Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nem tudok kilépni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok kilépni az ellaposodott kapcsolatomból?

Figyelt kérdés
Én egy 13 éves kapcsolatba vagyok(35f,gyermek nincs).Megismertem egy lányt 2 éve akivel ritkán találkozunk munkaügybe havonta 1-2szer,nagyon jól elszoktunk beszélgetni.Nekem ő olyan álmaim nője típus(akivel le tudnám élni az életem,szívesen alapítanák vele családot),elmondása szerint ő is ellaposodott kapcsolatba van. Meg is beszéltük,ha nem lenne mindenkinek párja, szívesen összejönne velem,biztos jól kijönnénk egymással. Én hívtam többször,hogy találkozzunk,de ő nem megy bele így.De mindig felcsillan a szeme ha meglát,meg kérdezi,mi újság a kapcsolatomban.Nekem a párommal olyan a kapcsolatom ,mintha a testvérem lenne(nincs már a vonzódás,mint nő iránt).Tudom,hogy szakítani kéne az lenne a helyes,de képtelen vagyok otthagyni.Miért vagyok ilyen szánalmas puhapcs ember?
2017. szept. 6. 12:45
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
80%

"A szerencsétlen barátnőm megcsalt 5 év után mikor külföldön dolgoztam,hogy meglegyen mindenünk. Csak visszakönyörögte magát."


Egyre nagyobbra és nagyobbra nősz a szememben...

Ja nem.

2017. szept. 6. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyet árulj el: miért vagytok együtt? Te sem vagy elégedett a barátnőddel, és ő sem elégedett veled. Mi tart össze titeket?
2017. szept. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!