Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Muszáj mindig tip-top-nak és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Muszáj mindig tip-top-nak és szőrtelennek lennem?

Figyelt kérdés

2 éves kapcsolat, 22 évesek vagyunk.

Ha a párom talál rajtam egy szőrszálat, vagy nem frissen borotvált vagyok, egyből belém köt.

Utálja a szőrt egy lányon. Általában péntektől vasárnapig vagyunk együtt, és nála vagyunk.

Sajnos van, hogy elfelejtek hozzá vinni saját borotvát, és olyankor pénteken van csak leszedve a szőr. Szombaton már jegyzi meg, hogy szúr a lábam. Tüzetesen átvizsgálja, hogy talál-e rajtam szőrszálat. Múltkor elkezdte a combomon húzni, hogy talált egyet és ez mi.

Mondtam neki, hogy legyen ő a nő, és próbálja ki, milyen, amikor mindig 100%-osan helyt kell állni külsőleg.

A szemöldökömet hetente szedem, múltkor váratlanul bejelentette, hogy ráér aznap. Amikor találkoztunk, egyből elkezdte nézni a szemöldökömet, hogy a vége nincs kiszedve.

Fényben direkt nézi, hogy van-e bajszom(nincs, de direkt azt figyeli).

Van, hogy nem bújik hozzám, mert hogy szúr a lábam mert fél napos, és közli, hogy legyantázza ő nekem(sajna a gyantát nem bírja a bőröm, a borotvát is nehezen, hiába kenem be, érzékeny a bőröm).

Meg hogy az ő exe szőrtelen volt. Jogos a felháborodása, vagy sem? Nem tartom magamat igénytelennek, mindig ápolt, tiszta vagyok, és nem nő meg földig érővé a szőr sehol sem rajtam. Múltkor a beszólása miatt annyira kivoltam, hogy nővéremnek megmutattam a lábam, és közölte, hogy egy darab szőrt nem lát rajtam, nem érti mit izél a pasim.

A körmöm is mindig ápolt, a hajam is, dezodort és parfümöt is használok, a ruháim frissen mosottak, mégis kezdem úgy érezni igénytelen vagyok.

Szerintetek túlreagálom?


2017. szept. 4. 14:14
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem kérdezd meg, hogy idióta-e.


31F

2017. szept. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
95%

Nem veled van a baj (illetve veled is, hogy ilyen sráccal vagy), hanem a párod egy felszíbes tahó.

Én is ugyanennyi idős vagyok, két éve a baratommal, mondta, hogy ha a bőröm nem bírja, nyugodtan ne borotváljam olyan gyakran, úgy csináljam, ahogy nekem jól esik. Szerintem ez a normális.

Ha majd kismama leszel és nem tudod magad szépen leborotválni, elhagy? Szánalmas a barátod.

22/L

2017. szept. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
94%
Bocs, de szerintem a barátod meleg vagy transznemű, azaz eredetileg lánynak született. Ki a rák vizsgálgatja a barátnője szemöldökét? Amúgy vagy 5 napja nem borotváltam a lábam és nem kaptam rá egy rossz szót se. Én megválnék egy ilyen majomtól.
2017. szept. 4. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
85%
Valahogy nem tudlak sajnálna ha ennyire h...e vagy h vele legyél még ezekután is...
2017. szept. 4. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
95%

Komolyan.... milyen problémáik vannak a fiataloknak...

irigylem a pasidat.

Te meg még pattogsz is, meg magadban keresed a hibát.

Jó taktika... Lepattintja az önbizalmadat, így te még jobban meg akarsz majd felelni neki, de nem leszel elég jó.

nem is olyan hülye....

2017. szept. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
94%
Istenem. Küld vissza az exenek egy kósza szorszall kíséretében.
2017. szept. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
95%
Hagyd ott! A guminővel majd elégedett lesz, az sima.
2017. szept. 4. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

Ó.

Ez nagyon gáz. Az még okés, hogy észrevesz valaki valamit a másikon, és ha zavarja, akkor szól, de az már beteges, hogy ő direkt nézegeti, hogy tökéletes-e a szemöldököd, vagy hogy van-e bajszod.


Egyáltalán nem vagy igénytelen, csupán kifogtál egy barmot. Bár azt nem tudom, hogy neked miért jó ez a kapcsolat, miért hagyod magad megalázni.


21/L

2017. szept. 4. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
19%
Az emberek elvárják a tökéletességet. Sajnos.
2017. szept. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
17%

Szerintem mindenkinek lehet ilyen kattanása, te ezzel együtt fogadtad el. Ha nem bírod, lépj le. Én a szőrös/dudorodó anyajegyeket utálom, elfog a hányinger, ha hozzáérek egyhez, ha pedig csak látom, egyszerűen nem tudok nem tudomást venni róla.


Nem direkt csinálom, értem én, hogy apró meg természetes, de akkor is felfordul a gyomrom.


Szerintem a srác is így lehet a szőrrel.


Amúgy könnyű megoldani, van lézeres szőrtelenítés, fizesse ki neked.


Én kifizettem volna a bőrgyógyászt, ha az exem hajlandó lett volna leszedetni a kinövéseit, de jobban ragaszkodott hozzájuk, mint hozzám.

2017. szept. 4. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!