*szba se nézett....Komolyan nemértem ha meg nemjövök be egyáltalán pl akkor már az elején minek áll velem egyáltalán szóba és minek beszélünk msnen is?Azért hogy a végén csak jól átb*ssza a fejem?És sajna azabaj hogy ez nem egy eset hanem már jópár és a legtöbbször mindig ugyanez a vége.....Mitkéne tennem?
2010. máj. 25. 21:21
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Szerintem túlliheged a dolgot... Ha beszélni akarsz valakivel, egyszerűen írj rá. Ha örömmel fogadja, akkor legközelebb is, ha nem, akkor sz*rd le. Ha meg akarsz valami konkrétat, akkor mond meg neki(k), mert lehet, hogy meglep, de a csajok sem gondolatolvasók.

És ha az "Eljönnél velem valahova?" kérdésre "Igen!" a válasz, akkor szerintem a Te dolgod lenne megmondani, hogy hova / mikor, mert Te kérdezted Őt.

2010. máj. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Hát csak ezt nemtudom hogy nomrálisan ír-e vissza vagy csak úgy viszaír valamit..... mert néha ilyen néha olyan de mostanában inkább egyre kevesebbet ír visza is stb.....Igennek igent mondott a talira de gondoltam hogy majd ő írja mikor ér rá stb stb......Aztán mikor csak ilyen 10percenként válaszol pl de közbe látom hogy váltogatja a zenét meg ilyet ír hogy bocsi bnőmmel beszéltem stb kb énis leszoktam sz*ni aztán meg még ő sértődik meg.....ez csak egy példa volt..... pedig élőben sokkal normálisabb vagyok mint msnen de hát így még eztsemtudom megmutatni....
2010. máj. 25. 22:29
 13/17 anonim ***** válasza:
Te jó ég milyen hisztis fiú vagy! Szerintem meg mondd meg ha akarsz valamit mert sosem fogják különben megérteni! És ne msn-en ismerkedj. Ha te béna vagy nem a csajok mert a szerelem a rosszak.
2010. máj. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Jóh és mitmondjak neki? Mondjam meg konkrétan mitakarok?Mert akkor lehet még a kis esélyem is elcseszném vele......Am nem msnen szoktam csak ez most pont így jött......
2010. máj. 25. 22:48
 15/17 anonim ***** válasza:

mit kéne tenned? felejtsd el az msn-t. teljesen komolytalan. de tényleg, most hogy valaki írogat msn-en? még talán el is flörtölgetek vele, aztán elfelejtem. az msn semmit nem jelent, semmit. menj emberek közé és próbáld felcsípni. amúgy egy csomóan azért nem írnak rá a másikra, mert akkor úgy éreznék, h ők futnak a másik után. a lányoknak meg nem illik kezdeményezni, mert akkor: mindenkire rámásznak/ k'rvák.

szóval, vagy tessék megszokni, hogy a legtöbb lánynak udvarolni kell, vagy fizess a szexért.

2010. máj. 25. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Én is 18 éves vagyok, lány. Van most egy srác, akivel párszor randiztam. Ő is ezt játssza, amit te, és nagyon idegesít már. Eleinte írt sms-t, rámírt msn-en, elhívott randira, tehát mindig kezdeményezett, de most már mintha várná, hogy én keressem állandóan. De kezdek beleunni. Szerintem a fiú dolga a lányt keresni, ha kell neki a csaj, küzdjön meg érte. Nem is értem ez a srác is hogy várja el tőlem. És ha nem írok neki, még majdnem meg van sértődve. Én meg nem szeretnék egy fiú után sem futni, nem akarom, hogy könnyű prédának tartson. A vége pedig az lesz, hogy megunom, amit csinál, és hagyom a francba. Ha nem látom, hogy kellek neki, és nem hajlandó tenni értem valamit, keressen mást... Ennyi. Szóval szerintem jobban tennéd, ha nem rinyálnál, igenis vannak normális csajok, csak ki kell őket érdemelni! Nem azt mondom, hogy hozd le nekik a csillagokat, de igenis neked kellene kezdeményezni a találkozásokat, a beszélgetéseket! Egy csajtól ezt ne várd el! Attól, hogy keresed őt, nem leszel sem papucs, sem hasonló, inkább csak látja a lány, hogy kell neked... Úgyhogy hajrá!

18/L

2010. máj. 26. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Hát nemtudom..... azért annyi csak elvárható lenne hogy néha ő is keressen ne csak folyton én ha érdeklem egyáltalán.....Akivel össze is jöttem eddig azok legalább néha rámírtak vagy telefon stb....
2010. máj. 26. 16:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!