Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valami tanács? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok.3 éves párkapcsolatom van .de nagyon nem olyan ahogy én elképzeltem. Folyton veszekszünk . Nem ért meg senki. Egyedűl magányosan érzem magam . A barátom nem törődim ezzel sőt ki nevet :( pedig állitolag olyan nagyon szeret.azt mondja problémáim vannak.agyilag. csak ketten élünk kb 1 hónapja el jöttünk otthonrol azt hittem minden jó lesz jobb lesz de semmisem. Messze vagyok a családomtól nem ismerek itt ugy senkit csak melózni jöttünk és nem tudom kivel megbeszélni a problémámat mert ő meg sem hallgat. Haza akarok menni.de nem akarom hogy a szüleim csalódjanak bennem mert ők meg mondták hogy nem lesz ez jobb akármit is teszek. most is veszeledtünk ki küldött a hálószobábol mert sírtam és nem tudott aludni. magra zártam az ajtót ő meg nyugodtan alszik. én meg csak.vagyok.egydűl. mint mindig :'(
2017. szept. 2. 00:58
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Dobd ki, menj haza. Inkább a szüleidtől kapj egy "na ugye" időszakot, mint még ki tudja hány év boldogtalanságot és rossz kapcsolatot... ne legyél gyáva és gyenge.
2017. szept. 2. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
100%

Jaj, te!

A szüleid nem csalódnak benned, ha hazamész. Ők azért tudták előre, hogy ez lesz, mert mindenkinél jobban ismernek téged, több tapaztalatuk volt megítélni a fiút is, mint neked, és ráadásul őket nem vakította el a szerelem sem


Menj gyorsan haza!

Az a fiú nem való hozzád, mert ha egymáshoz valók lennétek, akkor boldog lennél vele - még akkor is, mikor éppen hajba kaptok!


Menj haza, és kérd meg otthon a szüleidet, hogy egy kicsit babusgassanak, míg helyre jön a lelked. Fiatal vagy még, ez a dolgok rendje!

2017. szept. 2. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
48%
A tanács az, hogy próbáljátok rendbe hozni a kapcsolatotokat, mert ez így nem nevezhető annak. Három év nem kevés idő, egy kísérletet mindenképp megér. Ha nem sikerül, akkor ne folytassátok!
2017. szept. 2. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

#3, hullámvölgyek minden hosszú kapcsolatban vannak, de nem ilyenek. Ennek vége. Vagy ha nem, akkor a fiú úgyis utána fog menni, vagy eleve nem engedi el, és észbe kap.

Mindenképp érdemes a lánynak hazafelé vennie az irányt, én azt hiszem. Az lesz a puding próbája.

2017. szept. 2. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Próbáltuk rendezni! Kb mknden map próbáljuk rendezni. De semmit sem változik minden map sírva alszon el. Kb az 1. Évben voltam boldog utoljára. De annak már rég vége minden olyan más lett. Már nem is emlékszem milyen volt mikor még boldogok voltunk. De nagyon nehéz. Már be pakoltam párszor de nem tudok el menni. Nem megy szeretnék de nem megy valamiért.. én mindig ilyen zárkózott voltam . Nagyon nehezen nyilok meg valaki előtt. Vele is elég nehéz volt de akkor még teljesen más vot. De az igazat vallva én már meg bántam azt is hogy mdg ismertem :( tönkre tett padlón vagyok és nehéz fel állni. .. a szüleimnem sosem mertem el mondani hogy bánik velem csak magyon kis részletet tudnak a kapcsolatunkról mert ilyen téren nekik sem voltam nyitott sosem. Ha tudnák mkn megyek keresztül . ... :( rossz..főleg hogy itt baráaim sincsenek és amint irtam nehezen is bízok meg az emberekben tehát mire egy olyan barátra szert is tennék akiben tényleg bízom hát nem tudom hol tartamék :/ de nem tudkk senkinek beszélni erről..mert nem tudom..fura egy személyiségem van sajnos :/ inkább magamban tartom mint megosszam és igy csak fel emészt de nagyon.
2017. szept. 2. 01:16
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem nem engedne el csak ha akkor mennék mikor alszik és utánnam jött már de ha egyszer tényleg észhez térek akarmit tesz nem fogadom vissza.

Sokat tűrök nagyon sokat.

Ja és valsz reggel megint ugy tesz majd mintha semmi se történt volna és "jóreggelt szerelmem" stb és áhh ezt utálom ettől undorodok. Hogy addig nem hagy békén míg azt nem mondom oké..utoljárs megbocsájtok.....de kb aztán kezdődik unra

2017. szept. 2. 01:20
 7/8 anonim válasza:

Szia!

Én átmentem ugyanezen. Én voltam az, aki jobban szeretett, és ragaszkodott akkor is, amikor már értelmetlen volt. Elviseltem minden bántást, minden megalázást, és szégyelltem róla beszélni, sőt igyekeztem elhitetni magammal, hogy csak "viccből" kapom őket, és valójában szeret.

Végül ő lépett le, lecserélt.

De hála az égnek, mert azzal, hogy ez véget ért, miután kitisztult a fejem, új élet kezdődött a számomra.

Neked is nehéz időszak fog következni, nem vitás, de uátna az élet 100-szorosan kárpótolni fog, és részben azért is lesz erre módja, mert már jobban fogod tudni, ki vagy, és kire van szükséged.

2017. szept. 2. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Már teljesen mindegy lenne ..már nem érdekelne hogy néz ki milyen stbb..csak érezzem végre hogy valakinek fontos vagyok és tenyleg szeret... :( erre van szükségem de tőle ezt biztosan nem kapom meg.
2017. szept. 2. 01:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!