Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire befolyásol titeket a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire befolyásol titeket a muveltség, titulus egy párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a barátomat. Már egy és fél éve egyutt vagyunk. Egyetlen problémám az, hogy én foiskolás vagyok, o pedig nem, szoba festo. ( ne értsetek fére, nem nézek le senkit sem ) Én elfogadtam ot így ahogy van. De sajnos a család, és foleg anyukám attól fél, hogy ez a késobbiekben problémát okozhat a párkapcsolatomban. Mindenki látja, hogy rendes aranyos a barátom, de más korokben forgolódik o is és én is. Kevesebbet komunikál, nem annyira tájékozott, nem beszél nyelveket, ami a mai világban eléggé fontos, hogy valaki érvényesulni tudjon. Tudom, hogy a szerelemben ez nem számít, de a jovore tekintve igen. Félek attól, hogy anyukámnak igaza lesz és idovel majd elfogynak a kozos témák, elfogy a turelem és megértés és olyanok leszunk mint a kutya és a macska. Kérlek írjátok meg a véleményeteket. Koszonom.
2010. máj. 25. 23:05
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Szerintem az a lényeg, hogy sok közös élményetek legyen, sok dolgot csináljatok együtt és az életetek minél több területén legyetek együtt. Ha ez megoldható, akkor lesz bőven közös témátok :)
2010. máj. 27. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó, hogy egyet értek anyukámmal, hanem csak arról, hogy a szülők tapasztaltabbak és lehet hogy látnak valamit, amit én még fiatal fejjel nem. Én tisztában vagyok vele, hogy a barátom is lehet sikeres, sőt sikeresebb mint én. Nem is nézek le senkit akinek nincs diplomája. Csak félek, hogy a jövőben ez nem okoz-e majd konfliktusokat közöttünk.
2010. máj. 27. 20:00
 23/23 anonim ***** válasza:

23.39.! Veled teljes mertekben egyetertek!

A volt baratommal ez volt a helyzet. Nincs 5 diplomam, csak egy. Viszont tajekozott vagyok, sokat olvasok, hallgatom a hireket, kepben vagyok, tobb nyelvet beszelek.

Anyukam az elso perctol mondta, h nem illunk ossze.

En is ugy voltam, mint Te. Nem neztem le, nagyon szerettem es hiaba mondott barki barmit, vele maradtam. 2 ev utan elojottek pontosan azok a dolgok, amiket 23.39 nagyon szepen osszefoglalt elottem..

Kulon barati korunk volt. A barataim kedvesek, nem sznobok, nem nagykepuek. Tobb kulfoldi van kozottuk, akivel nem lehet magyarul beszelni, es a tarsasagban mindenki tudott angolul, kiveve a pasimat. Eloszor az zavarta h nem erti, beszeljek magyarul. Viszont ha magyarul beszelek, akkor csak o erti, tehat ez nem volt jo. Eloszor forditottam, de ugy nem lehet ertelmesen tarsalogni. Aztan jott azzal, h nagykepu vagyok es sznob. Aztan kaptam egy isteni munkat, jobban kerestem nala. Leszolt, lebecsult, lehuzott, pessszimista volt es nem tamogatott, hanem folyamatosan folem akart kerulni. Ha nagy ritkan bulizni indultunk az o barataival, akkor nemhogy nem volt ram buszke, ha csinos voltam, hanem leszolt, azt mondta, h ez a ruha nem all jol, holott TUTI h jol allt, pedig nem vagyok elszallva magamtol. Csak azert mondta h ne legyek szep.. mert szerite o nem jo pasi, ne legyek en se jo csaj. Volt, hogy a baratom egyszeruen nem tudott hozzaszolni a dolgokhoz a barati tarsasagomban, ha hozzaszolt, akkor orbitalis baromsagot mondott. Ime egy pelda: "Olyan jo az egyik szaktarsamnak, Kubaba ment nyaralni a szuleivel ket hetre." Mire a baratom: "Igen, hat Spanyolorszag szep hely." Na szoval az ilyenek utan akarva akaratlanul ugy egett a fejem, hogy elmondani nem tudom. A barataim kerdon neztek ram, a pasim meg ram nezett, h most mit neznek a barataim, mit nem ertenek? Otthon ez a kellemetlen szitu szoba kerult, es elmondtam, h az volt a helyzet, h Kuba nem Spanyolorszag. Na ezutan verigsertodes, hogy o nem volt jo foldrajzbol, es kulonben is en miert vagyok nagykepu? szoval nem bonyolult dolgokrol van szo, csak ilyen egyszeruekrol. eloszor, a kapcsolatunk elejen mikor meg mindenfele tema volt akkor egyszruen nem tunt fel ennyire, talan elvakitott a szerelem, igen. De kesobb, amikor kezd az ember tisztan latni, akkor nagyon gaz. Ez a helyzet, velem ez tortent.

Szerintem ha mar most ilyen foglalkoztat, akkor jobb lenne meg nem kitenni magad a varhato kellemetlensegeknek. Biztos kedves, okos es aranyos, de ha barmi ilyen dolgot tapasztalsz akkor lehet meg most kene uj vizekre evezni.

2010. máj. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!