Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak szerintem az az önzés,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szerintem az az önzés, hogy elvárjuk egymástól hogy nem feküdhet le mással a párunk?

Figyelt kérdés

Van párom, nagyon szeretem, és vele kivánom leélni az életemet és tőle akarok gyereket és mindent mit lehet megosztani. De őszintén szólva mem tudom legyőzni azt az érzést, hogy sok szexelni vágyó nő van az utcán és mindig összeszorul a szívem ha arra gondolok, hogy mennyi izgalmas élményt hagyok ki. Ha filmet nézek és szexet látok benne, ha ismerősim mesélnek csajokról vagy bármikor amikor szóba jön a szex téma engem rossz érzés fog el, mert nekem a barátnőm az első akivel lefeküdtem és elmúltam 26 és még kíváncsi vagyok. Igazából a párom valamelyest valóban nem tud nekem mindent megadni, de alapból amúgyis a nők rajongója vagyok és a barátnőmé is.

Tényleg az a normális, ha úgymond megtiltják a párok egymásnak a szexualitás szabadságát? Én már felvetettem neki, hogy ha igényt érez, hogy valamit kipróbáljon amit velem nem tud, akkor támogatom, mert nem akarom hogy rossz legyen az neki, hogy valamiben nem lehet része.

Nem kívánok más lánnyal romantikus kapcsolatba kerülni, csak a szexre vagyok kíváncsi. Ez tényleg önzés lenne ha kiélném kíváncsiságom?



2017. aug. 30. 17:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Kíváncsi lennék, hogy a válaszolók közül mennyi volt a nő. Gyanítom, hogy 2-3 kivétellel az összes.


Megértem a kérdezőt és a többiekkel ellentétben át tudom érezni a helyzetét. Nem poligámiára vágyik, hanem arra, hogy egyszer-kétszer egy szép csajt megdughasson. Nem az érzelem számít, hanem a tény, hogy magáévá tehetett egy csajt. Nem akar ő tőle semmit sem. Hiszem, hogy a jelenlegi kapcsolata amúgy pedig rendben van, kb minden téren. Itt egyszerűen csak arról van szó, hogy egyetlenegy egy ember nem tudja teljesen kielégíteni a másikat.

2017. aug. 31. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Akkor van értelme egy életre lekötni magad, ha kiélted magad. Én pl az első barátommal nem tudtam volna. Vele volt az első szex, ami nem is volt vmi kielégítő, sokat veszekedtünk, ő utált bulizni én meg akkoriban kezdtem eljárni és nagyon tetszett. Korlatozott, de nem a más pasikkal való összefekvés kellett nekem, hanem a szórakozás. Ezt egy szakítás után el is kezdtem. Buliztam, pasiztam, voltak komoly kapcsolataim és kavarásaim. Ennek 4 éve, most már nem igénylek bulikat, csak egy férfit, akivel komolyan tervezhetek, házasság gyerek stb. Kiélés!!


Amúgy nem önzőség, hanem normális. Te gondolom egy csók miatt is őrjöngenél, tehát te se kefélj meg mást, amíg jártok.


És hiába akar sok lány szexelni, örülj, ha max 10en akarnak veled. Egy lánynak sem könnyű, mert nekik a szexnél is fontos, hogy ne csak betegye és két lökés után hazamenjen, ezért válogatunk ilyen téren is ennyit, mert kevés pasast érdekel a mi orgazmusunk.

2017. aug. 31. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nem önzés, hagyd ott, é akárkit megdughatsz.
2017. aug. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

12-es látom nem értetted meg a kérdést és előtte a leírást.


Te nem élhetted ki magad az akkori barátod mellett és pont te írtad le, hogy nem is jöttetek ki egymással igazán. A kérdezőnek nincsenek ilyen problémái a párkapcsolatában.

2017. aug. 31. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!