Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért alázza meg néhány férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért alázza meg néhány férfi a barátnőjét, feleségét? Mi zajlik a fekükben, mire gondolnak ilyenkor?

Figyelt kérdés

Sok ismerősőm, barátnőm kapott már a párjától nagyon lealacsonyító megjegyzéseket. Nem értem, mi történhet akkor, amikor egy férfi ilyeneket mond arra, akit szeret? Néha mások előtt is. Ezek a megjegyzések szinte mindig a női léttel kapcsolatosak, mintha a feleség/ barátnő legnagyobb bűne az lenne, hogy nőnek született.

Pl.:

" menstruálsz, mi?" (Csak mert a lány nem mosolygott. Túlórázott, fáradt volt)

Gyakori még, hogy bármilyen probléma esetén prostinak bélyegzik őket, a magyar nyelv legváltozatosabb kifejezéseivel, és az is, hogy butának titulálják, csak azért mert nők.



Ezek a férfiak elvileg ugyanúgy a nőket szeretik, mint a normális társaik. Akkor miért becsmérlik őket ilyen durván? Mire gondolnak ilyenkor? Mi a céljuk, mit nyernek ezzel?


2017. szept. 7. 17:20
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Igen, kettőn áll a vásár, de még ha hibás is a nő, ilyen durva megjegyzéseket, (amiket nem idéztem, de el tudjátok gondolom képzelni) nem teszünk arra, akit szeretünk. Bármi is legyen a konfliktus. Ha meg annyira szörnyű a nő, hogy kibírhatatlan, akkor szidalmazás helyett a férfi is ott hagyhatná. Ha meg nem teszi, akkor miért mond ilyeneket?
2017. szept. 7. 22:53
 12/12 anonim ***** válasza:

Mert a SAJÁT frusztációját valakin le kell vernie.


Exem is ilyen volt, mhelyen őt izélte mindenki, hazajött és rajtam töltötte ki az összes problémáját.

NEM megbeszéltük, hanem belekötött az élő fába is, vagy csak kvázi megerőszakolt, mert ő feszült és kell neki a "dugás"...


Hagyjuk, ilen emberrel soha nem jövök össze többé, és a párom szerencsére még csak hasonlóan sem viselkedik.

Ha baja van, akkor kibeszéli, tanácsot kér, hátha én másképp látom, mint ő, stb.

A szexben is gyengéd olyankor, mert attól, hogy őt felbxták benn, nekem nem akar fájdalmat okozni...

2017. szept. 11. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!