Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A válni akaró nők általában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A válni akaró nők általában miből fizetik az ügyvédet?

Figyelt kérdés
Gondlom a közös pénzből emelik le olyankor, vagy rosszabb esetben elcsórják azt a férjüktől. Egy jó válóperes ügyvéd bizony több millió forintba is kerül. Mondjuk egy folyton GYES-en lévő nőnek miből van erre pénze?

2017. szept. 6. 20:31
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
91%

Én jogot tanulok.

Úgy gondolom, hogy válni minden ügyvéd tud.

Egy átlag magyar házaspárnak noncsen akkora vagyona, hogy akkora durranás legyen a válás. Átlagban egy vagy két közös infatlanról és a gyerekelhelyezésről kell megegyezniük.

Több millió forint egy szimpla válásért? Jó is lenne. Ennek a tizedét sem kérik el egy bonyolultabb ügyért sem. Nem Angelina Jolie és Brad Pitt válásáról van szó...

Egy GYES-en levő anyukának szerinted nem lehet pénze, csak ingyenélő, mert otthon van a gyerekkel? Akkor már apuka pénzén él...

Szerintem fogalmazd újra a kérdésedet!

Ha azt hiszed, hogy itt mindenki a kisgyerekes anyákat fogja szidni, akkor tévedsz!

2017. szept. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
92%
Nekünk 30ezer volt az illeték és az ügyvéd 15 ezerért megírta a keresetet meg eljött ugye a bíróságra. Nem tudom milyen milliókról beszélsz...
2017. szept. 6. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
19%
Áh, az ügyvéd megelégszik a féritől elszedett összes pénz felével is. Ha gazdag akkor csak 25%.
2017. szept. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
#3-as jól írja. A munkadíjat gyakran felváltja a kért százalék, ami ugye jóval többre jön ki a legtöbb estben. Az ügyvédeket sem kell ilyenkor félteni...
2017. szept. 6. 21:20
 5/32 anonim ***** válasza:
91%

Most komolyan kapsz két korrekt választ, és csak a 3.-ra vagy képes reagálni, mert az beleillik a fóbiádba, hogy a nő lehúzza a pasit? :DD

Nem tudom, tisztában vagy-e egy átlagos magyar háztartás költségvetésével és vagyonával.... ha tisztában lennél, nem beszélnél milliókról.

Keresetük meg a nőknek is van ám, lehet, hogy meglepő :)

2017. szept. 6. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
90%
A legtöbb nő dolgozik, így van saját keresete. Az én ügyvédem tárgyalásonkánt 20 ezret kér. Nekem meg ingyen volt, mert párszor tolmácsoltam neki.
2017. szept. 6. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
Nekem elég sok ügyvéddel volt már dolgom, változó ügyekből kifolyólag. Utolsó, lehet van akinél 20 ezret kér tárgyalásonként, de abban az alap munkadíj nincs benne az tuti... Ma már a legjobb üzlet, ha megegyeznek egy bizonyos százalékban az ügyféllel. Főleg, ha nagyobb vagyonról van szó. Egy átlag házasságban símán lehet 40-50 milliós vagyonról beszélni. Ebben nyílván az ingatlan, autó és egyéb ingóságok is beletartoznak. De ezzel még nem is mondtam sokat, mert ahol van vállalkozás, kft, egyéb megtakarítás,stb, ott jóval nagyobb összegről is lehet beszélni. Mondjuk, ha ebből kér az ügyvéd 25-30%-ot, az már nem mondható rossz üzletnek és a feleség is jól jár, mert az övé lesz szinte minden.
2017. szept. 6. 23:00
 8/32 anonim ***** válasza:
98%
Túl sok amerikai filmet nézel.
2017. szept. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
97%
Ez Magyarorszag ,nem Amerika.
2017. szept. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
97%

Egyértelmű, hogy provokáció a kérdésed, ami igazából nem is kérdés, mert két kivétellel normális választ kaptál és te csak hajtod a hülyeségedet.

Hímsoviniszta bunkó vagy. Jelentettem a kérdésed, mert nincs értelme.

2017. szept. 7. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!