Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire befolyásol titeket a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire befolyásol titeket a muveltség, titulus egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a barátomat. Már egy és fél éve egyutt vagyunk. Egyetlen problémám az, hogy én foiskolás vagyok, o pedig nem, szoba festo. ( ne értsetek fére, nem nézek le senkit sem ) Én elfogadtam ot így ahogy van. De sajnos a család, és foleg anyukám attól fél, hogy ez a késobbiekben problémát okozhat a párkapcsolatomban. Mindenki látja, hogy rendes aranyos a barátom, de más korokben forgolódik o is és én is. Kevesebbet komunikál, nem annyira tájékozott, nem beszél nyelveket, ami a mai világban eléggé fontos, hogy valaki érvényesulni tudjon. Tudom, hogy a szerelemben ez nem számít, de a jovore tekintve igen. Félek attól, hogy anyukámnak igaza lesz és idovel majd elfogynak a kozos témák, elfogy a turelem és megértés és olyanok leszunk mint a kutya és a macska. Kérlek írjátok meg a véleményeteket. Koszonom.
2010. máj. 25. 23:05
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
A haverom raktárosként dolgozik átlagfizuért,a felesége középvezető egy multinál 8-10x-esét,vagy többet keres havonta.Boldog család,két gyerekük van.
2010. máj. 26. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

amíg vitáknál dűlőre tudtok jutni, addig minden ok

mert amúgy nálunk is ez van és én azt veszem észre, hogy sokmindent a párom nem lát globálisan, nem is érti miről beszélek, vagy mi az, ami felháborít

szóval fontos, hogy ne legyen értetlen az egyik, mert értelmes bele fog fáradni és el fogja hagyni

2010. máj. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem ebben nincsen semmi, amíg benne van a megismerés iránti vágy. Az én barátom is abbahagyta a sulit érettségi után, én meg most másodéves vagyok egyetemen. Műveltebb vagyok nála, ami néha gondot okozott, mert nem tudtam neki mesélni a tárgyaimról. De aztán úgy gondoltam, hogy nem érdekel, én akkor is mesélni akarok. Vagy felveszi a fonalat, vagy nem, meglátjuk mi lesz. Volt is erről beszélgetésünk, hogy engem semmi nem zavar, amíg hajlandó akár csak tőlem tanulni az idők folyamán. És hát bejött végülis. :) De én például nagyon dolgozok rajta, hogy letetessem vele a nyelvvizsgát, és levelezőre elmenjen fősulira. Már hajlik is a dologra hál' Istennek...


És nem azért mert nem fogadom őt el, vagy nem szretem, nem elég nekem. Hanem mert nem vagyok hajlandó elfogadni, hogy valakinek lenne lehetősége előrrébb menni, és nem teszi meg. Engem EZ zavarna, nem a többi.


21/L

2010. máj. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Izé.. nem csak a tárgyaimrl, de ez volt az első bökkenő ahol ez előjött. De úgy globálisan beszélgetek vele mindenről, és ha nem érti hát magyarázok. De én ezt szívesen teszem :)
2010. máj. 26. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Szerintem egy hüly.e pitsa vagy, amiért ilyet kérdezel. Otthon Mozartról és a relativitás elméletről akarsz vele értekezni??? Tudod, van olyan is, hogy gyakorlati élet, meg rálátás a világra. És lehet, hogy ebben a párod sokkal jobb, mint te, aki főiskolán butítod az agyadat. Szégyellném magamat a helyedben mert a hüly.e anyád telebeszéli a fejedet. Szereted? Akkor meg???
2010. máj. 26. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Várjátok meg, amíg elmúlik a lángolás.
2010. máj. 26. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

az én volt párom, ,aki megcsalt és kidobott, ,és ennek ellenére tartottam vele baráti viszonyt

amikor főiskolás lett és eltelt pár év, akkor ért meg rá, hogy BOCSÁNATOT KÉRJEN azokért, ami fájdalmat okozott

szóval ennyit tesz egy iskola!!!!!

azóta mióta abbahagyta a sulit évek múlva, visszaesett a bunkó szintre. pl ha vmi nekem sikerül egyszerűen irígy és csúfol

az iskolázottság nem elsősorban műveltséget ad, az egész gondolkodás módot, megnyilvánulásokat megváltoztatja mindenkiben. hozzáállását még az őszinteséghez, korrektséghez is

művelt ember pl megcsalás előtt gondolkozik, hogy megéri e egy válás

a műveletlen bele se gondol

2010. máj. 26. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

11:47!

Nagyon jó volt olvasni, hogy így közelíted meg a sulit, lelki oldalról. Örülök, hogy nem csak nekem adott ilyen sokat, úgy érzem, a lelkemnek legalább a fele a gimiben maradt...

És meg kell hogy erősítselek...Nem csak a nagy csatákat meg az egyenleteket tanították meg nekünk, de ahhoz is hozzá segítettek, hogy jobb emberek legyünk. Az életre is tanítottak minket.

És azt hiszem, a gimi előtt is megvolt az értékrendem, de amit a 4 év alatt tanultam az élt minden területén, soha nem fogom elfelejteni, és azon leszek, hogy eszerint éljek.

:)

2010. máj. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a véleményeket.
2010. máj. 26. 17:15
 20/23 anonim ***** válasza:

A magyar felsőoktatás szerintem szar. Amíg ott voltam két értelmes lánnyal találkoztam összesen.

Már mindenki tovább tanul, hogy legyen diplomája, de dolgozni, meg senki nem akar.

Amíg a csoporttásaimmal mi öt évet szívtunk fizikus szakon, az egyetem csak ontotta a bölcsészeket a sok büfé szakkal.

Mire nekünk egy diplománk lett nekik már kettő. Belenéztem pár bölcsész tankönyvbe és szerintem bárki lediplomázik belőle, ha rászán egy délutánt, hogy elolvassa.


Illetve amíg Téged, nem fognak alkalmazni mert túlképzett és túl okos vagy, addig a barátodnak mindig lesz munkája.

Szobát festeni ugyanis mindig kell.

Ha egyszer fogja magát és kimegy angliába, hollandiába vagy dániába festegetni, akkor meg 5X annyit kereshet mint Te a diplomáddal. Ha meg Te kimész külföldre semmit sem fog érni a tudásod mert senkit nem fog érdekelni, hogy neked van egy magyar főiskolás diplomád.


A témák, meg nem azért merülnek ki mert nem egyenlőképpen vagytok képezve.

Én úgy gondolom, hogy igazából egyet értessz anyukáddal, ha már itt megkérdezted.Szerintem szakíts inkább most a barátoddal, hogy legyen ideje jobbat találni.

Ha még évekig halogatod, akkor csak az esélyeit rontod, hogy találjon magán egy lányt aki tényleg szereti.

2010. máj. 27. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!