Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnál, ha a barátnőd...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnál, ha a barátnőd extrém rövidre vágatná a haját?

Figyelt kérdés

Derèkig érőből alig pàr centisre.


Mindezt azért, mert belátta, amit évekig mondtak neki, csak a vastagszàlú haj lehet hosszú, és neki vékonyszàlú, az meg csúnya, annak legjobb, ha extrèm rövid.


2017. szept. 6. 22:24
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
52%
Majd újra nő. Ha így jó neki, de minden esetre fura lenne.
2017. szept. 7. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
45%

Mit szólnék?

Felvennék egy szoknyát és megmondanám a páromnak hogy most így döntöttem, és ha szeret így is elfogad és büszkén megy velem végig az utcán kézenfogva.

2017. szept. 7. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Mondhatnám hogy örülnék neki, nahyon bejönnek a rövid hajú lányok, de ha derékig érő haja lenne, eleve nem lehetne a barátnőm...
2017. szept. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

#12-es jol mondod,en is ezt tennem,akkor en miniszoknyat vennek meg noi toppot,kilakkozom a kormom,kiruzsozom a szam,es innentol nemet cserelunk.


Hiszen ha szeret elfogad igy is engem :)

2017. szept. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Semmit, az ő haja, maximum próbálnák rá hatni, hogy ne extrém rövidre nyírja, csak mondjuk vállig érőre.


Ha pedig hülyén állna neki, azt úgyis megmondom, ha tetszik, ha nem.


34ffi

2017. szept. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Utsó előtti, én összepisilném magam a röhögéstől, szerintem :D
2017. szept. 7. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

#6


Szánalmas vagy. Most itt nekem azt próbálod megmagyarázni, hogy h..lyeséget írtam?

Amit te írsz, az a h..lyeség.


Mindig HELYZETTŐL függ a cselekedet, belátás és, hogy pl. ki befolyásolható, az meg az embertől függ.


Nem lehet elvonatkoztatni a kérdéstől, édeske. Amit te írsz, az oké, ha valaki belát valamit, mert rosszul tudta és többen felhívták rá a figyelmét, hogy az mégsem úgy van. De itt szimplán csak arról van szó, hogy a kiscsajnak bebeszélték, hogy sz..rul áll a hosszú haj, csak azért, mert vékony szálú a haja. Eszem megáll, komolyan mondom. A hosszú haj vékony szálúan és vastagabb szálúan is jól áll. És a kis éretlen lányka, meg elhitte, hogy nem jó a vékony szálúaknak a hosszú haj.


Sz..rt is be lehet úgy mesélni a másiknak, hogy a végén az jöjjön ki, hogy igaz, amit állítanak.


Na, azért van sok agyilag sérült, értetlen ember, akit madzagon tudnak rángatni, mert nem gondolkodik ésszerűen és épp ésszel.

Ezért van akkora hatalma a médiának az emberek felett, már aki hagyja magát.

2017. szept. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Ferkeboy válasza:
Nekem bejönnek a rövid hajú nők !
2017. szept. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!