Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a barátom kicsit pszichopat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a barátom kicsit pszichopata volt az előző barátnőjével velem is az lesz?

Figyelt kérdés
10 hónapja vagyunk együtt és megtudtam ,hogy az előző bartnőjével akivel 4 évig voltak együtt gyakran torkaszakadtából ordított ,szorongatta a karját,megráncigálta stb. Elvileg a barátnő soha nem kiabált vissza csak sírt ilyenkor. Annyit mondott a család a barátok,hogy apró vitákból,féltékenykedésekből alakult ki az egész,de előző lány nagyon visszahúzódó csendes volt,és rengeteg időt töltöttek együtt a barátommal. Ugyan velem még nem viselkedett így,de van okom félni??
2017. szept. 6. 20:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Van.
2017. szept. 6. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
A stílus maga az ember.Nem csak öltözékre illik ez.Szóval a helyedben azért odafigyelnék.
2017. szept. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
van
2017. szept. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Esetlg valakinek erről tapasztalata?
2017. szept. 6. 20:19
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát, azt hiszem van. Ki tudja mikor, mi hozza ki belőle ezt a viselkedést?
2017. szept. 6. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az exem volt ilyen, aztán pár év múlva telefonon próbált sírni, hogy dobta az utánam lévő barátnő, ugyanazért, amiért én is. Sajnáltam szegény lányt, hogy addig is húzta.
2017. szept. 6. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
63%

Lehet rá esély, de lehet tett már ellene. Sokan vannak akik alapból rossz, vagy nagyon rossz dolgokkal rendelkeznek, de ha felismerik, lehet tenni ellene.


Amúgy a pletykára nem nagyon kellene adni, az ilyen "falu szája effektus" szépen ki tud hozni egy gonosz pszichopata képet egy natúr zárkózott emberről is aki egyszer ideges volt. Az emberek imádnak ellenséget kreálni abból aki nem illik közéjük.

2017. szept. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Ez nem pszicho, csak szimpla aggresszivitás. Ami azért jobb, mert változhat.
2017. szept. 7. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Attól mert a baràtnője csendes vissza húzódó volt nem biztos hogy ő nem hibàzott.Lehet hogy megcsalta a párodat és o igy reagàlta le hogy ordibâlt .Nem lehet tudni hogy mi történt de mindenesetre jàrj nyitott szemmel.
2017. szept. 7. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Ez nem falu pletykája,a szüleitől tudom valamint barátai is megerősítették. Volt egy házibuli hétvégén , mivel mindenki ivott így a nyelvük is pörgősebb lett. Én is arra gondoltam,hogy biztos megcsalta a lány,de azt mondták,hogy nem csalta meg, nagyon szerelmes volt és nem hallottak ilyesmiről. Azt mondják ők se értették ,hogy miért viselkedik így a barátom néha ők szóltak rá,hogy fejezze be az ordibálást. Egyszer azért viseledett így,mert mentek bulizni és kicsit hideg volt a baártom odaadta neki a kabátját a lány pedig kb 200 méterrel a cél előtt levette a kabátot és ezen kezdett vele ordítozni ,hogy biztosan azért,mert másnak akarja magát mutogatni.
2017. szept. 7. 08:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!