Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt miért csinálják a férfiak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt miért csinálják a férfiak?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nem tudom elhinni,hogy így átvágtak 2év tartós egyedüllét után. Nagyon nehezen adtam be a derekam,hogy találkozzam bárkivel is,erre be toppant egy nagyon kedves srác,aki szívhez szólóan udvarolt,leste minden kívánságom,költött rám,a szabadidejét nem sajnálva mindig látni akart. Egyszer csak összevesztünk a bizalmatlanságom miatt,és pár nap szünetet tartottunk,de nem bírtuk ki egymás nélkül, találkoztunk és először lefeküdtünk egymással. Filmbe illő volt.Aztán rá másnapra bejelenti,hogy nem tudja akarja ezt az egészet,egyik napról a másikra nem érez semmit. Pedig mondta,hogy szeret,fogta a kezem,semmi jelét nem láttam,hogy nem szeretne.Őszintének tűnt. Jelenleg ürességet érzek.Vissza akarom őt szerezni de már csak a visszautasítást kapom. Hogy lehet ezt feldolgozni? Odaadtam mindenemet,bizalmat az énemet és ez a hála. Hogyan legyen merszem megint ismerkedni? Miért csinálják ezt a férfiak? Nem először történik ez velem,lehet bennem van a hiba,de akkor mi a jóég az?


Elkeseredett 22l


2017. szept. 6. 13:46
 1/10 anonim ***** válasza:
69%

Ez a játszma eredménye. Neki megvolt, Neked nem.

Legközelebb ne add oda magad ilyen gyorsan.

Az "összeveszés" is csak a játszma része volt: elhitted, hogy mi legyen a folytatás. (nagy játékos :) )

2017. szept. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
65%

"Odaadtam mindenemet,bizalmat..."

"összevesztünk a bizalmatlanságom miatt"

.

Miért általánosítasz egy férfi viselkedéséből az összesére?

2017. szept. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Próbáltad már, hogy nem hisztizel és nem fèltékenykedsz? Lehet, hogy úgy nem csak egy menetre kellenél.
2017. szept. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem minden férfi ilyen, meg honnan tudhatnánk, hogy mi lehet veled a baj, ha nem ismerünk? Lehet, hogy benned van a baj tényleg, az is lehet, hogy a srác volt hirtelenharagú. Nem tudhatjuk ismeretlenként.


21F

2017. szept. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszem,hogy minden férfi ilyen lenne,viszont ha ez veled többszöri alkalommal fordul elő,akkor rossz embertípust választasz társul. Én a helyedben komolyan átgondolnám mit várok el egy férfitól,valamint kiszabni egy időt amiben lefikszálod mennyi idő kell mire elér arra a szintre,hogy "mindened odaadd neki". Bár ezutóbbi csak óvintézkedés. Nem lenne rá szükség ha sikerülne rájönnöd miért választasz rosszul.
2017. szept. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Veled van a baj, de nem hinném, hogy a személyiségeddel vagy a külsőddel, hanem azzal, hogy nem szúrod ki azokat, akik csak a szexre mennek.

Azt pl. veheted egy jelnek, ha túlságosan bókol, már a legelején mondogatja, hogy szeret, ajándékokat vesz, stb. Szerintem egy normális ismerkedésnél picit lassabban haladnak a dolgok, és a srác nem esik át a ló túloldalára.

2017. szept. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem a férfiak csinálják ezt, hanem egy/két/három stb. férfi. Akiket te választottál...
2017. szept. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát, vagy már eleve csak megfektetni akart, vagy a bizalmatlanságod miatt döntött úgy, hogy elég lesz ennyi. Ettől még nem minden férfi ilyen, de vannak ilyenek is.
2017. szept. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ez csak kefélni akart...

Én is pont a nagy kihagyásom után csúsztam bele egymás után 2 ilyenbe. Bár velem utána ezek nem közöltek semmit, csak felszívódtak. Én meg olyan vagyok, hogy aki nem keres, azt én nem keresem, így nem írogattam rájuk.

Aztán a 3. szimpatikusnak mondható srácnál elterveztem, hogy ő lesz a tesztalany, meglátjuk, mi történik, ha nem fekszem le vele az első adandó alkalommal. Meg a másodiknál se, stb. Kb 10. együttalvásnál úgy voltam vele, legyen, ha csak erre ment, akkor most kiderül, aztán szia... A helyzet, hogy azóta együtt élünk, és van egy közös gyerekünk.

Nem tudom, hogyha egyből megtörténik, hogyan alakult volna, de elgondolkodtató....

2017. szept. 6. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hogyan egyen merszed ismerkedni?


Miért, szerinted a férfinek más a helyzete? Mikor a 10. randin nyögi ki a nő, aki addig csak időt kért folyton, hogy inkább mégsem? Mikor fél évig hülyít a csaj, folyton lemondja a randit?

Mikor 10-ből 9 nő ordenáré módon utasít el?


És mégsem vonulunk mind kolostorba.

2017. szept. 6. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!